Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Małej Mi 2017 22:23, 18 lip 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Mala_Mi napisał(a)

Zachwycałam sie twoją naparstnicą a mam taką samąCzyli dobrze zapamiętałam ,ze gdzieś powinnam mieć i poszłam szukać

Twoja i moja Kurcze fajne są , muszę chyba poszukać miejsca na więcej .. ciekawe jak z rośnięciem z nasion??


A tak se wpadam z ciekawości po całym dniu babciowania i zawsze gdzie wpadnę to ciekawostki. Widzę że jesteś wolniejsza i wizyty są. Pewnie jak ja będę mieć więcej czasu to się Ty za babciowanie weźmiesz no i tak to.

A fajnie by z Ewą razem się wybrać.
No róże u Ewy i moje serce zawładnęły ale że Twoje no no.

Mam i ja tą naparstnicę i z nasion. Nasiona wysiała Viva i dostałam siewki. W 3-cim roku zakwitła czyli w tym sezonie. Miałam 5 cudownych kęp i często je pokazywałam na wiosnę bo były mega obiecujące. Została jedna i nie wiem co je zżarło ale wyglądało to jak rdza . Niemniej zbiorę nasiona i wysieję zwłaszcza że Vivie wszystkie gdzieś przepadły i pewnie czeka na nasiona.

pozdrawiam
Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 22:23, 18 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Dzisiaj rano nakryłam Kosa jak wyjadał moje borówki. Zastosowałam środek zaradczy - moskitierę, która okazała się za mała na hamak. Niedługo wyjeżdżam i ptaki będą mogły częstować się resztą owoców
Swoją drogą takiej obfitości borówek się nie spodziewałam
Ogród z czereśnią 22:22, 18 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Kasiu bardzo dziękuję za obszerną odpowiedź i za zdjęcia.
Może faktycznie warto poczekać choćby na to pierwsze kwitnienie. Chociaż nie myślałam o tym, żeby go przycinać w sensie skracania pędów tylko właśnie takiego "podkrzesania", żeby był widoczny pień. Ale nie spieszy mi się więc dam sobie jeszcze trochę czasu i poczytam więcej o dereniach.

Dla Ciebie moja fuksja, trzy lata temu uratowana z marketu, maluszek ledwo dychający Odwdzięcza się co roku

Ogród z uśmiechem 22:16, 18 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
jolanka napisał(a)
Na dobranoc:


A co to za cudna róża Jolu ?
Bardzo mi się podoba.
Kiedyś będzie tu ogród 22:13, 18 lip 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Dzień moralnego niepokoju.... Gdzie przebiega granica między empatią a zdrowym rozsądkiem? ....

Od kilku dni widać było delikatne oznaki buszowania jakiegoś zwierza w ogrodzie. Zjedzona nać od buraków, maleńkie ślady 'czegoś', widoczne próby dostania się do stawu (za mało wody jest). I wczoraj upolowałam sprawcę spokojnie wcinającą jabłka spod drzewa



Pełna kultura chciałoby się rzec. Niestety po dzisiejszym obchodzie obudziły się we mnie mordercze instynkty- doszczętnie zjedzona metasekwoja i jeden z cypryśników. Drugi do reanimacji. Połamane anabelki i jeżówki... Wściekłość to mało powiedziane...

A potem widzę tą pannę z językiem do ziemi , spragnioną przy oczku. I trochę jakby złość mniejsza...



I rozłożenie na łopatki....

Ogród z czereśnią 21:59, 18 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Zdjęcia (z telefonu) mojego Milky Way z każdej strony
Na wprost i z boku:


Z tyłu i z drugiego boku
Wymarzony sielankowy ogród..... 21:44, 18 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
jarząbkowa...

Wymarzony sielankowy ogród..... 21:43, 18 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
klonowa w drugą stronę... zachwycam się tymi jeżówkami zwykłymi, rewelacyjną robotę robią na rabacie w takiej masie...
Wymarzony sielankowy ogród..... 21:41, 18 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
klonowa...
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:40, 18 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry




Wymarzony sielankowy ogród..... 21:39, 18 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
cypelek...



Wymarzony sielankowy ogród..... 21:37, 18 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
tarasowa ciąg dalszy...
To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:36, 18 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Dzisiaj miałam dzień koszenia, potem zajęło mnie kiszenie ogórków. Czasu wystarczyło też na leżenie odłogiem. Miły dzień.

Idealnie się wstrzeliła ta krwawnica w przerwę w kwitnieniu szałwii.



Rondo mocno się zagęściło. Kiedy przekwitną jeżówki, kichawiec i Christa, to zaczną rozchodniki i rudbekia Goldsturm.



Mikołajek wpasował się kolorystycznie do prosa Heavy Metal, rozchodnika Mr Goodbud i krwiściągu. W pleckach ma jeżówki purpurowe i białe floksy.




tawlina jarzębolistna



kalina Compactum



Wymarzony sielankowy ogród..... 21:35, 18 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Parę fotek wrzucę wszystko kwitnie i cieszy...
tarasowa...


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:35, 18 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Mój bohater



Na zakręcie. 21:34, 18 lip 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Do góry
Liliowo.
Mój ogrodowy pamiętnik 21:34, 18 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Rutewka Splendide.


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:32, 18 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



Na zakręcie. 21:31, 18 lip 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Do góry
I jeszcze trawy od Zawitki . Dziękuję bardzo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies