Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2016

Gruszka_na_w... 10:50, 01 sie 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Piękna ta podokienna rabata. Świetnie się to wszystko zgrało. Taki pastelowy oddech lata. Wykoszony trawnik bardzo podkreśla urodę rabat U mnie busz, kosiarka na dwa tygodnie zamieszkała w warsztacie naprawczym.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Kindzia 18:31, 01 sie 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Karczownika mi wymyśliłaś...musiałam sobie wygooglać, bo nie widziałam dziada jeszcze...właściwie wszystko częstuję szczodrze co mi pod różami łazi. Bardzo mam utrudniony tam dostęp, bo wąskie miejsce, z tyłu szydlaste, w środku róże, z przodu lawenda...tylko róże jesienią zostają. Będę mogła bardziej skuteczne polowania urządzać.

Żółtek mój magnoliowy parę kwiatów w pąkach ma, rozwiną się?

P.S. Znowu komuś pazia zazdroszczę
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Mala_Mi 19:07, 01 sie 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Lotosy żółte strajkowały, ale wyrosły dorodne, wielkie liście, wielkie kwiaty... niestety na foto poszłam jak już się ściemniło
Z aparatu


I foto z komórki, bo aparat mówił, że za ciemno


Żal było nie zrobić bo to jego drugi dzień, kwiat naprawdę wielki... jutro już zacznie gubić płatki
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 19:09, 01 sie 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Taki malutki jest

Poślizg zaliczyłam i jestem cała mokra.. by ktoś nie pomyślał, że poszłam się wysiusiać do oczka Albo weszłam do wody w stanie po spożyciu %%%%%. eM miał ubaw jak leciałam do wody..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 19:12, 01 sie 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kindzia napisał(a)
Karczownika mi wymyśliłaś...musiałam sobie wygooglać, bo nie widziałam dziada jeszcze...właściwie wszystko częstuję szczodrze co mi pod różami łazi. Bardzo mam utrudniony tam dostęp, bo wąskie miejsce, z tyłu szydlaste, w środku róże, z przodu lawenda...tylko róże jesienią zostają. Będę mogła bardziej skuteczne polowania urządzać.

Żółtek mój magnoliowy parę kwiatów w pąkach ma, rozwiną się?

P.S. Znowu komuś pazia zazdroszczę


Rozwiną się..
U mnie wszystkie magnolie maja przez cały sezon pojedyncze kwiaty.

A polowania się robi jak dziadygi łażą, bo jak pójdą to już ich nie dopadniesz.. z drugiej strony jak sobie pójdą to niech idą
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
19:12, 01 sie 2016
Mala_Mi napisał(a)
Taki malutki jest

Poślizg zaliczyłam i jestem cała mokra.. by ktoś nie pomyślał, że poszłam się wysiusiać do oczka Albo weszłam do wody w stanie po spożyciu %%%%%. eM miał ubaw jak leciałam do wody..


ani bym nie zauważyła ......bo pozę nify przybrałaś a kwiatek skutecznie odwraca uwagę od portek
Kindzia 19:15, 01 sie 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Korytarze im zaśmierdzam...śmiertelnie...
U mnie nie mają gdzie iść po gotowe żarcie, za różami nieużytki do pasa na gliniastej, twardej ziemi. U mnie w kompostowej ziemi gotowe korzonki róż...

Ale masz piękne te lotosy! Tfu...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
jolanka 19:25, 01 sie 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
A mnie przypomina to scenę z Nocy i dni...muzyki tylko brak, no i chyba nie ta płeć po te nenufary popłynęła
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Piotr_ 19:25, 01 sie 2016


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Mala_Mi napisał(a)
Taki malutki jest

Poślizg zaliczyłam i jestem cała mokra.. by ktoś nie pomyślał, że poszłam się wysiusiać do oczka Albo weszłam do wody w stanie po spożyciu %%%%%. eM miał ubaw jak leciałam do wody..


Eeeeno cudeńko malinka muszę przyjechać je zobaczyć, są okropnie malutkie hehe
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Katkak 20:35, 01 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Wodowanie miałaś powiadasz . Ania czy Bluebird kwitniena pedach jednorocznych?bo wydaje mi się, ze swoją przycielam w zeszlym roku, a w tym i tak kwitla.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies