Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

ryska 20:24, 16 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11552
paniprzyroda napisał(a)

Reniu, pięknie dziękuję za tyle miłych słów. Wiesz zapewne, że taki wpis dodaje skrzydeł? Robisz piękne zdjęcia, tym bardziej takie zdanie cieszy.
Co do talentu i takich tam, to rzecz względna, zależy co się komu podoba, ale jedno wiem, że nadajemy na tych samych falach
Moje ostrogowce w tym roku mizerniejsze niż w ubiegłym, nawozu nie widziały, więc to chyba nie przenawożenie.

Specjalnie dla Ciebie



Bajeczne, dziękuję
Do mnie trafiasz z całym dobytkiem idealnie. Dlatego chwalę i się uczę od Ciebie, podpytuję. Tak, to te same fale.

Widzę, że Ania też tu trafiła i znalazła wspólny mianownik


____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ewsyg 21:02, 16 sie 2018


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11585
Witaj Mariola.

Twój ogród zmienił się nie do poznania,stał się bardzo dojrzały. Piękne masz hortensje. Moje niestety popalone przez słońce.

Pozdrawiam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
gosika67 23:20, 16 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witam przywędrowałam od Ryski, znalazłam się w bajce, pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
paniprzyroda 23:10, 17 sie 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
tulucy napisał(a)
Mariolu, a napisz proszę, jakiej farby używasz do tych domków? Siedzę z dziećmi ostatni tydzień wakacji w domu, może im atrakcję zapewnię. Klocki i deski się znajdą...

Łucjo, zwykła akrylowa wystarczy, możesz utrwalić lakierem albo i nie, ja nie lakierowałam, jak trochę wyblakną, to nawet i dobrze
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:13, 17 sie 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
BKosimkArt napisał(a)

Witaj,
Jestem pierwszy raz u Ciebie i zostanę na dłużej
Bardzo przemawiają do mnie te naczynia wszystkie z rozchodnikami, te latarenki stylowe, ceramiczne doniczki... cudnie z duszą jak to wcześniej ktoś nazwał...
Już nie wspomnę o hortensjach! Cudowne szpalery!
Pozdrawiam

Serdecznie zapraszam, zaglądaj śmiało
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:17, 17 sie 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
anabuko1 napisał(a)
Świetne te domki ,naprawdę
A te rojniki tak w tych konewkach zostaną na zimę ?
Do westchnień o więcej deszczu i ja się przyłączam.
Raz miałam deszcz z piątku na sobotę i tyle

Rojniki zostają na zimę w naczyniach, mają otwory i dobry drenaż. Pojemniki z ceramiki wstawię jedynie pod wiatkę aby nie popękały.
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:19, 17 sie 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
JoannA napisał(a)

Niesamowite masz hortensje Mariolu.
Duet z różami mnie zachwycił.

Joasiu, to jedna z rabat, która na dziś nie wymaga zmian, poza drobnymi korektami z przodu, gdzie dorasta nierównomiernie bodziszek Renarda.
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:25, 17 sie 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
laurowisnia napisał(a)
Hortki bujne, ale róże i jeżówki pod nimi też bardzo się odwdzięczają za te dobroci. I podziwiam przeróżne Twoje pomysły i dzieła, które nam prezentujesz.
Widziałam balię z daliami, super, można porównać kwiaty, ja zapytałabym o tą morelową pomponową.
Mam obie hortensje, Hayes Starburst bardzo się pokłada, zastanawiam się czy przesadzić, czy tylko przyciąć nisko na wiosnę.

Pewnie przyciąć O tę dalię pytasz? Sprawdzę nazwę

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:25, 17 sie 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Bogdzia napisał(a)


Piękne.

Bożenko, buziak
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:28, 17 sie 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Aniaaa napisał(a)
Pani Przyrodo (cudowny nick) pięknie u Pani proszę Pani

Mariolu pospacerowałam u Ciebie a zachęciłaś mnie wpisem u mojej Siostry Doni (Zakątek z fioletową ławeczką).

Bardzo podoba mi się u Ciebie.Uwielbiam takie klimatyczne ogrody gdzie pełno w nich dzbanów,kamionek,cynkowanych konewek,balii,ślicznych wszelkich poidełek i innych cudownych dekoracji.
Rojniki,rozchodniki kocham i też sadzę w przeróżne naczynia.
Niesamowity pomysł miałaś by posadzić je do kanek Wyglądają prześlicznie i jeszcze ta ilość cynkowanych naczyń.
Domki dla pożytecznych owadów bardzo pomysłowe,masz talent i moc kreatywności


To był udany spacer

Serdeczności zostawiam

Ostrogowiec u mnie też się wykłada.Hortensję 'Great Star' nabyłam w tamtym roku malutką sadzonkę,w tym nie kwitła.Poszła w liście,liczę na pokaz kwiecia na przyszły rok.



Miło mi, że podobają Ci się moje klimaty
____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies