Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

AniMa 13:57, 30 paź 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
AngelikaX napisał(a)



Normalnie takiego smaka mi narobiłaś, że zaraz w auto wsiąde i popędze mam tylko 15km - jak jeszcze cenowo przyzwoicie (fakt Urokliwy domek powala cenami na bank w tym tygodniu odwiedzę
wiem o jakim stołku piszesz.... Joli cudny jest - biały to bym z chęcią przygarnęła... i bombki... i lampiony i ogólnie błyszczące pierdułki większe i mniejsze bardzo przyciągają mnie jak magnes

Jakbym miała tak blisko to już bym siedziała w samochodzie...i wcale Cie nie podpuszczam....W Trzebnicy ani jednego takiego fajnego sklepu...ani w cenach podobnych do Urokliwego domku ani do tego w galerii...
Byłam tez w urokliwym domku, bo to punkt obowiązkowy dla mnie...ale ceny już mają z lekka przesadzone...dawnej zawsze coś kupiłam...teraz tylko mały gadzet i to w dodatku jako prezent...dla siebie widziałabym tam dużo ale z rabatem min. 50%
Jak pojedziesz, to też zrób zdjęcia...ciekawe co Tobie wpadnie w oko
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Basilikum 21:26, 30 paź 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
AniMa napisał(a)
Dziękuję Izuniu
Chciałam uniknąć antybiotyku, ale inaczej chyba się nie da.... Stosowałam różnego rodzaju napary, wywary, czosnki etc...i nic lepiej a wręcz gorzej...
Z zatokami faktycznie już długo się męczę - cały czas wracają...Na mnie nic nie działa tak, aby całkowicie pozbyć się problemu...laryngolodzy też nie pomogli....

ja sie na dlugo odleczylam okladami z soli. Sol musi byc kamienna. Nalezy ja podsmazyc na patelni, tak by byla goraca. Potem zawinac w lniana scierke, tak by sie nic nie wysypalo i takie gorace jak sie da nalezy polozyc na czolo. Ostroznie by sie nie poparzyc. Trzymac tak dlugo jak jest gorace. Po tym zabiegu nie wychodzc na dwor. (jak mi znajoma o tym powiedziala to ja wysmialam ale jak mnie przycisnelo to wyprobowalam i naprawde pomoglo]
Czytalam kiedys, ze takie oklady z tartego swiezego chrzanu tez sa dobre

Kota masz super hihih

gdzie Ty bylas na tych zakupach??
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
MirellaB 06:37, 31 paź 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Już się stołują? Koniecznie muszę dzisiaj wysypać ziarno
Czytam o zakupach. Ja w Jucce byłam asortyment świąteczny na całego. Oszaleć można od nadmiaru wszystkiego. Lubię ten czas
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
nawigatorka 07:10, 31 paź 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
O zatokach czytam. Mi cirrus pomaga. Próbowałaś?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
anna_t 07:44, 31 paź 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Cirrus i u mnie działa cuda
miłego dnia Dziewczęta!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Wendy79 19:44, 31 paź 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
AniMa napisał(a)

No jest....gdyby jeszcze tylko tulać się chciał...cały czas go szantażuję, ze jak nie chce to dachowca wezmę


Nic Ci to nie pomoże Kochana , ja jedną swoją Dachową mam też "nietulaskową". Taki charakter
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
kamila66 21:34, 05 lis 2017


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Wendy79 napisał(a)


Nic Ci to nie pomoże Kochana , ja jedną swoją Dachową mam też "nietulaskową". Taki charakter

Moja kotka też taka sama. Ogólnie ma nas w "D" tylko jak ona ma ochotę to przyjdzie się pomiziać.
Podziwiam październikowe prace ogrodowe
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kasja83 13:17, 06 lis 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
MirellaB napisał(a)
Już się stołują? Koniecznie muszę dzisiaj wysypać ziarno
Czytam o zakupach. Ja w Jucce byłam asortyment świąteczny na całego. Oszaleć można od nadmiaru wszystkiego. Lubię ten czas

Ja też....powolutku zaczyna się szał.Jak tu nie dać się ponieść emocjom w sklepach?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 13:17, 06 lis 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
AniMa napisał(a)
Mój kocur tez patrzy takim wzrokiem:

bo:

Juz się stolują

A ptaszek sobie pewnie myśli: Chyba widziałem kotecka
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Kawa 09:16, 07 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
macham
zdrowaś?
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies