Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Za drzwiami do ogrodu... 00:32, 12 gru 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Aniu staram się by teraz codziennie zrobić małe cosik w domu pod kątem świątDzisiaj umyte kolejne okienko i mała dekoracja na stół.Udało mi się dzisiaj kupić w komisie taki angielski wazonik w kształcie ,jakiego od dłuższego czasu szukam(w przystępnej cenie)Wyobraź sobie ,że zapłaciłam 16 zł
Jest mały ale ale myślę że to i tak nie dużo jak na porcelankę
Zdzwonimy się co do spotkania

Ogród w budowie - nieustającej 00:02, 12 gru 2018


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Do góry
Gabriela napisał(a)
Cieszę się że udało mi się Was trochę ucieszyć adwentowo.

Dzisiaj znalazłam na stoisku z bombkami łabędzie w wielkim wyborze i dowiedziałam się że Jasia ma je chyba wszystkie i bedą sobie pływać u niej na choince.





No nie wszystkie, brakuje mi jeszcze perłowych , ale intensywnie o nich myślę to może się zmaterializują
Wizytówka- podwórko Ryski 22:45, 11 gru 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11964
Do góry
Październikowe skrzynie.

Listopadowe
Wizytówka- podwórko Ryski 22:30, 11 gru 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11964
Do góry
Wrześniowe kapusty
Moja działka na Dębowym Lesie 22:24, 11 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Waclaw napisał(a)

Witaj Wacławie!
Ciesze się ,ze zaglądasz do mnie.
Dziś miałam trudny dzień..i sporo rzezcy nie tak mi wychodziło, psulo się, nerwy itp..
Ech...
To może coś ze wspominkowych fajniejszych fotek i dla ciebie .. (bo jeszcze się zastanawiasz czy hosty czy liliowce sadzić) ??
i dla odwiedzających mój watek

Hosty- moja pierwsza większa ogrodowa miłość

A to June- moja ulubienica

W roli głównej

Hosta Reversed na dole i po prawej Siletto

Hosta Thunderbolt

Wiesz mam ich dużo.
Nie sposób wszystkich pokazać.
Blisko 100 odmian.Ale jeszcze nie mam.Na wiosnę jakieś dokupię do okrąglej liczby.
Cienia dla nich niestety mi brakuje.Ale w większości dają sobie radę.
Wizytówka- podwórko Ryski 22:22, 11 gru 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11964
Do góry
Sierpniowe


Wizytówka- podwórko Ryski 22:09, 11 gru 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11964
Do góry
Czerwcowe skrzynie z ziołami.


Wizytówka- podwórko Ryski 22:00, 11 gru 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11964
Do góry
2018
Cudowny rok dla pomidorów.
W kwietniu w szklarni rosła facelia posiana jesienią.

W maju pozostawione facelie zakwitły i wabiły pszczoły i trzmiele do kwitnących pomidorów.

W połowie czerwca wiszące do góry nogami pomidory obsypane były owocami.
Pod koniec czerwca zajadaliśmy się pierwszymi dojrzałymi.

Sierpień miesiącem obfitości i przetworów


Słoneczny Ogród 21:55, 11 gru 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Dla Aurellli
Modrzewiowe ♥

Ogrodowe kreacje 21:42, 11 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Aurelllia napisał(a)
O tak wygląda choineczka z szyszek modrzewiowych, robiona w zeszłym roku. W tym roku robię takie same, oraz ze sznurka spróbuję i z piórek Stożki już mam. Wstawiam również te szyszki pomyte, oczywiście garstkę, a tak to mam ich całe wiadro


Super ta choineczka
RODOS - trochę inaczej 21:35, 11 gru 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Takie korzenie to bym u siebie chciała


To drzewo kapokowe.
To też.








Tubylcy wycinają kawalki rosnącego drzewa i z tego drewna tworzą rzeźby a drzewo nadal rośnie.

Osiedlowy ogródek 20:58, 11 gru 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Anitko, jeśli zaglądasz tu czasem, to podpowiedz proszę, gdzie widziałabyś tą wierzbę i wrzośce, chyba Ty pisałaś, żeby je przesadzić?

Aaa i dokupiłam jeszcze jedną żółtą tuję plicata 4ever goldy, jest malutka i na zimę zadołowana ale dać ją obok tej samej dużej czy powtórzyć żółty kolor na rabacie przed kompostownikiem?



Osiedlowy ogródek 20:47, 11 gru 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Te moje tujki-jeszcze nie kulki rosną tu



A drugie miejsce nad którym myślę i nie wiem do końca czy dobrze,
to wywalenie wielopniowego bza (to ten za różowymi tulipanami)i posadzenie tam tych kulek...
Po prawej stronie za bzem widać krzewy porzeczek i dalej rabata narożna przed kompostownikiem o której wcześniej pisałam.
Truskawek,które rosły przed porzeczkami już nie ma.





Osiedlowy ogródek 20:01, 11 gru 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Hmmm, nie wiem, czy to dobry pomysł ale czy pasowałyby tam bliżej brzegu trzy kulki na pniu z tui brabant, które obecnie rosną między śliwami pisardi a które tam mi jakoś nie pasują?
Do kulek trochę im jeszcze daleko ale pracuję nad nimi

Chodzi o coś takiego



Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:52, 11 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Pontyjką zaraziłam się u Gosiaczka

ussuryjskiego mam dzięki Pawełkowi

maczki od Agusi i aniołek od koleżanki z O , a spotkanie było organizowane na spontanie

pierwsze kwiaty derenia....

tyle wspomnień...
Ogrodowe kreacje 19:47, 11 gru 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Do góry
Dzisiaj bawię się z cekinami
Cztery łapki - zwierzęta domowe 19:41, 11 gru 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Ja też nie wyobrażam sobie domu bez zwierzaków.
Najgorzej jak któreś choruje, nie poskarżą się.
I tylko dobra znajomość ich zachowania pozwala ocenić, że coś im dolega.
Gucio: " wiem, wiem, że nie wolno ", " kontrola zakupów ", " Duduś zasiadł "


Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:36, 11 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
coś się posieje czego nie oczekiwaliśmy....paprocie same tu przyszły

orlik zakwitnie w róży

upoi zapach i przywoła wspomnienia


ucieszy lilia martagon od kolegi z Ogrodowiska
Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:29, 11 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Jolu dziękuję no czasem się tak zdarza, że nie mamy wpływu na to co nam dolega. Ale mam nadzieję, że wszystko już za mnąI cieszę się dzisiejszym dniem

czasem wystarczy jeden kwitek w łące by wywołać uśmiech

a innym razem takie słoneczka

albo zakwitnie coś czego nie oczekiwaliśmy, sadziłam jako wierzbę , ale to chyba nie jest wierzba
Kwiaty we włosach 19:14, 11 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
nic nie udało mi się, dzisiaj miałam wolne , liście ( resztki) wygrabiłam z trawników, A gdzie to wysypisko, blisko miałaś?
Daria czytałaś wiadomość na pw?







Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies