Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w budowie - nieustającej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w budowie - nieustającej

Gabriela 17:54, 27 paź 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Mala_Mi napisał(a)
No to pomroziło..... u Ciebie też?? Szkoda kosmosów i innych bo tak pięknie kwitły..... ale sorki taki klimat.... odliczamy do wiosny


Nieee, u mnie jeszcze nie ma lukru na różach. Było max -2 przedwczorajszej nocy, w bardzo dużej wilgotnej mgle i na razie Buka nie weszła choć próbuje.
Zdjęcia kosmosów i dalii są dzisiejsze, jeszcze sie nimi cieszę. I ośmiałem też, on tak od razu nie marznie.



____________________
Ogród w budowie nieustającej
paniprzyroda 18:54, 27 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Okno firmowe wygląda dobrze o każdej porze roku. Rabaty bylinowe przyciągają uwagę. Wypatrywałam w nich róże Pamiętam aleję różaną, pnące róże przy budynkach, róże w rabatach... jest jakieś miejsce, gdzie jeszcze rosną? Ze swoimi zbliżam się do niebezpiecznej liczby Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
Bogdzia 19:25, 27 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Sporo jeszcze u Ciebie kwitnących roślin, a trawa ma przesliczny kolor ale u Was ostatnio sporo padało to trawka mogła pic ile chciała. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:26, 27 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
paniprzyroda napisał(a)
Okno firmowe wygląda dobrze o każdej porze roku. Rabaty bylinowe przyciągają uwagę. Wypatrywałam w nich róże Pamiętam aleję różaną, pnące róże przy budynkach, róże w rabatach... jest jakieś miejsce, gdzie jeszcze rosną? Ze swoimi zbliżam się do niebezpiecznej liczby Pozdrawiam.


Jaka ilośc róz jest niebezpieczna????????????????????????????????????????????????
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
EPODLAS 19:38, 27 paź 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Gabriela napisał(a)


Niestety, żegnamy się z kolorami.





Gabrysiu, co to za kwiatki, zupełnie nie kojarzę.
I jeszcze jedno pytanko, Czy jarmuż jest trudny w uprawie. To bardzo dobre, ale zapomniane trochę warzywo. Już kiedyś myślałam żeby go uprawiać.
____________________
Mój ogród
popcorn 19:41, 27 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ośmiał piękny jeszcze! Mój wywaliłam jakiś czas temu, położył się i coś na niego wlazło, jakiś grzyb czy coś.. ale nasiona zebrane
Sporo jeszzce u Ciebie kwitnie!! pięknie

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Gabriela 19:58, 27 paź 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
paniprzyroda napisał(a)
Okno firmowe wygląda dobrze o każdej porze roku. Rabaty bylinowe przyciągają uwagę. Wypatrywałam w nich róże Pamiętam aleję różaną, pnące róże przy budynkach, róże w rabatach... jest jakieś miejsce, gdzie jeszcze rosną? Ze swoimi zbliżam się do niebezpiecznej liczby Pozdrawiam.


Bogdzia napisał(a)


Jaka ilośc róz jest niebezpieczna????????????????????????????????????????????????


Kochane dziewczyny, nie istnieje niebezpieczna liczba roślin, które kochamy.
Dlatego Ty Mariolko i ja też będziesz miała jeszcze więcej róż, a Ty Bogdziu - jeszcze więcej różaneczników i azalii. Dla mnie ta ilość różaneczników, wyjąwszy azalie, którą podałaś u siebie, czyli 300 - jest kosmiczna.
Bierzcie ostatnie róże.



____________________
Ogród w budowie nieustającej
Gabriela 19:59, 27 paź 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Bogdzia napisał(a)
Sporo jeszcze u Ciebie kwitnących roślin, a trawa ma przesliczny kolor ale u Was ostatnio sporo padało to trawka mogła pic ile chciała. Pozdrówka.


Nie zmroziło, więc kwitnie. A co do padania to bardzo bym chciała żeby już przestało na dłużej, naprawdę. Bo tylko trawa korzysta, reszta niekoniecznie.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Gabriela 20:02, 27 paź 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
EPODLAS napisał(a)


Gabrysiu, co to za kwiatki, zupełnie nie kojarzę.
I jeszcze jedno pytanko, Czy jarmuż jest trudny w uprawie. To bardzo dobre, ale zapomniane trochę warzywo. Już kiedyś myślałam żeby go uprawiać.


To jest słynny ośmiał.
Jarmuż nie jest trudny w uprawie. W kwieniu sieje się go w rządku na grządce, pilnuje podlewania, a on sam rośnie, bardzo szybko i już.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Gabriela 20:07, 27 paź 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
popcarol napisał(a)
Ośmiał piękny jeszcze! Mój wywaliłam jakiś czas temu, położył się i coś na niego wlazło, jakiś grzyb czy coś.. ale nasiona zebrane
Sporo jeszzce u Ciebie kwitnie!! pięknie

pozdrawiam!


A wiesz, że jedna kępa ośmiału też mi brzydko rosła i miał jakieś plamki, więc wywaliłam. Nasion jakoś w tym roku dużo mniej niż rok temu, a dwa lata temu, po moim pierwszym z nim razie, nasion było mnóstwo, a zima okropnie mroźna. Czyżby więc z nasion ośmiału można było wywróżyć jaka będzie zima?

Też mam trawki:





____________________
Ogród w budowie nieustającej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies