Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Pamiętajcie o ogrodach 23:23, 04 lip 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Dorotko tu z lewej strony ścieżki wykopię trawnik zostawiając trochę pzrejścia miedzy rabatą jeżówkową a nową
i myslę o posadzeniu miskantów, przetaczników po obrzeżach żurawek i hakonek a po środku je4żówek albo czegoś jeszcze
proszę o rady

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:23, 04 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
juki prześliczne, mają po kilka kwiatostanów




Ogród w Tarnowie 23:23, 04 lip 2019


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
mira napisał(a)
To nie mała zmiana to rewolucja - oj działo się - własnie do mnie dociera że takie zmiany sa nieuniknione

pokaz zdjęcie przed - chyba że nie masz ja mam na pewno

ja w tych upałach nie tnę nic - zaczne od kolejnego tygodnia bo ma się ochłodzić

pozdrawiam gorąco


Trochę się działo a zmiany są nieuniknione. Zdjęcia mam



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:18, 04 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
ta żeby się chciała siać...



wiśnie w tym sezonie obrodziły
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:14, 04 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



wiązówki omdlałe, ale werbena dzielnie daje radę
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:07, 04 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry

byliny mdleją

na juki trzeba stawiać, tych nie podlewam, a ładne

i moje dzwonki dla Magary

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:02, 04 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
za płotem nawłociowe pole sąsiada

w chwaście, ale kwitną


zaczyna pink anabell

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:56, 04 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
pomidorki pierwsze już czerwienieją

pierwszego ogóreczka dzisiaj zerwałam


Czubajkowy Ogród 22:43, 04 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
Korzystając z chłodniejszego dnia wybrałam się na bazarek po heliotropy na balkon. Ale było sporo kwitnących dorodnych bylinek, no i dwie przyjechały ze mną do domu - niestety bez nazw odmian.
Bardzo mi się chciało jasnoróżowej monardy już od dawna. Były. Ale kiedy zobaczyłam tę amarantową ... to różowa przegrała w konkursie piękności



Dla równowagi wzięłam więc jasnoróżowego floksa z ciemniejszym środkiem. Może się okazać, że takiego już mam, ale stojąc przed nimi na bazarku byłam baaardzo przekonana, że takiego właśnie nie mam



Po powrocie wzięłam się za to, czego w ogrodniczkowaniu nie lubię - za sianie. No bo to już ostatni dzwonek na różne sałaty i jarmuż. Popikowałam też nareszcie siewki poziomek - biedne, spaliło je czerwcowe słońce, mimo że stały na wschodnim balkonie. Mam nadzieję, że uda im się jednak pozbierać i się rozrosną.



No a teraz czekam na sobotę
Działeczka Asi :) 22:40, 04 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
asiak napisał(a)


I tyle na dzisiaj


Piękny, bajkowy obrazek i ta zaczarowana ławeczka... .
Czubajkowy Ogród 22:37, 04 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry


No i w ten sposób rozliczyłam się z czerwca Teraz mogę już relacjonować na bieżąco
Czubajkowy Ogród 22:35, 04 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry


Czosnki - takie śmierdzące roślinki a wszystkie niezwykle pięknie kwitną

I przybysze z daleka. Ponoć niegroźni w naszym środowisku. Sprawdzałam, jak się nazywają, ale nie pamiętam.

Ogród w Tarnowie 22:34, 04 lip 2019


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Dzisiaj kolejne cięcie tym razem trzmieliny na pniu.















Sezon 2017 u Hanusi 22:31, 04 lip 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Radości było wiele, rzadko się zdarza wszystkim przybyć w jedno miejsce. Przeważnie widujemy się w wirtualnej przestrzeni.

Czubajkowy Ogród 22:31, 04 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry


Taki śliczny, buraczkowy orlik wysiał się

Czubajkowy Ogród 22:29, 04 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
Czubajkowy Ogród 22:27, 04 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
Czubajkowy Ogród 22:25, 04 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
O, jeszcze dzień dziecka mi się zapodział. Z okazji święta dostałam takie widoki

Blaski i cienie nowego życia 22:23, 04 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
anna_g napisał(a)


Chyba będzie dobry, jak myślisz?
Może środek czymś zamalować, żeby nie ciągnął tak wody?
Oczywiście możesz wywalić to zdjęcie ze swojego wątku


Idealny. Środka nie maluj tylk wsyp dobrej ziemi kwiatowej żeby rojniki szybko się przyjęły. Wogóle nie musisz brzozy malować fajna naturalna
Pamiętajcie o ogrodach 22:18, 04 lip 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Dorotko ja nawożę końskim nawozem i gnojówką z pokrzywy i tyle...
no i po Waszych sugestiach wymyśliłem nową rabatę kosztem trawnika no to będzie robota

a teraz ulubiona lemon drop


i bez nazwy






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies