Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » "Póki życie trwa..."

Pokaż wątki Pokaż posty

"Póki życie trwa..."

benia9185 10:16, 06 lis 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
Bardzo Wam dziękuję,ze zaglądacie do mnie Zrobiłam Moniu panoramę,zobacz sama ,ze to miejsce nie łatwe do obsadzenia ,przez to ,ze z boku ta trawiasta i dosc płasko tu jest.Nie mam ciśnienia specjalnie na tą rabatę,wiosna cokolwiek posadzę z tego co juz mam a,fotkę obiecałam to wrzucam.No chyba,ze ktoś,coś to ja bardzo happy będę

____________________
Póki życie trwa...
benia9185 10:24, 06 lis 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
Berberysy łapią "oddech" miskanty do podziału za bardzo wlazły na berberysy i nie pozwoliły im się wybarwić...takie chochołki w moim ogrodzie juz stoja od soboty ,no i liście wszędzie z dębów,które rosną przy moim ogrodzeniu
____________________
Póki życie trwa...
sylwia_slomc... 10:29, 06 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Już trawy powiązałaś? Nie za wcześnie jeszcze nie wyprzeją od środka?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
benia9185 10:32, 06 lis 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
MonikA napisał(a)
Ładnie latem, ale zima i wiosna pusto

to prawda Moniś ..nie lubie zimy,najchętniej przespałabym całą zimę tak jak mój ogród i chyba nie bardzo zależy mi na zimozielonych? aczkolwiek lubię i chciałabym coś przed domem zamiast hortensji
____________________
Póki życie trwa...
benia9185 10:38, 06 lis 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
sylwia_slomczewska napisał(a)
Już trawy powiązałaś? Nie za wcześnie jeszcze nie wyprzeją od środka?


może i wcześnie,bo ciepełko u mnie i trochę mi dziwnie z tymi chochołami,ale porządki robiłam ,bo pogoda ku temu sprzyjająca i doszłam do wniosku,ze nie będę juz więcej grzebać w rabatach i szłam za ciosem a czy takie wczesne wiązanie może im zaszkodzić?
____________________
Póki życie trwa...
sylwia_slomc... 10:41, 06 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
No właśnie się zastanawiam czy od środka jak po deszczach namokną , a mrozu i przymrozku nie ma to grzyba od środka nie złapią lub się nie zaparzą....ja nie trawkowa za bardzo zapytaj dziewczyn od traw...ja tak bardziej na czuja myślę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
benia9185 10:42, 06 lis 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
Magleska napisał(a)
Kombinuj ,kombinuj .... a ja poczekam na efekty
A nie chciałabyś tam ze 3 jednakowych drzewek dać np.graby ,klony lub jakie ci sie podobają i później trawy ..rozplenice ,czy miskanty ,czy zebrinusy i np .berberysy dla koloru .....no sama nie wiem
Albo lawenda i róże ....
Ech ...nie umiem doradzać


w tym roku juz nie kombinuję ale wiosną z grubej rury zaczynam koncepcja drzew bardzo prawdopodobna ,brakuje u mnie takowych
____________________
Póki życie trwa...
benia9185 10:45, 06 lis 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
Gardenarium napisał(a)
Benia, dawaj tutaj zaraz jakieś fotki


nie ma co pokazywać Danusiu,ogród zaczyna powoli zapadać w sen zimowy,a i ja najchętniej przespałabym tą porę
____________________
Póki życie trwa...
benia9185 10:48, 06 lis 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
sylwia_slomczewska napisał(a)
No właśnie się zastanawiam czy od środka jak po deszczach namokną , a mrozu i przymrozku nie ma to grzyba od środka nie złapią lub się nie zaparzą....ja nie trawkowa za bardzo zapytaj dziewczyn od traw...ja tak bardziej na czuja myślę


myślę,ze juz za zimno na grzyby....nie chce mi się juz rozwiązywac Sylwuś całe ręce sobie pocięłam na nich ,bo nie umiałam wiązać w rękawiczkach
____________________
Póki życie trwa...
13:06, 06 lis 2017
benia9185 napisał(a)
Bardzo Wam dziękuję,ze zaglądacie do mnie Zrobiłam Moniu panoramę,zobacz sama ,ze to miejsce nie łatwe do obsadzenia ,przez to ,ze z boku ta trawiasta i dosc płasko tu jest.Nie mam ciśnienia specjalnie na tą rabatę,wiosna cokolwiek posadzę z tego co juz mam a,fotkę obiecałam to wrzucam.No chyba,ze ktoś,coś to ja bardzo happy będę

widzę, że masz sporo miejsca z boku po lewej, tym bardziej bym trochę pozmieniała, jak dla mnie za dużo przestrzeni, chyba muszę się wrócić do twoich planów.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies