Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 12:40, 22 kwi 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7042
Do góry
Ziemniaki w igloo, przed nimi cztery złomowane w domu chilli. Zobaczymy czy wrócą do życia



Kury zjadają kapustę pekińską zaatakowana przez ślimaki

Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ 11:59, 22 kwi 2025


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 8416
Do góry
nicol21 napisał(a)
a tak.... mogę się pochwalić ogrodniczkową tapetą w gabinecie

zasłony tymczasowe, zabrałam ze starego domu, ale są za krótkie niestety...


Jest czym się pochwalić, cudowna fototapeta. Mnie jakoś wcale nie rażą zasłony, a jest z czego na dole odpruć założenie?
Do raju daleko - u Ewy 11:56, 22 kwi 2025


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Magnolia Genie





Piękna, takiej musze poszukać, wygląda na dość wąską
Ptasi gaj 11:47, 22 kwi 2025


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
Zakwitła w tym roku o 2 tygodnie później niż w zeszłym może to i dobrze







Przy ścieżce 11:45, 22 kwi 2025


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
vita napisał(a)


Elizabeth na tle tej fioletowej wygląda obłędnie. Poczytałam że tak szybko ci urosła i się nieco pocieszyłam bo moja chyba nawet 1 metra nie ma jeszcze. Za to pierwszy rok kwitnie i nie żałuję że posadziłam.
Zawilce od ciebie są obłędne. Niezapominajka mi się przy nich wsiała i całość tworzy bardzo uroczy obrazek
Pięknie wygląda twój ogród wiosną, i te wszystkie ciekawe, nieznane mi perełki jak np sangwinaria.
Czy faktycznie sangwinaria nie jest kapryśna i stosunkowo łatwo ją uprawiać? Bo tak wyczytałam na stronie jednej ze szkółek.
April podbija las... 11:45, 22 kwi 2025


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 8416
Do góry
April napisał(a)
Epimedium Rubrum

Ale to się ładnie komponuje, strzeliste limonkowe liście z sercowatymi trochę ciemniejszymi i lekko zaróżowione epimedium
Ptasi gaj 11:44, 22 kwi 2025


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
Kordina napisał(a)

Zawilec grecki pod taką nazwą u mnie funkcjonuje, u Ciebie w pełni rozkwitu a u mnie wyglądają jak małe sadzonki jeszcze. Pozdrawianki wiosenne zostawiam



Tak Bożenko to zawilec grecki mam ich sporo. Ale w zeszłym roku było ich więcej.
Jeszcze czekam na nieco wyższe białe zawilce.
Teraz to posadzisz i za rok nie wiesz czy się ukażą. Można tylko liczyć jeszcze na samo wysiew.
Nasadzilam różności i teraz wypatruje gdzie co wychodzi z ziemi. Jednak już sobie powiedziała, że już więcej niczego nie będę sądziła a szczególnie kupowała bo można dostać p...
Niech rośnie u mnie to co chce rosnąć. Dużo kwiatów na kupiłam i byle co wyrasta albo w ogóle.





Zacisze Alicji 11:37, 22 kwi 2025


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
Alija napisał(a)


Aż ochoty się nabiera na posadzenie u siebie Piękna
Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 11:34, 22 kwi 2025


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10934
Do góry
Pojechałam po Pissardi i Alstromerie…

Wróciłam z alstromeriami, jabłonką Royalty (będzie zamiast Pissardi), 3 parocjami, lilakiem i kwiatkami do skrzynek na parapet (skrzynek jeszcze nie ma )


Lecę wytyczać z tyłu zmiany
Do raju daleko - u Ewy 11:31, 22 kwi 2025


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
Magnolia Genie



Do raju daleko - u Ewy 11:30, 22 kwi 2025


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
Wiśnia Kanzan





Młodziutka wisienka Koju No Mai



Młode listeczki judaszowca

Do raju daleko - u Ewy 11:26, 22 kwi 2025


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry






Do raju daleko - u Ewy 11:24, 22 kwi 2025


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
Przy tych wysokich temperaturach bardzo szybko zakwitły rajska jabłoń i świdośliwa.





Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 11:02, 22 kwi 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7042
Do góry
Dynie w igloo





W moim małym ogródeczku II 10:54, 22 kwi 2025


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 1365
Do góry
Joku napisał(a)


Bardzo ładne kwiaty z krepiny, na pewno będą pasowały do romantycznej altany. Deserek do zgapienia . Też robię, ale nie mam takich zdolności do upiększania jak ty.
Dziękuję, jak ogarnę warzywnik, wezmę się za altanę. Warzywnik mam duży więc jest co robić, ale jak mam swoje, to wiem co jem. Truskawki też jeszcze nie skończone, pomału dam radę.
W deserze jest najważniejsze to, żeby smakowało. Ja co prawda najpierw jem oczami.




Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 09:51, 22 kwi 2025


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
April napisał(a)
Super masz ten taras
U mnie święta spędziliśmy głównie spacerując po ogrodzie
Jakoś nie wierzę by glicynię załatwił taki mały kwiatek

No ciezko uwierzyc
Ale jak przyczyna ?
Piwonia ją otoczyla z 3 stron i ze srodka pnia wyciągałam mlode pedy piwonii
A pien sie rozpada



Ogród pod lasem 09:48, 22 kwi 2025


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9517
Do góry








I na koniec moje ulubione Red Maximum i najbardziej wyczekana magnolia


Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 09:44, 22 kwi 2025


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
No i jak zwykle wszystkie plagi u mnie
Kto posgryza lodygi piwonii ??
Slimaki ?
Kurde, one przeciez tylko raz w roku kwitna
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 09:42, 22 kwi 2025


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
No ratunku ! Jaka przyczyna prochnienia glicynii ?
Piwonia ? Czy piwonia moze zabic glicynie ?



Ogród pod lasem 09:41, 22 kwi 2025


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9517
Do góry






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies