Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Sebek 11:27, 29 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No fajnie wyszło ciurkadełko

A rh też super
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
popcorn 11:32, 29 sie 2011


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
shrekol napisał(a)
Hahaha dla tego od razu mówiłem żebyś kupiła mocniejszą bo z własnego doświadczenia to jakoś te wysokości podnosze4nia to z kosmosu. U mnie jedna też ma różne końcówki ale one jednak za bardzo wystają, muszę poszukać takiej dyszy spieniającej jak miała Danusia w źródełku z koła.
Poczekaj do września jak zacznie się kiermasz pod hala sportową może będą jakieś ciekawe miscanty, które wcześnie kwitną i jeszcze ładniej tam będą wyglądały


no te dane to z kosmosu są. Gdyby były chociaż przybliżone... a tak pojeździłam sobie
Te dysze są do bani - może do oczka się nadają, ale tutaj wystawałyby i szpeciły.

Pod jaka hala powiedz? bo ja tu dopiero rok mieszkam i NIC albo niewiele wiem w Lodzi jak mniemam? gdzie, kiedy?? Mieszkam kolo Pabianic. A Ty Przemku?

pozdrawiam,
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 11:34, 29 sie 2011


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Sebek napisał(a)
No fajnie wyszło ciurkadełko

A rh też super


Dzieki, Sebku! Gdyby nie Ty i Twoja wypasiona kula, nie wymyśliłabym swojego pewnie.

Myślisz ze pod rh zmieściłyby się jeszcze 2 sztuki normalnych - wielkości tego co po lewej?
Nie wiem czy u Danusi one tak blisko siebie rosną - bo fajny efekt u niej (jak zawsze zresztą
____________________
Mój nowy ogródek
Sebek 11:40, 29 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Myślę, że się zmieszczą - tylko posadź je symetrycznie. Jasne, że potem na siebie wejdą, ale u Danusi jak widzisz to im nie przeszkadza.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
popcorn 11:47, 29 sie 2011


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Symetrycznie znaczy jak?
Będę mierzyć po pracy, zobaczymy jak wyjdzie - mam nadzieje ok
Dosadzę tam tez 3 małe wrzośce, myślałam ze zakwitną na wiosnę, a jeden z nich kwitnie już teraz! Czy to normalne? Jabłonka tez mi teraz kwitnie... masakra jakaś
Moze hebe tam mi się tez zmieści, lubi kwaśną glebę, a tam zacisznie jest wiec raczej nie zmarznie... zobaczymy po południu

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Sebek 12:09, 29 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Na planie kwadratu żeby były te cztery - jeden już masz, a drugi według mnie trochę odstaje....
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
shrekol 12:33, 29 sie 2011


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
popcarol napisał(a)


Pod jaka hala powiedz? bo ja tu dopiero rok mieszkam i NIC albo niewiele wiem w Lodzi jak mniemam? gdzie, kiedy?? Mieszkam kolo Pabianic. A Ty Przemku?

pozdrawiam,
Karolina


Karolino kiermasz jest pod halą sportową od strony Al. Politechniki, nie pamiętam czy on zaczyna się od pierwszego weekendy września... ale w tym tygodniu muszę podjechać na uczelnię i zobaczę czy plakat z terminem już jest Odbywa się on w sobotę i niedzielę chyba jakoś do października ale czasem jakieś imprezy są w hali i kiermaszu nie ma

To mieszkamy w dwóch przeciwległych końcach ja jestem ze Zgierza
____________________
popcorn 12:52, 29 sie 2011


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hej Sebku,
to wiem o co chodzi już Pod wieczór będę sadzić, tylko Meza odwiozę na Fabryczny

Przemku, no, do Zgierza mam kawałek, cala Lodz przejechać trzeba... zi do Tracza masz rzut beretem! Zazdroszczę. Dzieki za info w/s kiermaszu. Jakbyś coś bliżej wiedzial daj prosze znac, wybiore sie

pozdrawiam!
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
shrekol 13:01, 29 sie 2011


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
Karolino Ty masz dwie filie Tracza bliżej siebie jeden na Krzemienieckiej przy ogrodzie botanicznym, a drugi na Kasprzaka przy Art-Domie. Jak coś będę już wiedział dam znać
____________________
popcorn 13:05, 29 sie 2011


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Zimowity dzisiaj zauważyłam - rozkwitają powoli









I widok na nowy rh od strony tarasu

____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies