Ależ pięknie się przebarwiają te hortensje! Nowa trawka cud zieloniutka. Lubię tu do Ciebie zaglądać, zawsze się coś dzieje.
Też podziwiam sumaki, w tym roku są wyjątkowo piękne, och gdyby nie te nieszczęsne odrosty to chętnie bym je zaprosiła do siebie. Na rabatę pod ruderą byłyby wzrostem i pokrojem idealne.
Sylwuś, mój M skłania się do pierwszej wersji, ja ku drugiej. A razem mamy sentyment do trzeciej, bo tak mieliśmy pokryty dom. Także musimy coś postanowić, ale się nie spieszę, bo chcę kupić to pokrycie naraz z domem
Póki co będzie papa, grunt że nie kapie na głowę
Agniesiu cieszę się, że Ci sie podoba. Myślę, że jak wykończymy to wkomponuje się do ogrodu.
Chcemy żeby był dopasowany do domu, mam nadzieję, że to sie uda
Ewciu staramy się robić tak, żeby nie trzeba było poprawiać co chwila, ale różnie to bywa.
Papa gont, myśleliśmy nad tym ale chyba wolałabym coś bardziej śliskiego własnie o blasze myśleliśmy. Nie widziałam nigdy na żywo tej blachodachówki karpiówki, ale jest to moja ulubiony wzór jeżeli chodzi o dachówkę. Podoba nam się też blach na rąbek. Klasyczna i dobrze się komponuje z cegłą.