Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą
22:43, 01 gru 2017
Sadz do gruntu, możesz zasypać korą lub igliwiem..
Albo potrzymać jeszcze gdzieś w jakim ganku, cebule muszę się odżywić aby zakwitły ponownie. Jak przestaniesz podlewać to z czego się wzmocnią na przyszły sezon??? Z tego powodu cebulowych po przekwitnieniu nie ścinamy.. tylko zasychają.
Jak zaschną , to przesusz i potrzymaj do wiosny.. możesz w chłodnym. Ale najlepiej poczytaj na necie co robić z cebulami lilii wykopami na zimę.
Ja sadziłam lilie nawet w styczniu.. w śniegu oczywiście