Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Przedziwny Ogród 21:43, 31 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry









Ukojenie 21:39, 31 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Dzis bylismy z eM na zakupach po pracy, z godzinke temu wrocilismy do domu.

W Casto... Zakupilam:

Banja luka 10 szt za prawie 7zl, balerina 10szt za 12zl.

W Auch... w promocji krzewy owocowe - my kupilismy borowki amerykanskie - glownie dla Tesciowej. Jakas wyprzedaz iglakow - nie skusilismy sie.
Sa cebule tulipanow na sztuki ale bez podanych odmian... Nie planowalam takich zakupow wiec sie mocno nie interesowalam.
Kupilam:

Chyba czosnki glowkowate za 2,79 i chyba tzw. Obrazki za 7 zl.

W domu czelala na mnie paczka z Be..ex

Exotic emperor
Przedziwny Ogród 21:36, 31 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Ewa777 napisał(a)


Dorotka rewelacyjnie uchwyciła Twój prześliczny ogród


Dorotka jest mistrzynią fotografowania





Przedziwny Ogród 21:33, 31 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
edi75 napisał(a)
Oj poczułam się jak w bajce.. Przepiękny ogród. . Bardzo ładne jeżówki, tawuły ,perowskie...wszystko. Ozdoby rewelacyjne ( Synek Skarb).Pierścień to jak w Sandomierzu.


Witaj Edytko Bardzo dziękuję za tyle miłych słów. Cieszę się, że podoba się Tobie mój ogród. To takie budujące a zarazem uświadamia mnie, że praca jaką wykonałam nie poszła na marne
Pozdrawiam

Nowocześnie z różAnką :D 21:23, 31 sie 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
anna_t napisał(a)
Szpula pomalowana, mamy komplet


Ale boooskooo!!!
Przedziwny Ogród 21:21, 31 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
gogo napisał(a)
Agatko, dla mnie najlepszą rekomendacją dla róż jest to, że u Was dobrze rosną.
Patrzę na Twoje trawy i widzę, że pasują i do iglaków.
Starca mam i lubię, może przetrwa jeszcze jedną zimę.
Pomysł sadzenia cynii między byliny odgapiam od Ciebie na przyszły rok


Witaj Grażynko Moja ziemia jest piaszczysta, więc do dołów dla róż przywożę ziemię z innej działki. I tak nie wiem czy róża będzie spełniać moje oczekiwania. Zawsze sprawdzam odporność na choroby. I choćby nie wiem jak by mi się podobała, jeśli nie ma najwyższej odporności nie kupuję jej.
Starce najczęściej wytrzymują dwa lata, są bezproblemowe
Ostatnio ogarnia mnie mania trawowa (przez susze z ostatnich lat)
Kolorów cynii jest dużo, za rok też będę je siała( oprócz białych)
Pozdrawiam


Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 21:19, 31 sie 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
A z dobrych.
Przysłali mi sporobolusy. Jutro posadzę


A w Biedro czosnki

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 21:17, 31 sie 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Zła wiadomość na początku.
Takie oto larwy żrą mi bukszpany na podokiennej


Nowocześnie z różAnką :D 21:00, 31 sie 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
effka napisał(a)
Woow ale super wyszło
dzięki Ewa
Przedogródek pod dębem 21:00, 31 sie 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
posadzone wiosną kaczeńce nadal kwitną:

Posadzona w tamtym roku lilia wodna nareszcie zakwitła. widziałem jeszcze jeden pączek

Wśród brzóz i dębów 20:54, 31 sie 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
Grzesiu, jak się na kogoś patrzy kochającymi oczyma, to ten ktoś zawsze jest najpiękniejszy. Z psami też tak jest.

Grażynko,, winorośl japońska dopiero jesienią pokazuje się w pełnej krasie, a przez cały sezon nie jest kłopotliwa, więc polecam.

Sylwuś, dzięki za odwiedziny i miłe słowa.

Dziś różano:





Przedogródek pod dębem 20:53, 31 sie 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Patrzcie jakie wysokie

Łączka nadal urzeka:
Przedogródek pod dębem 20:49, 31 sie 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Dzisiaj napstrykałem zdjęć mojej łączce.
Już nie jest tak ładna jak na początku ale wciąż atrakcyjna

Cynie są wyjątkowo wysokie
Nowocześnie z różAnką :D 20:45, 31 sie 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
eee_taam napisał(a)
nie wiem jakim narzedziem ty plewisz ....bo ja teraz majac ta kore uzyam tego (innej firmy ale taki typ widełek)

https://www.narzedziak24.pl/tg-widelki-ogrodnicze.html

u mne glina takimi widełki normalnie nic w niej nie zrobisz ...tylko je mozesz złamac ...jak jest ziemia zabita i porosnieta chwastem ...bez motyczki ani rusz ...a jak mam ta kore to one wchodza jak masełko

mam jeszcze kawałek rabaty w przeróbce ze 2-3m2 (bede o odchwaszczac chyba z godzine jak nie lepiej mi zejdzie przy tym ...koronkowa robota)

tak wyglada róznica ..całośc była plewiona z mc temu ...tam gdzie wykorowane jest nadal super ...a tu gdzie jeszcze nie zrobiłam bo upał panuje sajgon

Foto wykasuje tylko szturchnij jak zobczysz


nikt takich rzeczy nie pokazuje na forum ...bo sie przyjeło ze wstyd tak miec ....nie wiem dlaczego ....bo jak nie masz gestych nasadzeń w pierwszych latach na rabatch to sie idzie zajechac ...bo po kazdym deszczu ...plankton sie pojawia ...w całym ogodzie równoczesnie! ...i nie jest się wstnie całego ogrodu odplewic w 1 czy 7 dni ...bo przeciez masz jeszcze inne zycie.
wszystko idzie super jak chwast jest z tych wieloletnich lebioda mlecz oset pokrzywa ...ale zazwyczaj rosnie taki smyr dołem ...i wybranie tego zajmuje duzo czasu i trzeba szukac rozwiazań które ci ogranicza "roboty głupiego"


no właśnie nie mam nic do plewienia, powinnam kupić. Po prostu łapkami rwe
Ja chyba pogodzilam się z tym że w całym ogrodzie naraz nie będę mieć idealnie..Chyba dopiero jak dzieci przestaną mi absorbowac każda minute mam średnio pół godziny dziennie na ogród bo teraz o 20 ciemno i komary tną. Ale nie mam zamiaru z tego powodu pielic każdego chwascika do fotki choć wiem że są tu tacy
...uDany ogród 20:35, 31 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Trawy rządzą







W ogródku emerytki 20:27, 31 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
cd


na dziś tyle, napiszcie, czy dobrze posadziłam, czekam na opinie i podpowiedzi.
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 20:24, 31 sie 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Kolejna porcja obornika od koników zwieziona. Podczas ładowania

A tu producenci

Jeśli ktoś właśnie je kolację z góry przepraszam
W ogródku emerytki 20:23, 31 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
cd
przesadzony zawciągowiec i eriofil


...uDany ogród 20:22, 31 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Cudne czerwienie Danusiu zapraszam Ciędo mnie na film z naszej doliny, link u mnie


Sylwuś cieszę się na tą jesień, mam dość skwaru i czekam na deszczowe dni. Byłam z M w lesie wczoraj, susza okropna nawet muchomora nie ma...
Już lecę!

...uDany ogród 20:20, 31 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies