Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Trawy jednoroczne 22:28, 04 sie 2018


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 140
Do góry
Mireczko

Moja glebo terapia 22:26, 04 sie 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
Ha pierwszy raz posiałam kosmos no i mam teraz kosmos )zamiast róż w tamtym roku werbena w tym kosmos zarosło je całkowicie )





W moim małym ogródeczku - Dorota 22:24, 04 sie 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
W moim małym ogródeczku - Dorota 22:20, 04 sie 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
greg66 napisał(a)
Ale masz ładny trawnik (u mnie step)
Jak często podlewasz tego tą trawę dwukolorową? Ja dziś rano wstaje i patrzę, a ona wygląda jakby było połamana. Nie wiem czy za dużo wody czy za mało.

A i zapraszam do mnie
Trawnik ładnie odzyskał kolor zielony dzięki opadom deszczu, ale mój też był już suchy. Nawet dosiewki porobiłam, bo się nie zregenerował. Zebrinusa podlewam, ale nie za często. On u mnie 3 rok więc sobie nieźle radzi. On u mnie ma sztywne pędy.
Oczywiście zaraz wpadnę z wizytą do Twojego ogrodu.

Moja glebo terapia 22:17, 04 sie 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry





Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 22:15, 04 sie 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
Dziękuję Aniu za fotki
Spotkanko było piękne ,i smakowite
Zdolna ta właścicielka Aneczka:











Jeszcze raz Aniu Anpi dziękujemy za zaproszenie ,było nam bardzo miło móc z Wami wszystkimi się spotkać
Małymi kroczkami do celu... 22:14, 04 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
BKosimkArt napisał(a)
Nabazgrałam okrótnie ale chciałam Ci pokazać że na pewno 3 koła byłyby lepsze niż dwa... i coś by się działo też w okolicy domku dzieciowego...


Basiu dziękuję Ci bardzo, jesteś niezawodna decyzja podjęta będą trzy koła
Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 22:13, 04 sie 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
sierotka napisał(a)

Kto wie co to za kwiatki ??



Bogusiu dziękuję Tobie i Waldusiowi za odwiedzinki i prezenty.Oczywiście czasu jakoś za mało na spokojne pogaduszki ze wszystkimi...tyle tematów do obgadania...,ale miła sobota
I zapomniałam Ci powiedzieć ,że ten kwiatek o którego pytasz to Cleome.
W moim małym ogródeczku - Dorota 22:11, 04 sie 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
asiak napisał(a)
Dorotko śliczne masz te jeżówki I jeszcze lilie Ci kwitną? Moje już wszystkie przekwitły. Tylko orientalne jeszcze mają kwiatki, ale też już kończą
Te zdjęcia to końcówka lipca, ale skoro ja ten wątek traktuję jak pamiętnik ogrodnika to wklejam je sobie na pamiątkę. Lilie jeszcze kwitną pojedynczymi kwiatkami, ale czekam na kwiaty lilii zakupionych 5 VII. ładnie rosną już mają około 50 cm. Przeczytałaś kiedyś moją odpowiedź o liliach orientalnych?


Za drzwiami do ogrodu... 22:06, 04 sie 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry














Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 22:05, 04 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
W towarzystwie floksów








W moim małym ogródeczku - Dorota 22:04, 04 sie 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
greg66 napisał(a)
Uwielbiam jeżówki, moje jeszcze małe bo tegoroczne ale Twoje ekstra, ładny masz ten swój świat.
Pozdrawiam słonecznie
Dziękuję i zapraszam częściej. Za rok powinnam mieć 3x tyle jeżówekMoje siewki ładnie mi rosną.


Moja działka na Dębowym Lesie 22:02, 04 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
kerii napisał(a)
Hortensjowo się zrobiło jeżówki masz śliczne ja wysiałam takie z torebki ciekawe jakie wyrosną

Jolu witaj!
Tak hortensjowo, to ja kocham
Jeżówki tez bardo lubię
Ja nigdy nie siałam jeżówek.
ale może spróbuje.Ale to na wiosnę trzeba siać ??


Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 22:01, 04 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
No to zaprezentuję jeszcze raz Louise Odier - to jej drugie tłoczenie, muszę przyznać, że powtórzyła baaardzo ładnie, choć chorowała. Może pomogło opryskiwanie jej wodą od spodniej strony liści, bo miała taki nalot kuleczkowy, który zdiagnozowałam jako przędziorka (choć nie mam pewności, bo to diagnoza własna ). W każdym razie poza chemią czytałam o takim sposobie i mam wrażenie, że róży się po tych prysznicach się poprawiło.

No i jak wspominałam po kwitnieniu jeszcze będzie miała swoje 5 minut w postaci konfitury z płatków Oby i wyszła, bo w życiu nie robiłam żadnych przetworów poza suszonymi pomidorami.. ale to niezbyt podobne

A oto i bohaterka





Za drzwiami do ogrodu... 22:01, 04 sie 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry










W moim małym ogródeczku - Dorota 21:59, 04 sie 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Za drzwiami do ogrodu... 21:58, 04 sie 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
Aniu bardzo dziękujemy za zaproszenie i cudny czas z Wami
A o to jak my widzielismy Twój ogród i Was







W moim małym ogródeczku - Dorota 21:56, 04 sie 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Moja glebo terapia 21:56, 04 sie 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
Trochę wiejskich obrazków







Mus owocowy w miejskiej dżungli 21:53, 04 sie 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 201
Do góry
mar_za napisał(a)
Córka mówi, ze górny taras urządziłam w tym roku jak kaplicę na ślub
Surfinie po burzy nadal wyglądają dobrze







Witam. Weszłam przypadkiem. Ale to łaaadne!!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies