Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 21:23, 02 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
dziekuje za rady

Ogród z koniczynką 21:22, 02 lip 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Ogród z koniczynką 21:20, 02 lip 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Ogród z koniczynką 21:19, 02 lip 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Ogród z koniczynką 21:17, 02 lip 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry

na starociach wypatrzyłam latarenkę...
Ogród wśród pól i wiatrów 21:17, 02 lip 2019


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
jolka napisał(a)


Hehe, to taka ubiegłoroczna fantazja przekuta w rzeczywistość
Fajnie, sama się cieszę tymi pszczółkami ...

Pozdrawiam serdecznie





Joluś, Twój ogród zachwyca, oglądam go z ogromna przyjemnością.
Co to za róże na pergoli?
Ogród z koniczynką 21:16, 02 lip 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry

z krawężników zrobiliśmy zaporę przeciwzalaniową...czy się sprawdzi?
Doświadczalnia bylinowo-różana 21:04, 02 lip 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 986
Do góry
Anda napisał(a)
I takie tam widoczki



"takie tam widoczki"? oj Ewcia Ty jak pofocisz, to człowiekowi od razu błogo na duszy się robi
Przedziwny Ogród 21:00, 02 lip 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry




Przedziwny Ogród 20:58, 02 lip 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry









Ogród Cioci cz. 3 20:57, 02 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 20:57, 02 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 20:56, 02 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Przedziwny Ogród 20:55, 02 lip 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry



Ogród Cioci cz. 3 20:55, 02 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
wszystko schnie w oczach i przekwita błyskawicznie. Puki jest to pokazuję


Trzmielowy ogród 20:51, 02 lip 2019

Dołączył: 11 kwi 2018
Posty: 138
Do góry
Róża, którą zidentyfikowałam jako 'Oh happy day'



'Oh happy day' i posadzony w tym roku powojnik 'Prince Charles'
Mój ogrodowy pamiętnik 20:48, 02 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Kuperek pszczółki.



Emilien Guillot jeszcze kwitnie. Resztę w większości pociachałam trochę.

Mój ogrodowy pamiętnik 20:44, 02 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Liliowiec Anzac.



Moje ulubione zestawienie czyli fiolet z limonką.

Mój ogrodowy pamiętnik 20:40, 02 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Ciąg dalszy wariacji jeżówkowych.





To tu- to tam- łopatkę mam ! 20:29, 02 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Powoli trzeba będzie usuwać byliny, które kończą kwitnienie: przywrotniki, zwykłe przetaczniki i firletki. Pozostałym roślinom będzie łatwiej oddychać. Przesadziłam dzisiaj rodgersję kasztanolistną na front. Razem z nią powędrowała tam bordowolistna paproć. Będą mieć więcej miejsca.

I takie tam na koniec










Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies