Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ranczo Edy 17:36, 14 lip 2019


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
yolka napisał(a)
Edyta, bukiet u Haniu widziałam, piękny Pozdrówka zastawiam


Yolcia odpozdrawiam serdecznie i dziękuję że się podoba

Rozpoznawanie chorób i szkodników 17:31, 14 lip 2019

Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 1
Do góry
Na kiwi w moim ogrodzie pojawiły się w dużej ilości nieruchome białe larwy? jak na poniższym zdjęciu.
Larwy nie przypominają strzępków wełny raczej miękką i kleistą piankę. Umiejscowione są na głównie na łodygach, pędach liści i w małej ilości na dolnej części liści oraz na drewnianych podporach podtrzymujących krzaczki kiwi.
Liście znajdujące się poniżej larw są kleiste (bez zmiany koloru) więc pewno jest to spadź.

Proszę bardzo o pomoc w identyfikacji tego czegoś i sugestie jak z tym walczyć.
Ogród pod lasem 17:25, 14 lip 2019

Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 55
Do góry
Kasia_CS napisał(a)


I Izowe donice, które wielbię!!




O rety, jak tu pięknie,zdecydowanie za mało zdjęć z frontu
UrsaMaior jakiego formatu masz te płyty na wejściu?
Ogród Małej Mi 2017 17:18, 14 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
sierika napisał(a)
Dzięki za odwiedziny, choć takie w biegu ale kiedyś nadrobimy
Śmiałam się wczoraj z działań Soni na trawie, ale dzisiaj wściekłam się gdy wpadła na rabatę, o zgrozo, tropiąc nornice wydarła pazurami 3 jeżówki, kłosowca i floksa. Sama nie wiem co gorsze, byłam akurat w domu kiedy polowała, ale nie upolowała za to strat do groma...


W akcie desperacji..
jakby co to jeszcze będę blisko ciebie..

U Ciebie nie wiem czy mogę takie coś wrzucać ..


Dzięki, ze chciało Ci się poświecić tyle czasu dla mnie., bo jak zwykle z 20 minut wyszły 2 godziny..

Deszcz mam nadzieje, że u Ciebie też pada.. wyszłam z ciężkim sercem.. piękny, duży ogród który niszczy natura.. wszytko umordowane i wołające o wodę.. i jeszcze te myszowate.. ale tych rabatek bylinowych to zazdroszczę
Przypomnij mi nazwę róż.. wproszę się w okresie ich największej świetności

I takiego liriope to nigdzie nie widziałam.. niesamowite zestawienie i kompozycja.. wierzba w tle, liriope z trojeścia i jeszcze ten berberys..

Zapraszam.. teraz rewizyta

Jakby się kto pytał co to za trawa, to jest bylina..liriope







Moja bajka 17:10, 14 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Katkak napisał(a)

Ewcia warzywnik to największa tegoroczna zmiana. Cieszy nas baaaardzoo. Do emisji jeszcze duuuuużo wody upłynie, dziękuję . Lubię gości. Wczoraj miałam takiego wspaniałego Gościa

Super odwiedziny Ania w czerwieni, idealnie ciekawa jestem kiedy ją wiatry do mnie przygnają
Kasia, ta twoja Iga, to cudny elfik
Moja bajka 17:06, 14 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Mala_Mi napisał(a)
Ale i tak to najlepsze..

najlepsze! jak z zaczarowanego świata Narwii
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 16:51, 14 lip 2019


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
płotki zamontowane
[



Ślicznie to zaaranżowałaś! Kocham takie klimaty!
To tu- to tam- łopatkę mam ! 16:44, 14 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Wielkimi krokami nadchodzi w ogrodzie czas hortensji. Sporo ich jest.








Zaleta bukietówek, nie anabelek, że się nie pokładają, za to je kocham
W donicy mi już kwitnie Grandiflora, na rabatach jeszcze nie.
Widzę, że hakonki robią pierwszą linię, dzieje się
Słoneczny Ogród 16:40, 14 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
SlonecznyOgrod napisał(a)
Rabata różowa




O matulu....to robi wrażenie, dziewczyno, super działasz
Ogród z koniczynką 16:28, 14 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Rumianka napisał(a)
Na rabacie z muszlą pomiędzy Nigrami dosadziłam 4 berberysy Orange Rocket...narazie małe

a tu po fryzjerze...rozbolała mnie już ręka...ten ubytek, to jeden bukszpan był uschnięty...dosadziłam nowe sadzonki te z obciętych...

Bardzo oryginalnie i to Twój zank rozpoznawczy
Podziwiam, jak precyzyjnie tuje przycięte, ja mam z tym problem, nie lubię i nie wychodzi mi.
Skąpana w słońcu 16:28, 14 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
ewsyg napisał(a)








Która to róża tak długo kwitnie. U mnie edenki mają nowe przyrosty na drugie kwitnienie.
Śliczna też ta seledynowa jeżówka
Ogrodowy song 16:21, 14 lip 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Ogrodowe dylematy, czyli jak stworzyć mały ogródek 16:18, 14 lip 2019


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
Do góry
Ogrodowe dylematy, czyli jak stworzyć mały ogródek 16:18, 14 lip 2019


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
Do góry
Ogrodowe dylematy, czyli jak stworzyć mały ogródek 16:17, 14 lip 2019


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
Do góry
Ogrodowe dylematy, czyli jak stworzyć mały ogródek 16:16, 14 lip 2019


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
Do góry
Ogrodowe dylematy, czyli jak stworzyć mały ogródek 16:15, 14 lip 2019


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
Do góry
Uwielbiam jeżówki
Dwa ogrody 16:10, 14 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
paniprzyroda napisał(a)
jeszcze dla porównania zwykłe kosmosy w donicy, jak przekwitają mają taki fajny wypłowiały kolor


Bosko
Bardzo bym chciałą, aby twój ogród Maja pokazała, przy okazji i twoje rękodzieła, wyjątkowo zgrabnie ci idzie w obu dziedzinach, ciut zazdraszczam. Znowu zaczyna mi się nie podobać u siebie, o dziwo, zawsze w lipcu...przez suszę czy jak, czy błędy ogrodowe.
Pozdrawiam Mariola
Ogrodowy song 16:07, 14 lip 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Troszkę lipcowych fotek.



Liliowo i kolorowo:) 16:05, 14 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)


Tez nie bede podlewać jeszcze i trawnika bo szkoda wody a u nas nawet Ci co nawadniaja mocno to też mają z nim problem bo popaloy, tylko wiesz ogród taki jakiś nijaki. W niedalekich Rudach było oberwanie chmury a tu nic...
Grześ dmuchaj w moją stronę bo to blisko może w koncu i u mnie popada, 5 minut był deszcz i nic....
Liliowo to było kiedyś a dziś pogrom w liliach chyba przez gryzonie Jakieś resztki pozostały.



U mnie orientalne się skurczyły, w nowym sezonie albo do nich wrócę, albo do tych zwykłych, ale które mocno pachną, ja uwielbiam te ich mocne, duszące wonności
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies