Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Mala_Mi 07:38, 23 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
AsiaK_Z napisał(a)

Popełniłam nieświadomie plagiat... poprawię się na przyszłość

Pozwalam na plagiat.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
AsiaK_Z 09:03, 23 maj 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Mala_Mi napisał(a)

Pozwalam na plagiat.

miłego dnia
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Dorota123 19:16, 23 maj 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Bardzo lubię rh, a Ty masz ich sporo. Piękne, mocne kolory.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Bogdzia 19:27, 23 maj 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Wiem że masz dosyc juz deszczu ale ogród wyglada ślicznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
basia3012 15:29, 24 maj 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Potwierdzam za koleżankami, jest pięknie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Mala_Mi 21:48, 24 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
basia3012 napisał(a)
Potwierdzam za koleżankami, jest pięknie.

Podziękował..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Piotr_ 19:21, 27 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
A u cb kwitnąco jak zawsze
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
ElzbietaFranka 19:51, 27 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Mala_Mi napisał(a)
Pada i przypomniały sobie o mnie
Nawet w szklarni zeżarły dalie do zera.. tak się chowały, ze musiałam posiłkować się granulkami do doniczki.. dalii brak i szkodnika też było brak..
A wieczorkiem przy okazji rodzinnych rozmów na telefon.. by nie marnować zasobów ludzkich.. wiadereczko uzbierane.. tyle szkodników mniej.. a to kropla w morzu .. brrr witaj nowy sezon..





Aż tyle. U mnie na szczęście tych grubasów nie ma są mniejsze,ale nie grocnd.

Też nie mogę sobie pozwolić na wiele roślin które mi się podobają. U mnie zapach polibina unosi sie, ale tylko z kwiatów w środku krzaka po wierzchu zmarzł, a kwiatów od groma

Aniu zachwycam się twoja pałka w oczku oraz irysem żółtym.
U mnie pałka posadzona w donicach, Irysy też na glebokosci ok 15 cm.
Napisz Aniu jak twoje piękności oczkowe posadzone i jak długo je masz.

Mam irysa żółtego jakimś cudem irysa zoltego na skalniaku. Rośnie wspaniałe wysokość bez przesady ponad metr kwitnie pięknie i zgłupiałam gdzie im lepiej w wodzie czy w glebie.
Irys żółty to sama dobroć dla oczka ale co zrobić aby rosly tak ładnie jak u ciebie.

Jak będziesz miała trochę czasu to napisz.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Mala_Mi 21:48, 27 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ElzbietaFranka napisał(a)




Aż tyle. U mnie na szczęście tych grubasów nie ma są mniejsze,ale nie grocnd.

Też nie mogę sobie pozwolić na wiele roślin które mi się podobają. U mnie zapach polibina unosi sie, ale tylko z kwiatów w środku krzaka po wierzchu zmarzł, a kwiatów od groma

Aniu zachwycam się twoja pałka w oczku oraz irysem żółtym.
U mnie pałka posadzona w donicach, Irysy też na glebokosci ok 15 cm.
Napisz Aniu jak twoje piękności oczkowe posadzone i jak długo je masz.

Mam irysa żółtego jakimś cudem irysa zoltego na skalniaku. Rośnie wspaniałe wysokość bez przesady ponad metr kwitnie pięknie i zgłupiałam gdzie im lepiej w wodzie czy w glebie.
Irys żółty to sama dobroć dla oczka ale co zrobić aby rosly tak ładnie jak u ciebie.

Jak będziesz miała trochę czasu to napisz.

Pozdrawiam


Pałki wpadły w najgłębsze miejsce, bo wiatr je tarmosił.. i tam już zostały. Czyli mieszkają w wielkiej donicy na głębokości ok 1,10 -1,15(dla dołu donicy). I miały to być pałki z tych mniejszych. Przez to, ze siedzą głęboko to rosną wysoko Ballada lilie mi się przypomniała... ha ,ha, ha. ale skojarzenia.

Irys żółty szaleje, w zeszłym roku zlikwidowałam połowę bo mi zarósł za dużo oczka. Brzydko w najstarszych miejscach się starzeje. Rośnie na najpłytszej półce.

Za to w tym roku zanikła mi potenderia.. ale amerykańskie coś tam ma się dobrze.. i znów mi wszytko zarośnie..

A tak wogle to w tym roku mam problem z utrzymaniem czystej wody i mam zieloną jak ze Szereka.. zawsze było zielono ale przez chwilę. a teraz długo. Albo zimno to spowodowało, bo rośliny stoją w miejscu, albo to, że wywaliłam w zeszłym roku połowę roślin, a w tym zmarnowałam lilie przy przesadzeniu Odkurzacz był fajny ale pierwszego dnia, Pondovaca 4 nie polecam..barachło okropne.. trzeba było poczytać opinie, dokładnie tak się zachowuje.. Idea zajefajna, ale coś tam nie dograli.. jak się całego wyczyści tip top.. to działa minute i potem klops.. nie działa. Miałam reklamować ale czytam, że to ten typ tak ma..

To foto wstawiałam??

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ElzbietaFranka 22:29, 27 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Aniu jesteś nie zadowolona z odkurzacza ja nie narzekam. Co prawda nie często nim się posługuje bo wodę mam dosyć czysta i spod oczka też. Czytałam opinie i oglądałam filmiki.
Też mam zielonkawą ale nie mam glonów woda czysta tylko tonacja zielona może dlatego że drzewa są dokoła i daje takie wrażenie.
Mialam muł po zimie, ale na początku maja włożyłam pompę do brudnej wody i z dolu oczka mul wypompowalam.

Posadzę pałkę na 2 stopniu 70 cm czy trzecim irysa też dam głębiej bez ziemi.
Potenderia ładna roślina nie mam jej, ale chyba kupie.

Spróbuję posadzić kosaćca żółtego z skalniaka taki piękny zobaczę jak się będzie zachowywał w wodzie.

Aniu dziękuję bardzo

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies