Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Słoneczny Ogród 13:00, 11 lip 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
gosika67 napisał(a)
Ładny ten floks, naparstnice też mi się podobają, niezłą masz kolekcję. Byłaś na targach? Dużo pracy włożyłaś, podziwiam.

Floksy z wymianki naparstnice też.
Pokazywałam Ci którąś strone wstecz co kupiłam na targach, cofnij.
Lubię taka robotę, teraz sobie też jeszcze przesadzam, bo moje floksy przed domem na rabacie rózowej źle się mają i schną, więc poszły w większości na drugą część ogrodu, koło nowej rabaty.

Tu rabata różowa, zamiast floksów będą jeżówki zwykłe wysokie.


Słoneczny Ogród 12:50, 11 lip 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
BasiaLT napisał(a)

Świetny kolor tawułek. Pięknie masz skomponowane rabaty.

Dziękuję bardzo , z tawułek jestem mega zadowolona bo tam mi brakowało o tej porze koloru, a rabata z różanecznikami jest w cieniu No i kalia tam wyszła, jakimś cudem przezimowały cebule w gruncie


Słoneczny Ogród 12:47, 11 lip 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Wiolka5_7 napisał(a)
Daria pięknie u Ciebie feria barw

Dziękuje bardzo, faktycznie z roku na rok to coraz barwniej

Droga do spełnienia 12:45, 11 lip 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Kawa napisał(a)


Powiem Ci Kamilka, że tu takie niby nic a efekt mega. Czasami "mało" znaczy "więcej".

W ogóle te wieczorne fotki wszystkie śliczne, miękkie światło pięknie oświetla rośliny i wydobywa ich faktury.
Kiedyś będzie tu ogród 12:45, 11 lip 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Kochani potrzebuję pomocy. Mam do posadzenia cisy ( docelowo poduchy) i molinię. Tylko nijak mi nie pasuje.

Przymiarki (nie patrzymy na zielsko w tyle)


Plan- jedna kratka to 10 cm. Na szaro słupek. Brązowa kropka- dąb czerwony, niebieska - przetacznik, jasno zielona- hakone. Jeden z cisów pasował by mi w połowie odległości do rogu- ciemno zielona kropka. Ale gdzie pozostałe dwa i molinie?



To jest brzeg rabaty z przetacznikami z poprzedniej strony. https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/189/1895390/original.JPG
Miłkowo - sezon 2016-2022 12:43, 11 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Milka napisał(a)

Dzięki Tomku dziś wolne, idę ciąć, ale pewnie znowu z planem się rozjadę, tyle roboty na ogrodzie





Irenko, cudne zakątki bajzel też choć ja go nie widzę ale wiem jak to jest widzieć szczegóły masz za dużo do ogarniania. Ja na jednej rabacie siedziałam całe 3 dni i ręce mi odpadają.
A pies też swoje miejsce znalazł. Moje też mają swoje kąty
Uwielbiam Twoje donice kwitnące non stop.
Słoneczny Ogród 12:43, 11 lip 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry

Anda napisał(a)
Śliczne kolory u Ciebie, a tawułki fantastyczne

Dziękuję, jednak co kolor to kolor! Musi być.
Tawułki zakwitły zaraz po fioletowych różanecznikach, które są z tyłu za nimi i kolor trzymają jeszcze do dziś, fajnie bo kolejne pędy kwiatowe wypuszczają.


W ogródku emerytki 12:39, 11 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
gogo napisał(a)
Na podwórku posadziłam tojeść orszelinową, w tym miejscu może rosnąć bez ograniczeń i nie zarośnie żadnej innej rośliny.

A to ogród, tu posadziłam miskanta Yaca Dance, obok postawiłam do przymiarki ostróżkę różową.

To przymiarka: jeżówki ze stipą.

Fajne dosadzenia, polaczenia.
Jeżówka piękna.
Ja z trawami to wciąż się uczę
Słoneczny Ogród 12:38, 11 lip 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
greg66 napisał(a)
JAk Cię nie było to nie było a teraz jak wrzuciłaś zdjęcia to siedze i się gapię a pzreciez robota mnie goni. Ogród piękny zresztą od poczatku jestem u Ciebie bo.... mi się podoba Twój ogród

Robota nie zając , hihi
Dziękuję za miłe słowa

Ogród kwiatowy 12:36, 11 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
violaskom napisał(a)

Kolorowo, świetnie, cudnie.
Suuper są te twoje polaczenia
Mój ogrodowy pamiętnik 12:34, 11 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Nowa12 napisał(a)


Toteż ja kupiłam już ją drugi rok . Mam rzut beretem małe ogrodnictwo, w którym zawsze wiosną ją mają .
Gdyby była wieloroczna to byłby ideał .
Wiem, że trudno uwierzyć ale kwitnie bez przerwy do późnej jesieni.
Mały przeglądzik zeszłoroczny.

