Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 22:43, 01 gru 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
m_gocha napisał(a)
Dostałam w doniczce takie oto lilie. Teraz już skończyły kwitnienie. Ścięłam przekwitłe kwiaty. Łodygi i liście nadal są zielone. Zastanawiam się czy nadają się one do ogrodu, a jeżeli tak to czy nadal je podlewać? Czy wysuszyć cebule? A może wsadzić do gruntu?


Sadz do gruntu, możesz zasypać korą lub igliwiem..

Albo potrzymać jeszcze gdzieś w jakim ganku, cebule muszę się odżywić aby zakwitły ponownie. Jak przestaniesz podlewać to z czego się wzmocnią na przyszły sezon??? Z tego powodu cebulowych po przekwitnieniu nie ścinamy.. tylko zasychają.

Jak zaschną , to przesusz i potrzymaj do wiosny.. możesz w chłodnym. Ale najlepiej poczytaj na necie co robić z cebulami lilii wykopami na zimę.

Ja sadziłam lilie nawet w styczniu.. w śniegu oczywiście Mam wykopała ze swojej działki i mi przywiozła

Hirutkowy raj:)) 22:42, 01 gru 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Do góry
Bogdzia napisał(a)
A co to sie nie odzywasz , czasu chyba Ci nie brakuje to choc jednym palcem mozesz tu pisac. Mam nadzieje że wszystko dobrze u ciebie.


Bożenko bywam,ale jakoś tak nie chce mi się pisać,ręka cóż na razie spuchnięta ,lekarze zadowoleni.....




Hirutkowy raj:)) 22:39, 01 gru 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Do góry
AgataP napisał(a)
Jakie robale dziewczyny? rozumiałabym gdyby taki temat u Karoli wyszedł bo jedzie do Robolandii gdzie w karcie menu od faszerowanych tofu karakanów po tłuste larwy z wodorostami kończąc na opiekanych pluskwach z dzikim ryżem


Agata Monika pisała o dżdżownicach,ona założyła hodowlę ale ja w tym roku mówie na wszystko pas ....

Hirutkowy raj:)) 22:37, 01 gru 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Do góry
Nikita napisał(a)
Krysiu, jak tam ręka? Coś zmieniło się od naszej ostatniej rozmowy?
Nie potrzebujesz czegoś?


Magda tupie i zaraz bede gryzła wszystkich lekarzy konofałów,dzisiaj tez byłam w WAM prosiłam aby mi zdjeli juz ten gips ale tylko nacieli i dopa. tak wyglada moja reka wczoraj




Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 22:22, 01 gru 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Do góry
Dzisiaj był śliczny dzień - słońce, chłodno ale całkiem przyjemnie
Rano przed pracą tylko na chwilkę do ogrodu, a potem aż żal było siedzieć w pracy
RH mają sporo pąków - jest szansa na ładne kwitnienie na wiosnę

ten nalot na liściach mam nadzieję, że to normalny stan
Muszę zapytać Bogdzi
Coś jeszcze, coś więcej... 22:18, 01 gru 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Sebek napisał(a)
Wianki adwentowe - w mojej studenckiej norze...





No wiesz, jak możesz, z takim stolikiem...nora???
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:16, 01 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:12, 01 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry

Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:09, 01 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
w końcu kalendarzowo jeszcze mamy jesień


łapię energie na jutro
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:06, 01 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry


Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:01, 01 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
teraz to już tęsknię nawet do jesieni dopiero teraz widzę ile jeszcze było koloru


Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:55, 01 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry


Ogród tworzony z pasją 20:54, 01 gru 2017


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Do góry
Widać, ze grudzień się zaczął
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:52, 01 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
niby to samo , a jednak nie

Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:49, 01 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
Dość mam tej bieli wokół ostatnie kolorowe cyknięte przed zimą


Z Pszenicznej ... 20:43, 01 gru 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
AgataP napisał(a)
Śnieg śnieg śnieg ponadz 20cm u nas. Grupa wróbli dziś powiększyła się do niezłej gromadki. Ciekawe do kiedy karmy starczy



Ja to nawet nie mialam jak uwiecznić pierwszego śniegu ... bo jak wychodzę rano to zawsze się spieszę a jak wracam to już ciemno
Ogród to moja bajka 19:41, 01 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
kinia111 napisał(a)
Są już cztery.



Gustaw to prawdziwy przystojniak, ale i reszta jego kompani prezentuje się baaardzo dobrze.
Ja zmieniłam garderobę mojego Mikołaja, ale jeszcze nie pokazywałam.

Dekoracje przed domem bardzo ładne z powodzeniem będą zdobić teraz i w świąteczny czas.
Ogród Cioci cz. 3 19:27, 01 gru 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 19:26, 01 gru 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 19:25, 01 gru 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies