Ogród Małej Mi 2017
22:23, 18 lip 2019
A tak se wpadam z ciekawości po całym dniu babciowania i zawsze gdzie wpadnę to ciekawostki. Widzę że jesteś wolniejsza i wizyty są. Pewnie jak ja będę mieć więcej czasu to się Ty za babciowanie weźmiesz no i tak to.
A fajnie by z Ewą razem się wybrać.
No róże u Ewy i moje serce zawładnęły ale że Twoje no no.
Mam i ja tą naparstnicę i z nasion. Nasiona wysiała Viva i dostałam siewki. W 3-cim roku zakwitła czyli w tym sezonie. Miałam 5 cudownych kęp i często je pokazywałam na wiosnę bo były mega obiecujące. Została jedna i nie wiem co je zżarło ale wyglądało to jak rdza
pozdrawiam