02.06. - zakup

14.06. - krótko po posadzeniu

06.07.

16.08.


02.09.

06.10.


Ostatnie jej zdjęcie (kiepskiej jakości więc nie wstawiłam) mam z 02.11. - nadal kwitła.

No pięknie kwitnie. I tak długo to super.
A co to za odmiana ??
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 12:31, 11 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Agania napisał(a)
Hosty cierpią bez deszczu


Sonatka się nie odnalazła, ale żyjemy nadzieją
Ozzy po kontroli u Veta okazało się , że został solidnie poturbowany przez dzikiego burasa, który atakuje młode
kotki, może właśnie przez tego bandziora Sonatę spotkało nieszczęście
Ozzy po zastrzykach, widać go?



Robinia ciachnięta jak młoda cała w nowej pięknej zieleni

Ogród pięknie się prezentuje.
Ech te dzikie koty.
Dobrze moja ma bezpiecznie. Sąsiedzkie koty zna i goni je jak na nasza dzikie wejdą
Kiedyś będzie tu ogród 12:29, 11 lip 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
TUTEK napisał(a)
podziwiam was wszystkie tysiące roslin znacie setki ptaków dziesiatki owadów - prawdziwy gang ogrodnikow boje sie was i uciekam w popłochu
W domu biorą mnie już za wariata, po raz kolejny parskam do telefonu. Szkodliwe to forum , oj szkodliwe...
Gang ogrodników - tego jeszcze nie było, ale podoba mi się... bardzo.

Witku co do roślin na zdjęciach to nie mam pojęcia co to, ale robią wrażenie. Książki niestety nie znam.

Mariposa napisał(a)
Bajka! Ile razy patrzę na to zdjęcie, to mam wrażenie, że jest 3D



Miłkowo - sezon 2016-2022 12:26, 11 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Milka napisał(a)


perukowiec mocno przycięty i forsycja
a jałowcowe kulki w kolejce
jak nie w tym roku, to za rok, jeśli mi chęci zabraknie



Piękne widoczki
Perukowca przycinasz Wiosna ??
A te ostanie trawy to ??
Za drzwiami do ogrodu... 12:17, 11 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
anpi napisał(a)
W poniedziałek zagościły u mnie Jolanka z Beatką.Dziewczyny po spotkaniu u Gosi wpadły w szał zakupowy i przebuszowały okoliczne szkółki,dzięki temu i mi powiększyła się kolekcja liliowców bez ruszania się z domu Jesteście kochane dziewczyny! W kolejny więc dzień popołudnie w przemiłym towarzystwie! Ogrodowym rozważaniom nie było końca...aż z ogrodu pogonił nas ssssyk...węża...jak się okazało.... nawadniajacego!... włączające się zraszacze pokropiły nas nas na pożegnanie
Ale sesja zdjęciowa odbyła się w każdym zakątku




Fajnie wam. Super wszystkie dziewczyny.
Szkoda, że mi tak to się ułożyło, ze nie mogłam z wami być .
Dopiero przed 19 byłam wola. A to już za późno było. Aj szkoda
Świetne to zdjęcie z wami za drzwiami ogrodu
Ogrodowe marzenie Mrokasi 12:13, 11 lip 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13847
Do góry
tu dla porównania tegoroczny pagodowiec juz czerwonawy i kousa ubiegłoroczny zieloniutki, inne tegoroczne kousy tez czerwienieja



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 12:06, 11 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)




Sylwio, pięknie prezentuje się twój ogród. Bujnie. Deszczyk popadal ??
U mnie raz i To mało.
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie... 12:02, 11 lip 2019


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 538
Do góry
Hej, co za choineczki masz w tle?
Piękny przedogródek

Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć 12:00, 11 lip 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1704
Do góry
Hakonki


Muszę jeszcze popracować nad linią rabat
Ogród Cioci cz. 3 11:58, 11 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)

Ale piękny ogród .kolorowy, soczysty, bujny i kolorowy
A i trawa jaka zielona.
Nie to co u mnie plackami wypalona
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies