Macham..poczytałam
Sylwia u mnie ogród wszedł w strefę cienia, wszytko się zbytnio rozrosło i .. zrobiły się inne warunki siedliskowe.. szkoda roślin wyrzucić ,a to co jest marnieje.. w dodatku wszystkie plagi egipskie..
Widok ładny, ale zasadziłam, bo nie lubię jak ktoś mi zagląda do ogrodu

Niestety sąsiedzi składają zażalenie, że im też ogród zacieniam.. muszę przyciąć ale nie mam kiedy i nie mam jak bo ..za wielkie

Przywlekłam wielką drabine może będę ciąć do jej wysokości.. ale tu nie ciachnę nożycami, potrzeba piła sap linową a tej się troch bojam.. Na razie brak czasu na takei zabawy wiec czeka na swoją kolej..