Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

bacowa 06:08, 24 kwi 2014


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Karola, siałam werbene końcem lutego do doniczki w domu. Nic nie wschodziło, to się wkurzyłam i całą zawartość doniczki wysypałam na rabatę,( jakiś czas temu) A wczoraj patrzę...., werbena ślicznie wykiełkowała.
pozdrawiam E
popcorn 08:12, 24 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Gosia, myślę że siły wyższe mają co innego do roboty Hihi Poza tym moja Babcia mawiała, że grzechem jest nic nie robić.. wiec robota, mimo świąt, chyba nie jest taka zła

Krysiu, ale białej nie masz? Tą się chciałam podzielić Buziaki!

Małgoś, u nas spokojnie popadało, gradu nie było, ogródek nie ucierpiał. Współczuję Ci, te cudne tulipany! Ach

Ewo, ja też tak zrobiłam, bo mi było szkoda dobrej ziemi wyrzucać Muszę poszukać, może też jakieś siewki są? Byłoby suuper!! Jak nie będzie, to się na allegro rozejrzę za sadzonkami gotowymi... bo z tymi nasionami to lipa.

Miłego dnia!

Byłam chwilę na bazarku, ale mało sprzedających i nic ciekawego. Sporo donic, cudne niebieskie też były, ale nie dałam się skusić. Fajna figurka żaby była, metalowa, 35 zł gość wołał, ale stwierdziłam że wystarczy złomu na działce Gdyby to był ptaszor to bym dłużej podumała.

Miłego dnia! Za tydzień będziemy na Podlasiu, ale fajnie!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 08:28, 24 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Niestety werbeny nie widać A na allegro tylko 1 osoba sprzedaje sadzonki, ale odbiór osobisty w Poznaniu buu.
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 08:46, 24 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Biurko i kontenerek dla Młodej mają dzisiaj przyjść. Mam nadzieję że całe i fajne
____________________
Mój nowy ogródek
Margolka 09:00, 24 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Karola, zajrzyj do mnie plis, bo nie wiem, co robić. Chodzi o warzywa pod folią...
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
popcorn 10:26, 24 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Biurko przyszło, bardzo ładne Jak skręcimy, może wieczorkiem, pokażę
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 15:37, 24 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
U mnie tez werbena z nasion zebranych jesienią nie wyłazi...kicha .........
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 15:40, 24 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Małgoś, może odpisze mi ta babka z Poznania i zechce wysłać sadzonki, to zamówiłybyśmy może razem?
Bardzo chciałabym mieć werbenę, ale nie udał mi się własny siew, niestety 3krotny
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 18:24, 24 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Skosiłam trawnik. Ładnie teraz, trawa ma taki soczystozielony kolor (no, prawie wszędzie
Zmęczyłam się Szkoda że tak wieje, nie mam już ochoty wychodzić, bo głowę chce urwać
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 21:10, 24 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wycięłam niedobitki trawiaste. M skręcił biurko, wnieśliśmy je na górę do pokoju Młodej, stoją nie wiem czy na docelowym miejscu, ale stoją Jutro pokażę w świetle dziennym.
Miłego wieczorku!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies