Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 16:50, 30 kwi 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Pytałam ich o nią jak brałam zamówienie bo tylko tam była. Może będzie później w donicach. Jest jeszcze opcja zamówienia bezpośrednio od Austina...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Rosa 17:54, 30 kwi 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Jest taka strona założona przez pasjonata i hodowcę róż Mariana Sołtysa. Proponuję poczytać o tej róży
http://www.roses.webhost.pl/2013/08/harlow-carr/
P. Marian autorytet różany pisze troszkę coś innego niż sprzedawcy, chyba jest ciut przereklamowana.
Ten odcinek warto obejrzeć:
http://majawogrodzie.tvn.pl/300,Moje-roze---moja-pasja-odc-573,odcinek.html
inka74 21:19, 30 kwi 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Ewa - stronę znam Często sprawdzam tu opinie. Tak jak z każdą odmianą są przeciwnicy i zwolennicy tu widzisz - to nie róża z jego ogrodu więc nie pisze na podstawie własnych doświadczeń. Zapewne widział w czasie podróży. A to nie to samo. Angielki dopiero po kilku latach i w odpowiednich warunkach pokazują na co je stać. Ja akurat szukam róży do pojemnika. Ta wydaje się dobrym wyborem. Szczególnie, że to ostatnia z austinek, która mi się podoba. Resztę już mam ))) jak nie znajdę - nie będę płakać.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Monia81 21:21, 30 kwi 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Iwonko a z tych co masz różyczek jakie polecasz do pojemników, bo mój eMuś zrobił mi skrzynie, które jeszcze muszę ocieplić no i wymyśliłam sobie róże wsadzić w nie, taras chcę troszku ożywić
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
inka74 21:40, 30 kwi 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Monika ja mam w większości młode róże i w gruncie. W ubiegłym roku różanka mnie trafiła i skutecznie zawładnęła moim ogrodem. Z pojemnikami dopiero zaczynam eksperyment. Pytanie jaki efekt chcesz uzyskać i gdzie skrzynia będzie stała - w słońcu czy półcieniu. Podpytaj może Ewy/Andy - ona ma duże doświadczenie z różami i uprawą w pojemnikach. Ja nie czuję się expertem w tej materii
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Monia81 21:44, 30 kwi 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Ok Iwonko już Ewę z bylinowego zapytałam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
tulucy 01:17, 01 maj 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Mnie się HC u Ewy spodobała​ właśnie...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
inka74 08:08, 01 maj 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Łucja jak twoje korzonki - lepiej już trochę? U mnie dziś zapowiada się ładna pogoda. Może coś na ogródku porobię
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
tulucy 09:19, 01 maj 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Iwonko dziękuję, jakoś lepiej, boli mnie jeszcze trochę, ale to już taki mój prawie "stały" ból. Tylko noga mnie jeszcze boli od biodra do kolana... Ale wstałam dziś i dziecku naleśniki usmażyłam - zawsze to robię na niedzielne śniadanie, wczoraj młoda była zawiedziona, bo tatuś nie umie
W sumie to ja nie wiem, czy to były korzonki, czy jakaś inna przypadłość mojego szkieletu, który nie jest przecież w dobrym stanie. Ale cóż robić, przecież ogród ważniejszy
M mi skręcił w sobotę kolejną skrzynię. Dziś zapowiedział poziomowanie terenu pod nią.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
inka74 09:37, 01 maj 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Naleśniki w niedzielę - skąd ja to znam jak to jest że mój eM też twierdzi, że nie umie.
Skrzynia pod warzywka czy kwiatowa?

Ja wczoraj kabel przy świętej niedzieli wkopałam w końcu na najgorszym odcinku za płotkami. Jeszcze mnie korci żeby jedną przeróbkę w okablowaniu zrobić ale to może na jesieni. Ciurkadełko na stałe chxę w końcu ustawić a nie tylko jak słońce jest
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies