Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blyxa i elipsa

Pokaż wątki Pokaż posty

Blyxa i elipsa

malkul 09:29, 23 mar 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
naprawiłas już ten wianek? pokażże nam cosik z ozdób
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
anbu 17:10, 25 mar 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Puk puk jest tu kto?
____________________
Ania Ogród Ani :)
blyxa 22:20, 04 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Niesamowicie mi miło dziewczyny, że ktoś tu zagląda Przepraszam, za nieobecność, ale byłam wyjechana, a niestety przez komórkę na forum zalogować mi się nie udało.Musze popracować nad tym, bo po dwóch tygodniach człowiek wypada całkiem z obiegu

Rumianka, anbu, zawitka - naczynie to korytko kamienne. Kupione pod fontannę w stylu japońskim. Kiedyś zrobiłam nawet tutorial - post na samym dole strony
http://www.ogrodowisko.pl/watek/498-wykonanie-zrodelka-z-kamienia?page=8

Ogólnie w google należy szukać korytko (koryto) kamienne, koryto dla bydła. Kupowałam pod Wrocławiem.

Milka napisał(a)
Nowy taras dla dzieci, to po prostu doskonały pomysł, czekam na akcję
Masz w super kondycji wrzośce, u mnie ciągle kiepskie, czyli one nie dla mnie

Taras się robi. Muszę pamiętać, aby wrzucić jutro zdjęcia. Wrzośce co roku ostro przymarzają, ale jak już pisałam - u mnie najcieplejsza strefa w kraju, więc zawsze coś tam ocaleje

frezja, Rumianka- odnośnie wrzosów to melduję, ze dziś zaczęłam ostre zabiegi fryzjerskie Ale ja mam ich masę, w dodatku lubię każdy krzaczek sekatorem obcinać - pewnie zajmie mi to czas do końca tygodnia

malkul napisał(a)
naprawiłas już ten wianek? pokażże nam cosik z ozdób

Wstyd, ale jednak ozdób zupełnie nie robiłam. Wyjeżdżałam na święta, wiec tylko udekorowałam dom kwiatami, a jak miałam czas, to akurat było słońce, więc popędziłam do ogrodu krzątać się i podcinać. Wianek obiecuję wrzucić jutro

Zaraz jeszcze pochwalę się krokusami, co zakwitły przed samiutką Wielkanocą i cieszyłam się nimi całe półtorej dnia
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
blyxa 22:44, 04 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
my precious



Krokusowy powinien być cały narożnik. Jednak cebulki dosadzane jesienią zakwitły dość słabo i trochę później. Za rok oczekuję spektakularnych efektów



i trochę bieli



____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
nawigatorka 22:46, 04 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
A berberysa bys chciala?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
blyxa 22:49, 04 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Lawenda wytrwale zagłusza krokusową obwódkę. Z żalem, ale chyba trzeba się z tym pogodzić.



I jeszcze odrobina moich wiosennych ssssskarbów

____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
blyxa 22:54, 04 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
nawigatorka napisał(a)
A berberysa bys chciala?

Dziękuję Ci ogromnie, ale nie skorzystam.
Mam 18 szt thunberga atropurpurea (czyli pospolicie) i raczej nie będę już dosadzać, bo mnie jednak denerwuje, ze kłuje jak go przycinam (nadal dumam na jaką wysokość go w tym roku ciachnąć).
Bardzo Ci dziękuję za pamięć - to niesamowicie miłe
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
nawigatorka 22:56, 04 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Wydawalo mi sie ze widzialam gdzies u Ciebie te zielone ale to musialy byc te o ktorych piszesz...taki ladny a domu znalezc nie moze...coz moze.kiedys sie uda
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
malkul 22:58, 04 kwi 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
dobrze że przyszłaś z tymi krokusami cobyśmy oczyska nacieszyły
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
iwka 23:04, 04 kwi 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
zastanawiałam się któregoś dnia, gdzie mogłabym wcisnąć u siebie krokusy, i tak mi właśnie obok lawendy miejsce pasowało super to wygląda, pozwolisz, że pociągnę to myśl u siebie dalej
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies