Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w mieście-ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w mieście-ogrodzie

Andrzej_ 17:27, 11 lis 2018


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
anka_ napisał(a)
Kurczę Andrzeju, wiesz jak ja zazdroszczę ci tego wjazdu.



Nie mam bladego pojęcia

anka_ napisał(a)
Kurczę Andrzeju, wiesz jak ja zazdroszczę ci tego wjazdu.


Co to za roślinka po lewej stronie?


To żurawka "Milan", oprócz niej w bukiecie kłosowiec, rdest, naparstnica, lobelia, koniczyna i gaura
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Andrzej_ 10:27, 15 lis 2018


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
ElzbietaFranka 13:57, 15 lis 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Witam Andrzej jestem pierwszy raz. Przepiękny ogród jesienny. Kocham sosny masz ich dużo pewnie i maślaków pełno.

80 arów to sporo mam 40 więc wiem ile to pracy. Fascynujące te murki i zawieszenia. Robię przymiarki do drewnianych bali w ten sposób zrobionych, ale ciągle brak czasu.
A w jakim rejonie taki piękny ogród się znajduje?

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
MartaKozak 14:47, 15 lis 2018


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Andrzej_ napisał(a)


Sliczne ujecie
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
Andrzej_ 19:14, 18 lis 2018


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam Andrzej jestem pierwszy raz. Przepiękny ogród jesienny. Kocham sosny masz ich dużo pewnie i maślaków pełno.

80 arów to sporo mam 40 więc wiem ile to pracy. Fascynujące te murki i zawieszenia. Robię przymiarki do drewnianych bali w ten sposób zrobionych, ale ciągle brak czasu.
A w jakim rejonie taki piękny ogród się znajduje?

Pozdrawiam


Cześć Elu, dziękuję za wizytę Maślaki były kiedy lasek był młodszy, potem kilka lat miałem rydze, ostatnie 2 lata bez grzybów jadalnych - nie wiem z jakiego powodu
Ogród na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego pozdrawiam

____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Andrzej_ 19:15, 18 lis 2018


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
MartaKozak napisał(a)


Sliczne ujecie


Dziękuję i pozdrawiam

____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Andrzej_ 09:26, 19 lis 2018


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
sylwia_slomc... 10:07, 19 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Andrzej_ napisał(a)


Sylwia, zakładając że wrzosy będą corocznie przycinane powinno być ok. Poza tym nasadzenia sprawdził producent tych wrzosów, bo to mój kuzyn i nie zgłosił uwag, uff

A odnośnie do zapachu grujecznika mała anegdotka: kiedy sadziłem pierwszego jesienią 2006 lub 2007r. (nie przetrwał niestety) to zdziwiony zapachem rozglądałem się czy jakiś samochód z piekarni nie przejeżdżał ulicą, zanim zakumałem skąd się ten aromat wziął

Andrzejku przycinam swoje wrzosy rok w rok bardzo mocno tnąc, po dwóch sezonach mimo to, choć dla mnie to super potrajają wielkość krzaczka na wysokość i szerokość. Stąd moje pytanieJa niestety grujecznika nie wyczuwam wcale
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:09, 19 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Sam malowałeś te cudne portrety ogrodu???
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Andrzej_ 10:15, 19 lis 2018


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
sylwia_slomczewska napisał(a)

Andrzejku przycinam swoje wrzosy rok w rok bardzo mocno tnąc, po dwóch sezonach mimo to, choć dla mnie to super potrajają wielkość krzaczka na wysokość i szerokość. Stąd moje pytanieJa niestety grujecznika nie wyczuwam wcale

Sylwiuś mam nadzieję, że będą u mnie rosły tak jak u Ciebie!
Z zapachem grujecznika może jest tak jak z kolorami u chłopów?
A te impresje ogrodowe wygenerowane przez edytor online o nazwie "fotor"; prawda, że prawie jak Monet
pozdrawiam
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies