Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blyxa i elipsa

Pokaż wątki Pokaż posty

Blyxa i elipsa

anbu 07:46, 06 kwi 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Kochana super masz i widzę masz takie podwyższone rabatki/murki
Podoba mi się a Tyś się wstydziała czy nam się spodoba
____________________
Ania Ogród Ani :)
Juzia 08:08, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38828
Padam z tych twoich tekstów

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Dominika11 08:17, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
co tak narzekasz jest fajnie
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
blyxa 11:04, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
hanka_andrus napisał(a)
Wianek śliczny, ale tak jak piszesz: zlewa się z tłem.
tło bym zmieniła

Haniu - wianek kupny, ale prawie mój bo go rozwaliłam i sklejałam Drzwi były brązowe ale właśnie jakoś całość mi "nie zagrała".
Po powieszeniu zaraz sobie pojechałam wiec nie miałam czasu na dłuższe debatowanie.
Ale do jęków w tym temacie planuję wrócić

Czytanie o ziarnopłonie natchnęło mnie do pewnych zmian. Szkoda tylko że on trujący. Wystrzegam się takich roślin w ogrodzie z uwagi na dzieci. Ale nie eksterminuję malucha - wepchnę go między fiołki - niech zwycięzcy śliczniejszy

nawigatorka napisał(a)

A co masz na pysli piszac bial dodatki?wianek? Donice?
A pokazywalas gdzies dom?ekewacje drzwi..

Faktycznie nigdzie nie dałam zdjęć domu. Nadrobię po poniedziałku.
Mam żółtą elewację i okna/stolarkę/płytki w brązach inspirowanych nutellą
I ostatnio stwierdziłam, ze chcę białe donice (miałąm czarne). Na fali entuzjazmu powiesiłam biały wianek... hm.. średnio.
Tak jak pisałam do jęków wrócę od poniedziałku, bo chcę zamówić nowe donice.
No i jakiś wiosenny wianek wypada powiesić

anbu, Dominika11, Juzia - dziękuje Wam za dobre słowo Ja się może nie tyle wstydziłam, co nie jest to nic rzucającego na kolana Być może głównie dlatego, ze brak mi odwagi na odważne posunięcia - np. posadzenie drzew. Boję się wysokich roślin - nie mam wyczucia na ile na mojej przestrzeni mogę sobie pozwolić.
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
Juzia 12:02, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38828
Ale po fotkach wnioskuję, że nie masz malutkiego ogródka.... nie aż tak żeby nie mieć drzew
Byłaś u Gabisi? Wiesz ile ona ma drzew??? Srylion

Jak nie masz wyczucia sama.....to wrzuć fotki z ogrodu, a ludziska pomogą coś dobrać.
Się nie bój. Widać, że masz zadbany ogródek
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 12:03, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38828
Dubel....
Coś ten net ostatnio szwankuje.
Czy to forum?

Macham!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
kasja83 12:52, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Kiedy taras montujecie???Będzie to wyglądało bardzo ciekawie.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Dominika11 12:58, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Juzia napisał(a)
Ale po fotkach wnioskuję, że nie masz malutkiego ogródka.... nie aż tak żeby nie mieć drzew
Byłaś u Gabisi? Wiesz ile ona ma drzew??? Srylion

Jak nie masz wyczucia sama.....to wrzuć fotki z ogrodu, a ludziska pomogą coś dobrać.
Się nie bój. Widać, że masz zadbany ogródek
Juzia dobrze pisze
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Madzenka 22:30, 06 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
O bardzo ciekawie się watek zapowiada!!!

A co do narcyzów.. Mam zła wiadomość, chyba mucha narcyzowa je zaatakowała. Wykop kilka cebul bez kwiatów i zobacz czy nie masz w cebuli takiej wstrętnej larwy. Jeśli tak wywalaj wszystkie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
blyxa 00:05, 07 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Madzenka - zła wiadomość z tą muchą Jak wrócę z Wrocławia to wykopię i pooglądam.
Dzięki za informację czego mam szukać


Bardzo Wam dziękuję dziewczyny, ze mnie zachęcacie aby prosić na forum o rady. Ja trochę oporów mam - bo nie chciałabym być pasożytem. Jest tyle wątków, gdzie ludzie wpadają, proszą aby im wszystko zaprojektować, zrobić a najlepiej jeszcze posadzić Nie chciałabym być tak odbierana.
Założyłam swój wątek aby się inspirować, nabrać ogrodowiskowej chęci do zmian i rewolucji, ale nie chcę aby to było :"Ratunkuuuu, niech mi ktoś zaprojektuje rabatę"

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie ciepłe słowa Jak wrócę to porobię zdjęcia i zacznę myśleć

Kasja - Taras cały czas się robi. Dziś powstawały fundamenty - ciąg dalszy prac w poniedziałek.
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies