Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

frezja 21:45, 24 kwi 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Nie widziałam nigdy takich widoków u Ciebie
____________________
Ewa - Ogrodowy song
inka74 21:45, 24 kwi 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Zagajanka napisał(a)
No trochę tych tulipanków jednak jest u Ciebie i całkiem dobrze ich widać


W sumie z 3 ostatnich lat nazbierałam ponad 600 cebulek tulipanów na razie dopiero 1/3 kwitnie z tych wczesnych. Sporo malutkich na przechowalniku. Robię doświadczenie czy urosną cebulki.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 21:49, 24 kwi 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
frezja napisał(a)
Nie widziałam nigdy takich widoków u Ciebie
Biorę przykład z ciebie - ogród się zmienia. O tak działa że chcemy więcej. Czasami się udaje, czasami nie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
gosika67 21:55, 24 kwi 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Iwonka laurowiśnia ładna i pewnie trochę kosztuje,też mi się podoba.Jak będziesz miał już je na balkonie w donicach pokaż.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
frezja 22:06, 24 kwi 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
gosika67 napisał(a)
Iwonka laurowiśnia ładna i pewnie trochę kosztuje,też mi się podoba.Jak będziesz miał już je na balkonie w donicach pokaż.


Laurowiśnie będą ? kupiłam w tym roku kilka sztuk i jak na ten czas rosną i mają się dobrze. Moje w gruncie.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 22:07, 24 kwi 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
inka74 napisał(a)
Biorę przykład z ciebie - ogród się zmienia. O tak działa że chcemy więcej. Czasami się udaje, czasami nie.


Ogrodniczki całą gębą )
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Zagajanka 22:09, 24 kwi 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
inka74 napisał(a)


W sumie z 3 ostatnich lat nazbierałam ponad 600 cebulek tulipanów na razie dopiero 1/3 kwitnie z tych wczesnych. Sporo malutkich na przechowalniku. Robię doświadczenie czy urosną cebulki.

Ja też drobne cebulki wsadzam na rozsadnik. I powiem Ci, ze sporo z nich kwitnie juz w pierwszym roku Teraz muszę jakoś je posegregować póki jeszcze widać jakiego są koloru i dać do ziemi w odpowiednim miejscu
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
inka74 22:19, 24 kwi 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
gosika67 napisał(a)
Iwonka laurowiśnia ładna i pewnie trochę kosztuje,też mi się podoba.Jak będziesz miał już je na balkonie w donicach pokaż.
Gosia u mnie krzaczki takie 40-50 cm wysokości spore całkiem po 29 zł. Za ten szczepiony na pniu niestety już 70 zł dałam. Nie wiem czy dużo bo porównania nie mam. Tu tylko w jednym sklepie była. Do posadzenia na balkonie to jeszcze muszą poczekać na doniczki i pensję . Chyba wysokie chcę donice do kompletu. Sama jeszcze nie wiem.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:24, 24 kwi 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
frezja napisał(a)
Laurowiśnie będą ? kupiłam w tym roku kilka sztuk i jak na ten czas rosną i mają się dobrze. Moje w gruncie.

Jola - ostatni post na poprzedniej stronie zdjęcia znajdziesz. Na pniu na razie 1 sztuka na balkon kupiona. Ja będę chować na zimę bo nie przetrwają na zewnątrz. No marne szanse są w centralnej Polsce.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:29, 24 kwi 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Zagajanka napisał(a)

Ja też drobne cebulki wsadzam na rozsadnik. I powiem Ci, ze sporo z nich kwitnie juz w pierwszym roku Teraz muszę jakoś je posegregować póki jeszcze widać jakiego są koloru i dać do ziemi w odpowiednim miejscu
racja święta. Kwitną. Kwiaty trochę mniejsze ale są. Nie wyrzucam nawet małych bo mi szkoda. W dobrą ziemię wsadziłam z humusem. Czekam. Zastanawiam się też jak segregację zrobič. Zdziwiłam się bardzo bo u mnie duża większość Exotic Emperor z ubiegłego roku zakwitło ponownie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies