Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Moja działka na Dębowym Lesie 20:09, 01 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
jeżówki
Green Jewel

NN

Moja działka na Dębowym Lesie 20:02, 01 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Napia napisał(a)
Rzeczywiście, hortensje mamy podobne Muszę przyznać, że bardzo je lubię i u progu jesieni, to one najpiękniej wyglądają w ogrodzie

czyli mamy podobny gust hortensjowy
W tym roku te upały skracają piękno wielu kwitnień


cudnie pachną


jednej strony
I drugiej
Ptasi gaj 20:01, 01 sie 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
Pozdrowienia dla odwiedzajacych.


W cieniu - zacieniona 19:56, 01 sie 2018


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
W cieniu - zacieniona 19:55, 01 sie 2018


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry

...gorąco
Żywopłotki cisowe. 19:40, 01 sie 2018


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry


Jaka przestrzeń! Rabata z cleome robi niesamowite wrażenie...po raz pierwszy wyszło u mnie{z twoich nasionek} kilka dwukolorowych...są bardzo ciekawe.Pozdrawiam serdecznie.
W cieniu - zacieniona 19:33, 01 sie 2018


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Anabell napisał(a)
Bogusiu!
zdjęcia pięknie oddają cały efekt.
roślinki rosną jak pod dyktando prościutko, najmłodsza latorośl cieszy jak chce pomagać, to nasza przyszłość.
Ma dobry wzór do naśladowania.


Zobacz jak z Twoich nasionek wyrosły dwukolorowe cleome...
W cieniu - zacieniona 19:31, 01 sie 2018


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
nebel napisał(a)


...z poranną rosą...



Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 19:05, 01 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 19:02, 01 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Super to lustro A ten niebieski mieczyk śliczny


Reszta tez ładna choć kolory dyskusyjne z opakowaniem


A ten - jutro pokaże urodę
Droga do spełnienia 18:51, 01 sie 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
Droga do spełnienia 18:44, 01 sie 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 18:37, 01 sie 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
A w poniedziałek zaprawy nam zostało i żeby nie wyrzucać to coś trzeba było wykombinować. eM zaakceptował pomysł i przystąpił do realizacji szybciutko, bo nocka nadciągała.
Najcięższa decyzja - którą płytkę wybrać?

A potem tylko wyciągnąć płytkę, zebrać podsypkę, wydrążyć dziurę na 30 cm, zabetonować płyty dookoła, położyć mniejsza płytkę, zabraną z placyku z ogniskiem. Na dnie jest gruby kamień z podbudowy.

Takie dwie na razie powstały, bo nas egipskie ciemności dopadły.

Zasypię ziemią zmieszaną z piaskiem i lawendę posadzę. Myślałam też nad przywrotnikiem lub stipą, ale na razie na lawendzie poprzestanę. Zobaczymy czy da radę, ale rośnie w dwóch miejscach pomiędzy płytami w szczelinach i daje radę. Docelowo taki otworów będzie tam więcej, ale mam tam tez pomysł soc postawieć i poczekam jak już coś będzie, bo nie chce żeby nas ograniczało.
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 18:28, 01 sie 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Dwa tygodnie temu robiłam obrzegowanie ścieżki w deszczu, co raz jakaś burza mi przerywała.


A drugą stronę w tą sobotę dla odmiany w gorący słoneczny dzień, aż do zmroku. Dobrze, że to zachodnia strona i słońce nie świeciło tam cały czas. Zabrakło nam cementu i kończyłam w poniedziałek po pracy. Ale skończone, tylko pozostaje rośliny dosadzić na obrzeżu.




Ogrodowe marzenie Mrokasi 17:53, 01 sie 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
effka napisał(a)

Zobacz:

to jest gęsty szpaler ale pojedynczego krzaka spokojnie uformujesz jak chcesz, tak przynajniej myślę


Ewa, kochana, no właśnie widuję w przestrzeni miejskiej sporo ciętych dereniowych żywopłotów i wydawało mi się, że nieformoeane to wielkie rosną ale przycinane niekoniecznie...
Choroby i szkodniki bukszpanów, bukszpan - Buxus 17:42, 01 sie 2018

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 17
Do góry
Dzień dobry, posadziłem ok 1,5 miesiaca temu kolejną turę (ok. 100)młodych sadzonek. Niektóre ładnie puszczają małe zieloniutkie listki ale niektóre tak jakby nie wystartowały i robią się pomarańczowe :/ Poniżej załączam zdjęcia. Proszę o opinię. Pozdrawiam
Choroby klonów, klon - Acer 17:33, 01 sie 2018

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 17
Do góry
Dzień dobry, proszę o poradę. Ok. miesiąc temu wsadziłem kilka klonów obok siebie i chyba niestety coś się z nimi dzieje.. Poniżej załączam zdjęcia z prośbą o opinie.
Ogród prawie romantyczny 17:23, 01 sie 2018


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Do góry
Cieszy, bo wyhodowane z nasionka Przeżyły ponadtygodniową nieobecność i brak wody

Ogród prawie romantyczny 17:22, 01 sie 2018


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Do góry
Brunera

Ogród prawie romantyczny 17:21, 01 sie 2018


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Do góry
Lubię kulki


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies