Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Wiolka5_7 10:54, 14 sie 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
Cieszę się,że kupiłam Green Jewel, u ciebie boskie !
Mus je rozmnożyć
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
April 10:57, 14 sie 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Jak już się wydało, to muszę się ujawnić
Twój ogród znam bardzo dobrze, śledzę twoje poczynania. Podziwiam zdjęcia, bo robisz je FENOMENALNE. Chyba zgłoszę się na nauki
Masz świetne wyczucie kompozycji, światła. Nawet jak twoje rabatki nie są tak doskonałe jak na zdjęciach, to pewnie są świetne, bo z niczego zdjęcia nie zrobisz. Tak więc połączenie dwóch talentów zaowocowało bardzo ciekawym wątkiem.
Może rzeczywiście jakieś spotkanie trzeba będzie kiedyś zaplanować bo głupio tak blisko funkcjonować i się nie znać.
____________________
April April podbija las Mazowsze
zoja 11:04, 14 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
a ja głupia tylko jedną zieloną jeżówkę chwyciłam - na spróbowanie teraz wzięłabym kilka i posadziła w grupie jak u Ciebie

pięknie
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
UrsaMaior 12:06, 14 sie 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8323
Zana napisał(a)
Tesia to zestawienie przyszło mi do głowy kiedy patrzyłam sobie na moje narecznice Crispa Cristata rosnące w normalnej ziemi i tak sobie pomyślałam, że może by się z Pashminą niską skomponowały? Takie luźne przemyślenie... Bo wiesz, w ogrodzie półcienistym czasami trzeba szukać rozwiązań niekonwencjonalnych.


Ja mam paprocie z jeżówką Catharina, Green Jewel i różą Cardinal Hume. Świeże nasadzenia, więc nie pokazywałam. W przyszłym roku coś będzie widać.
____________________
ogród pod lasem
anabuko1 12:25, 14 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Zana napisał(a)
A teraz Green Jewel po całości

"Poletko" o świcie:



I skąpane w słońcu:








Hej Anula!
Ładnie ta Green Jewel wygląda. Ile Ty masz jej posadzone ?
Ja ją sobie kupiłam . Ale 1 .Ale też przyznam,że miejsca trochę na nie brak.
Pozdrowki zostawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Monia81 12:42, 14 sie 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Anuśka zdjęcia ze spotkania obejrzałam, no i wiem już która TY teraz u nas fajnie, bo się ochłodziło troszku, więc jest czym oddychać, no i może w końcu się za przesadzanie wezmę... buziaki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Filomena 13:47, 14 sie 2018


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Zana napisał(a)
Hibiscus kwitnie w tym roku jak oszalały, jeszcze nigdy nie miał tyle kwiatów. Jest już spory, chciałam go przesadzić, ale one podobno niezbyt dobrze znoszą przesadzanie. Ktoś coś wie na ten temat?



Moi sąsiedzi przesadzali dużego hibiskusa w lipcu 2 lata temu - bryła korzeniowa wcale nie była taka duża. Akcja była szybka i byle jaka, właściwie bez szans na powodzenie. Ukradkiem im go podlewałam bo szkoda mi było krzaczka. W tym roku pięknie kwitnie! Da się!
____________________
Filomena-w zielonej aptece
Filomena 14:00, 14 sie 2018


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Z wielką przyjemnością pooglądałam zdjęcia. Spokój, jaki z nich płynie, bardzo mnie pozytywnie nastroił. No i konik - taak - takich wszędzie nie brakuje. Darzysz go wielkim sentymentem czy jest tam zapomniany?
____________________
Filomena-w zielonej aptece
ag_zie 14:53, 14 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Piękne zdjęcia i już nie wiem które bardziej chwalić masz ślicznie!
Dziękuję za rozmowy na spotkaniu - bardzo się cieszę że Cię poznałam
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
Makao_J 15:08, 14 sie 2018


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Ale nie pokazałaś tych wszystkich hortek co kupiłaś, co?
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies