Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Milka 17:36, 25 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Może być ten sam , co do rh i hortensji, ja dawałam ten do rh
Dobrze pójdzie, ale siedziec z dzieckiem trzeba, bo to jednak zmiana i stres
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
popcorn 17:47, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Irenko, dzięki za info! Zbiera się na deszcz, to sypnę tuż przed i magnolii i Rh, bo te ostatnio zaniedbałam w tym roku. Może to i dobrze, bo żadnego nie spaliłam Ale dobrze też nie wyglądają

Myślę że Młoda dobrze sobie poradzi, już widać że jedt dokładna i cierpliwa (nie to co ja; szybko i "po łebkach"

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 18:58, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Obcięłam tawuły. Rozbestwiły się strasznie w tym roku i mają przyrosty po 10-15 cm. Znaczy miały, bo 2 wiaderka ścinków wrzuciłam do kompostu Prawie nie widać zza nich poziomek.. chyba muszę je poprzesadzać.. tylko gdzie?
Wyrwałam też wiaderko chwastów spod kulek bukszpanowych wzdłuż podjazdu. Jadę po M. Weekend czas zacząć!
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 21:15, 25 kwi 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145


Karolina ale ja szukam tych na biało kwitnących ,wiem w którym ogródku są jak będę tam jeszcze raz jechał a jest to w drodze do mojej cioci to zagadnę właścicieli może się wymienią na coś
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 21:18, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
No pewnie!! Ale jak się spotkamy dam Ci chociaż tego jasnoróżowego, jest bardzo zwarty i ma okrągłe liście, ciekawa odmiana kwitnie wcześniej niż reszta i na jasnoróżowo.
Buziaki!
____________________
Mój nowy ogródek
kasiek 22:06, 25 kwi 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21481
Wiwat magnolia
Za to tulipków masz ogrom! Pięknie i u Ciebie i za płotem
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Bogdzia 22:29, 25 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Obejrzałam ogród i wyposazenie Młodej., wszystko ładne . Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
popcorn 07:51, 26 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kasiu, dziękuję! Ładnie wszystko rośnie
Bożenko, dziękuję!!

A dzisiaj deszczyk pada. Dobrze, bo generalnie jest sucho. Wczoraj wyczułam zmieniającą się pogodę i rozsypałam nawóz pod borówkami, Rh, magnolią. Worek mączki kostnej z lidla na kilku rabatach. I pod różami opakowanie lidlowe nawozu do róż. I pada, więc nawóz się rozpuści i zacznie działać

Tylko z bazarku nici miód nam się skończył, kupimy może w pasiece pod Augustowem. No ale szkoda jechać, skoro będzie kilka stoisk na krzyż pod namiotem ;(

Miłego dnia! Idę odkryć pleksy ze skrzynek, niech roślinki same się podleją
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 08:17, 26 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Rozsypałam 2 opakowania po 2,5 kg nawozu na trawniku. Rozumiem że teraz nie nadążymy z koszeniem
I trochę ogólnego sypnęłam na rabaty, delikatnie. Odkryłam skrzynki z pleksą, niech się podleją. I to chyba tyle z ogródkowania na dzisiaj, póki pada Przyjemnie jest, ptaszki śpiewają, ale mokro i robienie czegokolwiek w kucki gwarantuje szybkie przemoczenie

Miłego!
____________________
Mój nowy ogródek
Madzenka 08:44, 26 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Obficie u ciebie bardz, pieknie się zmieniło.
Biurko rewelacja. Ja bym kupiła fotelik tapicerowany w Ikea pomarańczowy do niego
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies