Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród wśród pól i wiatrów 22:04, 17 lip 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Pięknie! Się ukulturalniłam i wzdycham do tego Waszego królestwa.


Dzięki Ewusia za miłe słówka Widzę, że się przyjęło ukulturalnianie na ogrodowisku, hehe
Zostawiam Badiego w zielonościach





Dla wyjaśnienia - Badi to psiak mojego chrześniaka Nasze ogrody graniczą ze sobą, mamy wspólne przejście do siebie bezpośrednio z ogrodu, tak więc Badi pilnuje dwóch domów Chyba nawet kunę nam wypłoszył!! Jak przyjeżdżam do domu - leci do mnie jak szalony. Chodzi sobie gdzie mu pasuje..
Taki trochę wspólny pies


Mirkowy ogród (początki) 22:03, 17 lip 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Margerytka40 napisał(a)
Jeśli co metr to musiałabym tylko jeden rząd rozplenic zostawić, dwóch nie upchnę
Asiu no musisz się sama przekonać.Wiosną zdecydujesz
Ja już widzę że za ciasno mają i na nowej rabacie dam większe odległości.Ta na peno na wiosnę do przeróbki.Mam miejsce żeby rabatę o metr powiększyć .
Za drzwiami do ogrodu... 22:03, 17 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Hojność Iwonki przekracza granice ...strach pochwalić cokolwiek ...bo zaraz chce wykopywać połowę

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 22:02, 17 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Pozdrawiam i zostawiam{już moja}.
Mój ogrodowy pamiętnik 22:00, 17 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Hortensje 2019. Ku pamieci mojej i potomnych .

Piłkowana Preziosa. Jej trzeci sezon ale pierwsze kwiaty. W tym roku była wiosną przesadzana więc i tak miło z jej strony, że zakwitła .











Ogród z uśmiechem 21:59, 17 lip 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
'Chashitsu' - Herbaciarnia japońska, ogród trójkątny 21:58, 17 lip 2019


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1296
Do góry
Agata,
u siebie na ogrodzie herbacianym klony rosną mi bez problemu i nie chorują, no nie powiem zdarzył mi się raz mączniak parę lat temu na paru okazach ale to był sporadyczny i odosobniony przypadek.

Eda,
super że wpadłaś do mnie na ogród herbaciany i dzięki za miłe słowa a ciurkadełko czyli klasyczne japońskie tsukabai to moje nie marzenie aby i chcę aby zagościło na stałe w ogrodzie - hmm no może kiedyś się spełni.
A od paru dni w wolnej chwili pracuję nad skomplikowaną wymianą ogrodzenia ze starego (które szpeciło) na nowe, które jest na granicy z sąsiada działeczką. Na razie na efekt finalny jeszcze trochę trzeba poczekać - a poniżej wrzucam parę fotek z budowy...







pozdrawiam
Jan
Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 21:57, 17 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Zdjęć nie zrobiłam, bo noc mnie zastała, ale dostałam relację z Casa Gaudi na Gran Canarii..
Teren już prawie uporządkowany, drzewo draceny kwitnie i zachwyca, a plumerie ruszyły pełna parą i cudnie kwitną:


Moja juka już właściwie przekwitła, a tu proszę:

kwitną też róże
Pamiętajcie o ogrodach 21:56, 17 lip 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Łubin znowu zakwitł


penstemon z jeżówką





i cynie



Za drzwiami do ogrodu... 21:55, 17 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Kolejny był ogródek Iwonki ,jej Chaos jest niezwykle uporządkowany Dziękuję Iwonko za wszystko...zachwyciłam się Twoim dojrzałym ogrodem i teraz subtelnym uzupełnianiem go w kwitnące byliny i inne udoskonalenia.Bardzo eleganckie otoczenie i te cudne dodatki... !!!
W kamiennym kręgu od początku 21:52, 17 lip 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Aniu piękne kadry pomimo wyschniętej trawy Kwiecia masz moc

Małgosiu, masz rację kwiecia różnej maści mam trochę Nawet na wąziutkiej rabacie przy warzywniku, pomimo suszy,zaczynają kwitnąć jednoroczne.




Ogród z uśmiechem 21:51, 17 lip 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Ogrodowe skarby 21:45, 17 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Znalazłam, tam mają coś takiego zrobione, ale to w innych klimatach niż u Ciebie
Ogród z uśmiechem 21:44, 17 lip 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Carex Irish green 21:43, 17 lip 2019

Dołączył: 04 lip 2016
Posty: 9
Do góry
Oddam około 20 - 30 sadzonek. Przykładowe sadzonki na zdjęciu. Odbiór okolice Katowic.
Ogród wśród pól i wiatrów 21:42, 17 lip 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
anna_t napisał(a)
Jola pokazałabyś jak bardzo tniesz lawende? też muszę mocniej przyciąć bo rosną od sasa do lasa i boję się czy mi odbiją jak tak do zdrewniałej części bym przycięła


Ania, lawendę już Ci pokazuję. Jednak od razu mówię - nie bierz ze mnie przykładu
U siebie ryzykuję na swoją odpowiedzialność



Przycięłam tak mocno, bo już chyba od trzech lat tak jej nie cięłam. Ani wiosną, ani latem. Zawsze delikatnie. W efekcie była za bardzo pogmatwana, że tak się wyrażę Ma jeszcze parę miesięcy do zimy, żeby ładnie odbić, a co zrobi - to zobaczymy. Jeśli chcesz, to poczekaj w tym sezonie, i zobaczymy czy mi odbije (w sensie... lawenda)

Powinnam już wcześniej ją ściąć, ale przecież pszczoły z niej dosłownie nie schodziły!!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies