Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Osiedlowy ogródek 21:45, 17 cze 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Balkonowo

Jeszcze ostatnie narcyzki kwitną sadzone w lutym


Nowocześnie z różAnką :D 21:44, 17 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 21:44, 17 cze 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry


i troche widokow

W ogródku emerytki 21:43, 17 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Wycieczka była pełna atrakcji, byliśmy w 17 miejscach / zwiedzanie / + kilometry uliczek, więc mogę zaśpiewać " Uliczkę znam w Barcelonie..."


Nowocześnie z różAnką :D 21:42, 17 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Bogdziu ja generalnie jestem w szoku! Co wieczór wylatują i jest ich setki
Niewiem czy dam radę bez chemii
Para fotek z dzisiejszych prac. Podsadzilam przywrotniki wokół brzozy i przesunela trzcinniki w jeden szpaler

Kiedyś będzie tu ogród 21:37, 17 cze 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Gosialuk napisał(a)
To ja czekam na te zdjęcia.
A jak tam staw w czasie tych opadów? Nie pozalewało? Teraz komarów u nas mnóstwo. U ciebie też?
Gosiu komarów u mnie plaga, choć sucho. Poza jednym deszczem nie padało od dawna. W stawie bardzo mało wody.

W oczku zaczynają kwitnąć pontederie.



I coś mi się w masowych ilościach rozsiało.


Mariposa napisał(a)
Witaj, Aniu, dawno do Ciebie nie zaglądałam, a tu tak ślicznie Ale Ci ślicznie ogród zmężniał
U ciebie pierwszy raz Olę widziałam, cudna jest! Jaki ma pokrój? Jak duża rośnie?
Elu moje Ole jeszcze młode. Egzemplarz w którym się zakochałam miał ok 3-4 m, tylko nie wiem czy był cięty.
Osiedlowy ogródek 21:35, 17 cze 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Osiedlowy ogródek 21:32, 17 cze 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Troszkę spóźnionych majowych fotek

Widać jeszcze resztki tulipanów.

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 21:25, 17 cze 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Ogród z łezką II 21:24, 17 cze 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Basilikum napisał(a)
Kasiu ale fajnie, ze juz jetes
super, ze urlop sie udal, widoki super mieliscie
roze u Ciebie zachwycaja jak zwykle
powolutku wszystko nadrobisz w ogrodzie. Ja tez ciagle w biegu jestem



Widoki najczęściej morskie były, większość nie do pokazania publicznie





Te co widać ładnie kwitną Część róż nie widać spoza chwaściorów, w połowie ich plewienia jestem...zonk
Najwidoczniej już mi wiek doskwiera, nie daję rady plewić w pełnym słońcu przy kostce brukowej, która ciepło oddaje, jak w cieniu termometr pokazuje 35 stopni...a jeszcze niedawno mogłam. Starość nie radość, młodość nie wieczność Czyli na starość zwalam, że tyły mam I na sryliony komarów atakujących o każdej porze dnia i nocy.
W ogrodzie ciągle coś, wiadomo. Ale jak skończę plewienie róż, to już będę zadowolona
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 21:20, 17 cze 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 21:16, 17 cze 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
no i napodziwialam sie kwiatkow,niektore bardzo spoznione - u nas juz dawno przekwitly ale w niektrych miejscach jeszcze lezy snieg

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 21:13, 17 cze 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Greg napis jest tylko przy fioletowych krowach

Pamiętajcie o ogrodach 21:11, 17 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
greg66 napisał(a)
Ewa same się sieją
Specjalnie dla Ciebie







Piękne maczki
Ja tez je lubie
Ogrodowe przygody 21:09, 17 cze 2019


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
Mój ogrodowy pamiętnik 21:07, 17 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
China Girl w apogeum kwitnienia .



Ogrodowe przygody 21:07, 17 cze 2019


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
Ogrodowe przygody 21:05, 17 cze 2019


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
Moja działka na Dębowym Lesie 21:05, 17 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry

katel napisał(a)
Piękne ujęcie fruczaka .

Dziękuję.To trudny i ruchliwy model

Hortensja Debolistna pieknieje
Wśród brzóz i dębów 21:03, 17 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
marba napisał(a)
Aniu, Gosiu,

Wojtku, u mnie też okrutna susza, ograniczam się do podlewania nowo posadzonych drzewek, bo jeszcze potrzebują wodnego wsparcia. Sucholuby dają radę, ale wiele bylin po prostu schnie. Nie jestem w stanie podlać całości.

Aniu Ogrodniczko, dawno Cię u mnie nie było, witaj. Jeśli chodzi o irysy, to piękne są gdy kwitną, ale przekwitają szybko i brzydko, zwiędłe kwiatostany nie opadają, lecz pozostają na łodygach i szczerze mówiąc na tym etapie bardziej szpecą niż zdobią. Moje źle zniosły dotychczasową suszę i połowa liści uschła, tak więc chyba się rozstaniemy. Posadzę tam coś mniej wymagającego, co lepiej zniesie moją patelnię bez nawodnienia.







Relaks w ogrodzie.

Wszystko Basiu masz tak ułożone, wymuskane, elegiacki kącik do relaksu.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies