Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

popcorn 17:41, 23 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Przestało na chwilę, a teraz znowu:/
Wyniosę tylko roślinki, niech mokną.. może jutro się uda? Sadzić będę do doniczek... niech rosną... aż im wygospodaruję miejsce Tylko gdzie?

Małgoś, idę zobaczyć
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 17:48, 23 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kilka fotek cykniętych tuż przed burzą.



Front robót, czeka...


Kanciki takie sobie.. ale lepsze niż żadne



Hosty startują, jedne szybciej drugie wolniej...







Lubię te żurawki, muszę je rozmnożyć

Kontrasty...



____________________
Mój nowy ogródek
Margolka 18:50, 23 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Hosty już duże masz, moje jeszcze malutkie, ale się cieszę, że prawie wszystkie jednak wylazły - nie zmarzły! Uffff....

Ja trochę zdążyłam zrobić pomiędzy falami deszczu. Ale jeszcze lecę... Wpadłam się tylko zorientować czy dobrze posadziłam clematisy
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
popcorn 18:54, 23 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Małgoś, żeby hosty wymroziło to nie wiem co za zima stulecia musiałaby być Najszybciej można je zniszczyć zasuszając - moje hosty zimowały w donicach, teraz nie kiełkowały, sprawdziłam i padły Bardzo mi szkoda zwłaszcza tej wielkiej żółtej, którą miałam przy ławeczce buu.

Posadziłam do doniczek wszystkie prezentowe roślinki, a do gruntu turzyce te paskowane - miałam ich parę, te posadziłam obok (na rabacie przy czereśni). Jadę po M, potem może jeszcze coś pogrzebię
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 20:27, 23 kwi 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Karolina też masz już kolorowo i duże roślinki te pomarańczowe żurawki super się rozmnażaja tez je lubie,maja ładny kolor i dobrze się komponuja.Kupiła w zeszłym tygodniu ładna żurawke taka jasno buraczkową sprzedawca w szkółce ! nie znał nazy i od razu podzieliłam na 4 pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 20:27, 23 kwi 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Oj ta biała hosta śliczna jest
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 20:59, 23 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu, ja nigdzie nie jeżdżę, bo na pewno bym coś przytargała. Nowe nabytki posadziłam w doniczkach, bo miejsca nie mam Jak uporządkuję za domem, będzie trochę miejsca pod hosty i żurawki - cień tam jest prawie non stop.
Biała hosta śliczna, ale zupełnie nie rośnie:/ No i w sezonie jest po prostu zielona. Tylko teraz fajnie wygląda. Jak podrośnie, podzielę się. Buziaki!!
____________________
Mój nowy ogródek
malkul 21:12, 23 kwi 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Kobietko, widzę że jak się rozpędziłaś z tą robotą i zaminami to Cię i "moce wyższe" nie powstrzymają
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Krys 21:31, 23 kwi 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
popcarol napisał(a)
Krysiu, ja nigdzie nie jeżdżę, bo na pewno bym coś przytargała. Nowe nabytki posadziłam w doniczkach, bo miejsca nie mam Jak uporządkuję za domem, będzie trochę miejsca pod hosty i żurawki - cień tam jest prawie non stop.
Biała hosta śliczna, ale zupełnie nie rośnie:/ No i w sezonie jest po prostu zielona. Tylko teraz fajnie wygląda. Jak podrośnie, podzielę się. Buziaki!!


Dziękuję dobra kobieto,ale juz mam duzo host
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Margarete 21:58, 23 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Karolina jak burza u ciebie ? narozrabiała w ogrodzie ? u mnie padał grad i zrobił mi rozpierduche w ogrodzie, a tulipany to.......szkoda gadac, dobrze że wczoraj zrobiłam fotki bo dzis juz po tulipanach, zrobułam fotki tym po burzy to zaraz wstawie. Zniszczenia dotyczą tych rozwinietych bo te w pąkach jakoś stoją.........szkoda mi ich, tak sie cieszyłam, takie ładne były........no ale cóz burza wiosną to normalna rzecz. U mnie w pracy padało ale nie było gradu a tu kilometr dalej grad..........
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies