Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Małymi kroczkami do celu... 20:05, 19 gru 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
Magleska napisał(a)
Pani skrzatowa to para już jest ,brakuje dzieci skrzatowych wtedy będzie inwazja hihi buziaki


Hihi jedno dziecko już jest, taki mały skrzacik, siedzi sobie na komodzie, a to Pani skrzatowa



A Ty Madziulka jak tam? Gotowa do świąt? ja dzisiaj okna mylam, sprzątalam cały dom i mam dosyć
Moja działka na Dębowym Lesie 19:43, 19 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
anabuko1 napisał(a)

.Ale coś tam trochę porobię.
Na schodach mam taką bombkę .Na wiosnę ją przemaluję na biało i pójdzie do na ogrodu albo na taras na działkę do białych latarni.



Fajna ta kula robiłaś ją sama, czy może gotową kupiłaś. Jeśli sama to z jakiego pnącza, bo to raczej nie winogron, ale mogę się mylić.
Typografia ogrodu 19:34, 19 gru 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Świecznik ubrany

I w zasadzie tyle
Typografia ogrodu 19:32, 19 gru 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
siakowa napisał(a)
Jakieś. Zdjęcia będą? Zawartości pudła że strychu?
zawartosc wisi

Choc jodły mamy w tym roku wiecej poza choinka
Na schodach

I Lasek nad głowami w trakcie i po

Blaski i cienie nowego życia 19:31, 19 gru 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Trzydniowa zima u mnie w całej okolicy popruszyło a nad moją wsią w poniedziałek spadło 10cm śniegu. Było odśnieżanie auta. Sceneria zimowa panowała.
Urok piękna powoli mija. Za to rodzi się nastrój świąteczny.



Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:06, 19 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
I żeby nie było , że wątek się robi ornitologiczny to zakwitł mi bratek z tegorocznego samosiewu



a dzisiaj nie wiem jak to możliwe, ale widziałam nietoperza latającego nad boiskiem chłopaków......kurcze no nie mam przecież omamów wzrokowych
Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:03, 19 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry





kto wie co to za ptaszek pod mazurkiem???
Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:01, 19 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry


same robią za dekorację



"moje" sikorki zmieniają się w tłuste kulki
Ranczo Szmaragdowa Dolina 17:52, 19 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 17:47, 19 gru 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
Ranczo Szmaragdowa Dolina 17:45, 19 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Kto inny się wprosił


i ponownie ta sama modraszka




nieostro bo wiercidópka raz dwa i już jej nie było
...uDany ogród 17:40, 19 gru 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Bombek ciąg dalszy





Ranczo Szmaragdowa Dolina 17:38, 19 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
W locie

wylądowała

i trudny wybór na co by się zdecydować czyli osiołkowi w żłobie dano
Podwórkowa rehabilitacja 16:14, 19 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
ryska napisał(a)
Malunki skończone, mogę brać się za święta

Było-jest.


Duża zmiana. Jest jaśniej. Jaką farbą malowałaś? Czy to drewno?

EDIT: Czekam też już na przyjazd Twojej choinki. Ona przyjedzie.
Jurajski Ogród 16:11, 19 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)
[img size=640x360
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/156/1560074/original.JPG[/img]




Pięknie.
Ogród w Cichym Dworku 16:10, 19 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Do góry
Już troszkę dekoracji świątecznych u nas się pokazuję

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 15:59, 19 gru 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Znowu Cię nie poznałam

No coś Ty Gosiu
Sikoreczki to teraz stali goście w ogrodzie. Walczą z sójkami o pokarm, ale sójki łobuziary zawsze górą były. Przechytrzyłam je i teraz i maluchy moga się najeść do woli. Z filiżanki i kuli szklanej sójki nie mogą nic podkraść.
Zdjęcie kiepskie bo zza szyby.


Pozdrawiam wszystkich zaglądających.
Podwórkowa rehabilitacja 13:27, 19 gru 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Nie Ewuniu, bardzo lubię te kinkiety i żyrandol a raczej plafon.
Teraz wygląda tak
Pozdrawiam
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 13:27, 19 gru 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Kasia_CS napisał(a)
No i bam !

Ależ piękny kwiat , jeszcze w moim ulubionym kolorze chcem takiego wpisuję na listę chciejstw
Pozdrawiam przedświąteczne w zaganianym czasie z szybką kawą
Edit : czekam cierpliwie na wianki
Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 13:25, 19 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
kami napisał(a)
]

no i co to za skrętki są
nie mam pojęcia, chyba ba jakieś suszone grzyby. Dużo grzybów tu jedzą.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies