Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2017 / 2018 19:01, 31 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89802
Do góry
Samych pogodnych dni, równowagi w pogodzie spełnienia marzeń i pragnień ogrodniczych , sukcesów zawodowych i morza miłości, oraz wspaniałych przyjaźni w Ogrodowiskowej Rodzinie na ten nadchodzący Rok 2018 życzy cała nasza ekipa

...uDany ogród 18:39, 31 gru 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
AgataM napisał(a)
Na nadchodzący Nowy Rok przyjmij ode mnie życzenia prosto z serca. Zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas. Uśmiechu, który sprawia, że każdy dzień jest piękniejszy. Miłości, bo to dla niej i dzięki niej żyjemy. I cudownego ogrodu dzięki któremu jesteśmy szczęśliwi. Niech Nowy Rok 2018 składa się z samych słonecznych, radosnych dni!


Agatko serdecznie dziękuję za piękne życzenia i Tobie również wspaniałego Nowego Roku!
Cudna dekoracja świąteczna, czy pozwolisz że jak już będę miała gdzie trochę spapuguję?

Z racji naszego nazwiska takie anioły są bardzo a propos
Ogród z widokiem na jezioro 18:37, 31 gru 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
AgataM napisał(a)
Na nadchodzący Nowy Rok przyjmij ode mnie życzenia prosto z serca. Zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas. Uśmiechu, który sprawia, że każdy dzień jest piękniejszy. Miłości, bo to dla niej i dzięki niej żyjemy. I cudownego ogrodu dzięki któremu jesteśmy szczęśliwi. Niech Nowy Rok 2018 składa się z samych słonecznych, radosnych dni!

Bardzo dziękuję. Tobie i Twoim bliskim także życzę wszystkiego dobrego na każdy dzień nadchodzącego roku, Piękna szopka, czekam na Twój wątek
Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2017 / 2018 18:34, 31 gru 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Nowy Rok nadchodzi, z tej okazji życzymy wszystkim samych słonecznych dni
i radosnych chwil. Niech troski i problemy omijają Was szerokim łukiem,
a każdy kolejny dzień przynosi coś dobrego.
Życzymy zdrowia, uśmiechu, wartościowych ludzi na drodze, na której nie znajdą się
w nadchodzącym roku żadne, najmniejsze nawet problemy.

Szczęśliwego Nowego Roku!
...uDany ogród 18:27, 31 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Na nadchodzący Nowy Rok przyjmij ode mnie życzenia prosto z serca. Zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas. Uśmiechu, który sprawia, że każdy dzień jest piękniejszy. Miłości, bo to dla niej i dzięki niej żyjemy. I cudownego ogrodu dzięki któremu jesteśmy szczęśliwi. Niech Nowy Rok 2018 składa się z samych słonecznych, radosnych dni!
...uDany ogród 18:19, 31 gru 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Drodzy Ogrodomaniacy chciałabym Wam życzyć wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2018. Bądźcie zdrowi, szczęśliwi i niech spełniają się Wam wszystkie marzenia.
A dzisiaj bawcie się i zapomnijcie o wszystkim co byłe złe w tym roku i oby kolejny był chociaż ciut lepszy

Buziaki!

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 18:17, 31 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Na nadchodzący Nowy Rok przyjmij ode mnie życzenia prosto z serca. Zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas. Uśmiechu, który sprawia, że każdy dzień jest piękniejszy. Miłości, bo to dla niej i dzięki niej żyjemy. I cudownego ogrodu dzięki któremu jesteśmy szczęśliwi. Niech Nowy Rok 2018 składa się z samych słonecznych, radosnych dni!
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 18:16, 31 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Droga Pani Danusiu.Na nadchodzący Nowy Rok przyjmij ode mnie życzenia prosto z serca. Zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas. Uśmiechu, który sprawia, że każdy dzień jest piękniejszy. Miłości, bo to dla niej i dzięki niej żyjemy. I cudownego ogrodu dzięki któremu jesteśmy szczęśliwi. Niech Nowy Rok 2018 składa się z samych słonecznych, radosnych dni!
Ogródek Ewy 18:14, 31 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Na nadchodzący Nowy Rok przyjmij ode mnie życzenia prosto z serca. Zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas. Uśmiechu, który sprawia, że każdy dzień jest piękniejszy. Miłości, bo to dla niej i dzięki niej żyjemy. I cudownego ogrodu dzięki któremu jesteśmy szczęśliwi. Niech Nowy Rok 2018 składa się z samych słonecznych, radosnych dni!
Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:11, 31 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Na nadchodzący Nowy Rok przyjmij ode mnie życzenia prosto z serca. Zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas. Uśmiechu, który sprawia, że każdy dzień jest piękniejszy. Miłości, bo to dla niej i dzięki niej żyjemy. I cudownego ogrodu dzięki któremu jesteśmy szczęśliwi. Niech Nowy Rok 2018 składa się z samych słonecznych, radosnych dni!
W moim małym ogródeczku - Dorota 18:10, 31 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Na nadchodzący Nowy Rok przyjmij ode mnie życzenia prosto z serca. Zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas. Uśmiechu, który sprawia, że każdy dzień jest piękniejszy. Miłości, bo to dla niej i dzięki niej żyjemy. I cudownego ogrodu dzięki któremu jesteśmy szczęśliwi. Niech Nowy Rok 2018 składa się z samych słonecznych, radosnych dni!
Ogrodowy spektakl trwa ... 18:09, 31 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Na nadchodzący Nowy Rok przyjmij ode mnie życzenia prosto z serca. Zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas. Uśmiechu, który sprawia, że każdy dzień jest piękniejszy. Miłości, bo to dla niej i dzięki niej żyjemy. I cudownego ogrodu dzięki któremu jesteśmy szczęśliwi. Niech Nowy Rok 2018 składa się z samych słonecznych, radosnych dni!
Ogród z widokiem na jezioro 18:06, 31 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Na nadchodzący Nowy Rok przyjmij ode mnie życzenia prosto z serca. Zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas. Uśmiechu, który sprawia, że każdy dzień jest piękniejszy. Miłości, bo to dla niej i dzięki niej żyjemy. I cudownego ogrodu dzięki któremu jesteśmy szczęśliwi. Niech Nowy Rok 2018 składa się z samych słonecznych, radosnych dni!
Ogród w remoncie 18:05, 31 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Na nadchodzący Nowy Rok przyjmij ode mnie życzenia prosto z serca. Zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas. Uśmiechu, który sprawia, że każdy dzień jest piękniejszy. Miłości, bo to dla niej i dzięki niej żyjemy. I cudownego ogrodu dzięki któremu jesteśmy szczęśliwi. Niech Nowy Rok 2018 składa się z samych słonecznych, radosnych dni!
Ogród Cioci cz. 3 18:03, 31 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Na nadchodzący Nowy Rok przyjmij ode mnie życzenia prosto z serca. Zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas. Uśmiechu, który sprawia, że każdy dzień jest piękniejszy. Miłości, bo to dla niej i dzięki niej żyjemy. I cudownego ogrodu dzięki któremu jesteśmy szczęśliwi. Niech Nowy Rok 2018 składa się z samych słonecznych, radosnych dni!
Moja bajka 18:01, 31 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Na nadchodzący Nowy Rok przyjmij ode mnie życzenia prosto z serca. Zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas. Uśmiechu, który sprawia, że każdy dzień jest piękniejszy. Miłości, bo to dla niej i dzięki niej żyjemy. I cudownego ogrodu dzięki któremu jesteśmy szczęśliwi. Niech Nowy Rok 2018 składa się z samych słonecznych, radosnych dni!
Dwa ogrody 17:58, 31 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Na nadchodzący Nowy Rok przyjmij ode mnie życzenia prosto z serca. Zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas. Uśmiechu, który sprawia, że każdy dzień jest piękniejszy. Miłości, bo to dla niej i dzięki niej żyjemy. I cudownego ogrodu dzięki któremu jesteśmy szczęśliwi. Niech Nowy Rok 2018 składa się z samych słonecznych, radosnych dni!
Ogród prawie romantyczny 17:55, 31 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Na nadchodzący Nowy Rok przyjmij ode mnie życzenia prosto z serca. Zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas. Uśmiechu, który sprawia, że każdy dzień jest piękniejszy. Miłości, bo to dla niej i dzięki niej żyjemy. I cudownego ogrodu dzięki któremu jesteśmy szczęśliwi. Niech Nowy Rok 2018 składa się z samych słonecznych, radosnych dni!

Ogród bacowej 17:37, 31 gru 2017


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Do góry
Udanego sylwestra i
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
życzy Ewa.

To tu- to tam- łopatkę mam ! 17:14, 31 gru 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)







Haniu, jak masz wykończony kominek?Czy mi się wydaje, czy tam są obłe kształty? Czy Ty czasami nie prowadziłaś jakiegoś bloga budowlanego? Daj jakieś info na priv, proszę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies