Grażynko, miło Ciebie widzieć, cieszę się, że i tak u mnie smog nie jest tak dokuczliwy, częściej zachodnie wiatry odganiają go za morze ode mnie. Ale teraz nie dość, że upał, to powietrze ledwie drga, ale co robić, tego się nie przeskoczy.
Trawniki spalone.