Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Agi2006 07:59, 11 lip 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Magda70 napisał(a)
Ale trafiłam! A dawno mnie nie było
Pięknie już masz i ogrodzenie super! Czosnki główkowate to tez moje ulubione!



Hej Madziu. Miło Cię widzieć. No dawno , dawno Cię nie było . Ja u Ciebie jestem jak tylko widzę, ze coś sie u Ciebie dzieje. Informacja o nowych postach w ulubionych watkach bardzo ułatwia sprawe. Oczywiście ciągle u mnie mało czasu, więc zaglądnę zza kotarki i uciekam.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 08:02, 11 lip 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
anna_t napisał(a)
Wow suuuper


Dziękuję Aniu. Do takiego pięknego buszu jak u Ciebie jeszcze mi daleko no ale byle do przodu
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 08:27, 11 lip 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Johanka77 napisał(a)
Ale super! Wiesz, bardzo lubię Twój ogród! Jest baaardzo po mojemu!
Czosnki główkowate muszę posadzić na przyszły rok. Pod graby na froncie, między rozplenice.

A ogrodzenia to wprost zazdroszczę... Ja mam rtylko zwykłe panele Vera i mój M uważa, ze inne nam nie potrzebne. Bo my nie jesteśmy przy ulicy, tylko w polu.
A ja tak bym chciała takie ładne...


Asia czekaj, czekaj i się nie denerwuj. Za chwilę pewnie też będziesz przy ulicy bo sąsiadujace z miastami miejscowości powoli się wchłaniają w aglomeracje. I będzie argument dla męża żeby zrobić ogrodzenie. U mnie nie jest to szczyt moich marzeń. Ale tylko na takie mogłam sobie pozwolic i było realizowane od 2014 r. czyli prawie 5 lat. I tak jeszcze brakuje napędu , domofonu, numeru domu. A poza tym Asia ogrodzenie to ogrodzenie a Ważne jet to co kryje się za nim
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 08:29, 11 lip 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
mrokasia napisał(a)
Hej! Wpadłam tu do Ciebie pierwszy raz i zostaję! Jak tylko złapię chwilkę przejrzę wątek od początku bo to co na ostatnich zdjęciach bardzo mi się podoba .


Witaj Kasiu. Zapraszam do siebie , bardzo mi miło. Ja do Ciebie tez zagladam tylko jeszcze sie nie witałam
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 08:32, 11 lip 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Wiolka5_7 napisał(a)
Piękny ogród i piękne ogrodzenie !
Też się cieszyłam jak je zrobiliśmy



Wiola no ogrodzenia nasze sa prawie bliźniacze. Szkoda tylko, ze nie mam tak bujnego przedogródka jak TY. Pewnie widzów jest sporo i rozbiegane oczy pomiędzy przęsłami
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Wiolka5_7 08:39, 11 lip 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Agi2006 napisał(a)



Wiola no ogrodzenia nasze sa prawie bliźniacze. Szkoda tylko, ze nie mam tak bujnego przedogródka jak TY. Pewnie widzów jest sporo i rozbiegane oczy pomiędzy przęsłami


No przęsła bardzo podobne

Obsadzisz przedogródek i raz dwa urosnie
To prawda widzów jest sporo ,choć teraz widać trochę mniej miedzy szczebelkami
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
amatorodniczka 12:02, 11 lip 2019


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 537
Hej, co za choineczki masz w tle?
Piękny przedogródek

____________________
Weronika Nowoczesny ogród ze skarpami
Agi2006 15:07, 11 lip 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Witaj Weroniko. To jodły koreanki, ale podróby. Szyszki im stoją ale nie sa takie fioletowe jak u oryginałów.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 10:53, 14 lip 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 11:00, 14 lip 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Czy ktoś mi powie co dzieje się moim grabom? To na pewno nie susza bo sa regularnie podlewane. Zastanawiam się czy przetrwają a raczej modlę się o to, bo szkoda mi ich. Może to kwestia przystosowania do nowych warunków. Ukorzeniacza nie udało mi się kupić tak jak proponowałyście. Sa tylko takie "przed sadzeniem". Kobieta w ogrodniczym zaproponowała mi podlać je nawozem do warzyw i owoców a ze miałam florowit w domu to raz im go zaaplikowałam. Wstawiam zdjęcia z bliska. może ktoś coś doradzi plissss!

____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies