Trzydniowa zima u mnie w całej okolicy popruszyło a nad moją wsią w poniedziałek spadło 10cm śniegu. Było odśnieżanie auta. Sceneria zimowa panowała.
Urok piękna powoli mija. Za to rodzi się nastrój świąteczny.
No coś Ty Gosiu
Sikoreczki to teraz stali goście w ogrodzie. Walczą z sójkami o pokarm, ale sójki łobuziary zawsze górą były. Przechytrzyłam je i teraz i maluchy moga się najeść do woli. Z filiżanki i kuli szklanej sójki nie mogą nic podkraść.
Zdjęcie kiepskie bo zza szyby.
Pozdrawiam wszystkich zaglądających.
Ależ piękny kwiat , jeszcze w moim ulubionym kolorze chcem takiego wpisuję na listę chciejstw
Pozdrawiam przedświąteczne w zaganianym czasie z szybką kawą
Edit : czekam cierpliwie na wianki