Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

Ana 23:12, 30 cze 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Syla, no tak właśnie myslę czy coś tam jeszcze dosadzać czy nie...czerwone i bordowe żurawki sa już u mojego ogrodnika i to po 5 zł/szt
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
inya 07:39, 01 lip 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 140
Ana - ale czad!!! Cudnie Ci to wyszło Jestem pod ogrooomnym wrażeniem Mówisz o tym tak ...rach ciach...jak by to było obcięcie grzywki Wyszłam obcięłam i już Efekt super

P.S. Ale masz śliczną bramę
____________________
Marta - mój Diamentowy ogród :)
Ana 10:48, 01 lip 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
inya napisał(a)
Ana - ale czad!!! Cudnie Ci to wyszło Jestem pod ogrooomnym wrażeniem Mówisz o tym tak ...rach ciach...jak by to było obcięcie grzywki Wyszłam obcięłam i już Efekt super

P.S. Ale masz śliczną bramę


Marta - bo to na prawdę nie jest trudne! Wystarczy poobcinać cienkie gałązki i zostawić te najgrubsze najładniej rozgałęzione, a potem zrobić im grzywki, czyli ogołocić gałęzie od dołu No i przyciąć grzywki troszkę na końcu. Trwało to wszystko łącznie ze zdzieraniem agrowłókniny i wybieraniem kory około 3 godzin - i dalam radę sama. Mąż zajął się już kamykiem, bo mi za ciężko go łopatą nabierać.

dzięki za miłe słowo odnośnie bramy, mamy bardzo proste metalowe ogrodzenie bez żadnych ozdobników i murowanych słupów i bardzo je lubię
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
inya 11:28, 01 lip 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 140
Dzielna dziewczyna
Ja mam jednego dużego jałowca na oku, ale on skubaniec rośnie na zboczu górki nad stawem...trochę utrudniony dostęp... ale się holender rozrósł i przysłania mi dziką różę...

ja też lubię takie proste elementy nasza jest aż za prosta
____________________
Marta - mój Diamentowy ogród :)
Ana 11:32, 01 lip 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Marta - no to sekator w dłoń (tylko ostry) i działaj!!! I koniecznie pochwal się efektami

Jako mały onstruktaż polecam Danusiowy film z cięcia jalowca

http://www.ogrodowisko.pl/watek/599-ogrodowisko-w-iwoniczuzdroju-ciecie-jalowca

Tylko posłuchaj się Danusi i załóż długie rękawice bądź bluzę - ja się nie posłuchałam i mam za swoje - mam podrapane całe ręce aż do ramion, piecze to to i swędzi niemiłosiernie, wieczorem nie mogłam zasnąć...
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
aldona 11:37, 01 lip 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
Mnie też się podoba ten jałowiec po metamorfozie.
____________________
Ogródek Aldony
myszorek 11:43, 01 lip 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
jak żurawki po 5 zeta, to bierz całą paletę, u nas nie ma tak latwo
Podoba mi się Twój wjazd, eleganckie materiały wybrałaś
____________________
ogród zmyślony
anula_wn 11:47, 01 lip 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
pięknie podcięłaś ten jałowiec ja bym się bała, że zchrzanię.....
(to ten, o którym miałas dyskutować z mężem? )
warto było, bo efekt genialny!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Matka 12:00, 01 lip 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
eeee...no fajowo!!!moje jałowce dopiero rosną za kilka lat też je tak pociachamfaktycznie, jak spojrzałam na te kamyczki pod spodem to też pomyślałam o żurawkach-ale takich ogniście czerwonych

zdolna babka!

my, babeczki, to jednak mamy siłę!!!!

mój ogród zarasta równo i dokładnie, nie wiem kiedy sie do niego wybiorę-na szczęście sąsiedzi wyjeżdzają jutro na wakacje to nie będą patrzeć na mój "las"bo aż wstyd!!!
____________________
U Matki
inya 12:04, 01 lip 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 140
a mnie i tak najbardziej podobała się reakcja M Any potrafi wesprzeć hehe
____________________
Marta - mój Diamentowy ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies