Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 15:36, 27 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Jak zakwitnie w pełni, to chyba nie będzie widać liści

Mysie uszka - faktycznie fajne ma te kwiatostany, takie grubaski

Hm.. ta lilia chyba w zeszłym roku miała duże pełne kwiaty teraz wygląda jak lilia w wersji mini - taka słodka
Przerabianie ogródka pod swój gust 15:35, 27 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry





Perukowce i cienisty kacik.

Podmiejski ogródek 15:30, 27 cze 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Do góry
Cienista rabata tak mi się ostatnio udała, wiec oczywiście czym prędzej musiałam ją przerobić

Posadziłam na niej swoją pierwszą jarzmiankę - white giant. Bardzo mi się podoba jej kremowy kolor.

a na rabacie brakowało mi czegoś wyższego


Zamieniłam też jedno parzydło na kirengeszomę - też wysoka (stosunkowo), ładne, jasnozielone liście ma, nie znosi obornika
Póki co - to jest to maleństwo za hakonką
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 15:27, 27 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Zaczynam lubić połączenie fioletu i chłodnej zieleni


Przerabianie ogródka pod swój gust 15:24, 27 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Trroche rojnikow





Przerabianie ogródka pod swój gust 15:12, 27 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Goraco

W tym roku w dwoch budkach byly kopciuszki i szczesliwie wszystkie wylecialy. Teraz buduja 3 raz



Ostatnio odswiezylam specjalnym olejkiem rdzawe ozdoby, stolik schnie





Nowoczesny ogród ze skarpami 15:07, 27 cze 2019


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 538
Do góry
i dzisiejsze zakupy Hortki, Hakone i Ice Dance
Hakone prawdopodobnie pójdzie przed hortensje, a ice dance na kulkowisko przy tarasie. Patrzyłam też na szałwię, ale nie wiem czy aby na pewno chcę wprowadzać fiolet, były też białe szałwie..

Jejku to cieszy bardziej, niż przeceny z ciuchami w galeriach
Oby rosły zdrowo !









Rozpoznawanie chorób i szkodników 15:05, 27 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
Wigi napisał(a)
Witam, prosiłbym o rozpoznanie jeśli to możliwe co się dzieje z moim powojnikiem? I jeśli to możliwe jak to zwalczyć?

zabierz mu ten kamyk z korzeni daj coś co bryłę korzeniową zacieniuje i w te upały podlewaj wieczorem lub rano by nie miał sucho
Ogród w Klein Kottorz 14:46, 27 cze 2019


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4764
Do góry









Rozpoznawanie chorób i szkodników 14:43, 27 cze 2019

Dołączył: 24 cze 2019
Posty: 7
Do góry
Witam, prosiłbym o rozpoznanie jeśli to możliwe co się dzieje z moim powojnikiem? I jeśli to możliwe jak to zwalczyć?
Ogród Małej Mi 2017 14:38, 27 cze 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
Czytam o rybach, żal i smutek, ale myślę, że poradzicie z problemem. Temperatura wody była na pewno wyższa niż zawsze. I wszystko razem się sprzęgło przeciw rybkom.

Przypadkowymi aranżacjami w ogrodzie się nie stresuję. Jak coś chce rosnąć niech rośnie. Kolorystyczne zgrzyty? Pewnie są i u mnie, ale jakie dorodne! Prawda?


Z tą temperaturą to na dwoje baba wróżyła, na jedne przypadłości wyższa pomaga, a na inne szkodzi.. bądź mądry i pisz wiersze ..

Aranżacje przypadkowe to u mnie dużo nasadzeń
Ale przy ognisku jest zawsze idealna .. jakbym chciala to nigdy by tak nie wyszło A tu co roku idealnie.. i cały sezon coś kwitnie




Ogród Małej Mi 2017 14:34, 27 cze 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Piękny widoczek

Lato to fajna pora roku, tylko z wiekiem wydaje się ciągle za gorąco
Dziś nacykałam fotek wiec mogę udzielać odpowiedzi Mam co wstawiać

Ogród Małej Mi 2017 14:32, 27 cze 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kasya napisał(a)

Tak, u mnie taka samowolka jak najbardziej legalna
Ja muszę do ciebie zadzwonić

Dzwoń...

Ja mam tylko jeden kolor, u Ciebie więcej... i chyba pomarańczowa jet najładniejsza
Ogród Małej Mi 2017 14:31, 27 cze 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Malutkie czyli nawet jak kilku centymetrowe już mają jakiś wiek bo z ikry to prawie jak mikroby się wylęgają
Ale myslę, ze to jeszcze nie wiek, chyba , ze ten osiągany to w naturze, a w oczku krócej...nie wiem. Wiem, że w akwarium krócej niż w naturze.
Ściskam kciuki by udało się leczenie bo ja też bym za nimi buczała, takie są tylko u Ciebie.



Diagnoza nie wchodzi w rachubę, bo trzeba by z rybami chorymi (żywymi) jechać gdzie robią badania pod kątem bakterii i wirusów. A reszta to gdybanie aby gdybać..

Czas pokaże.. a to przykładowa lista chorób.. bez laboratorium nie ma opcji. Po drugie na większość i tak nie ma ratunku.







Przerabianie ogródka pod swój gust 14:22, 27 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Biedronki



Pazie



Powoli rozkwitaja hortensje




Biale jarzmianki mnie rozczarowaly-wcale nie sa takie biale jak myslalam.
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 14:17, 27 cze 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Piękne widoczki
U mnie dalie jeszcze nie kwitną

Ja w tym roku dalie sadziłam już w kwietniu do donic. Później latałam z nimi jak świr, to na balkon to do pomieszczenia. Dwie kwitną non stop, a pozostałe się "zatrzymały", mają pąki ale coś im się nie śpieszy
Przerabianie ogródka pod swój gust 14:15, 27 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Mamy taki upal, ze nawet na zachodniej rabacie wszystko sie przypala.





Robi sie busz


Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 14:13, 27 cze 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Ale suuper kotek !


Cześć Aniu kotka zgapiłam, zero własnego zaangażowania nie lubię kotów, i co zrobiłam? Kupiłam ceramicznego
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 14:11, 27 cze 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Dominika11 napisał(a)
obłędnie
a kotek wyciagający główkę - super

Domisiu, dziękuję choć przyznam że tak fajnie tylko na zdjęciach
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 14:09, 27 cze 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Anitka napisał(a)


A ja dzisiaj cały dzień przycinam iglaki. Dobrze, że od frontu to jest trochę cienia, ale teraz słoneczko przeszło na przód i dogrzewa. Taki sobie dzień wolny w robocie załatwiłam Tak to jest, gdy prognoz pogody się nie sprawdza.

Wieczorkiem chyba umyje lodówkę dla ochłody





A co to za płyn przy cięciu stosujesz?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies