Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród Nety- moje marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Nety- moje marzenie

kasja83 13:10, 06 lis 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Nett napisał(a)
To trochę kolorów jesieni- na pamiątkę
Moje ukochane trawy


Baaaardzo lubię takie trawiaste klimaty-miękutko jest i puszyście
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Nett 13:23, 06 lis 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Ja też Kasiu. Uwielbiam trawy. Nawet na wiosnę mi nie przeszkadza ich cięcie i to, że są małe. Urzekły mnie w ogrodzie Joli i wiedziałam, że chcę u siebie dużo traw.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
MartaKozak 13:30, 06 lis 2017


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Nett napisał(a)
I tył dla Marty- na razie nic tam nie ma. Na wiosnę chciałabym zrobić dużą rabatę przed drzewkami owocowymi. A skarpa.. cóż... wymarzyłam sobie tam dwustopniowe donice, ale chyba jeszcze trochę na nie poczekam. Z premedytacją jednak nie obsadzam skarpy, żeby motywowała eMa do tych donic, więc na razie jest jak jest

Na wiosnę też na pewno eksmituję spod domu derenie, a posadzę dalszy ciąg szpaleru Anabelek. W sumie to chciałabym je po całej długości domu. Teraz są wzdłuż tej jaśniejszej części ściany i kilka pod koniec na rogu. Jak nie będzie dereni, to będzie miejsce na nowe patyki na wiosnę



Bede podgladac, po remoncie tez bede miala spora skarpe do obsadzenia od wschodu.
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
Nett 09:12, 07 lis 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
malgol napisał(a)
No to Aneta mama zrobiła Ci niedzwiedzą przysługę, hi,hi nie zazdroszczę
Trzymam kciuki, żeby Ci cierpliwości nie zabrakło jak będziesz z gąszczu kwitnących tulipanów wyławiać te ,które się podobają


Gosiu obawiam się tylko jednego- że każde oznaczenie moje psy potraktują jak zabawkę i powyciągają.

Pierwszego dnia jak posadziłam cebulki, to następnego dnia miałam połowę wykopanych, bo moje piesiory myslały, że to taka zabawa- pańcia zakopuje, a one znajdują.
Więc następnego dnia było sadzenie od nowa i tłumaczenie, ze to moje. Na szczęście jakoś to rozumieją i skoro mówię, ze moje, to nie ruszają.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Nett 09:14, 07 lis 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
wiklasia napisał(a)
ha, ha - historia z mamą świetna


Moja mama to kochana kobieta, ale że całe życie mieszkała na 40 m2, to jest mistrzem upychania, co czasem próbuje uskutecznić u mnie. Oj, ciężko nam potem coś znaleźć.

Pamiętam, ze miałam jeszcze jedno wiaderko z hiacyntami i żonkilami, ale nikt już nie wie gdzie ono jest. Może i dobrze, bo już nie miałabym nawet gdzie posadzić.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Nett 09:16, 07 lis 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
magnolia napisał(a)
ojej, porządki osób trzecich bywają zgubne.

Ja w sobotę sadziłam cebulki, których sobie nie opisałam- albo są to te, których nie chcę mieć w ogrodzie ( ale dlaczego je trzymam w takim razie), albo to takie, które wykopałam, żeby wsadzić jęsienią oczyszczone ( mam krótka pamięć, ale dobra wiarę że przeciez pamietam)
Na wszelki wypadek poszły za domek gosp, tam będę na nie patrzeć i zaciskać zęby, albo żałować że nie rosną na widoku. Albo nic nie wyrośnie, bo grasuje tam jakiś zwierz kopiący nory.


No to obie będziemy czekac niecierpliwie na wiosnę i czym to nas ogród zaskoczy

Ja jakoś dziwnie spokojna jestem. Najwyżej zdjęć będzie mniej z tej wiosny na forum
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Nett 09:19, 07 lis 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
MartaKozak napisał(a)


Bede podgladac, po remoncie tez bede miala spora skarpe do obsadzenia od wschodu.


A co byś chciała posadzić? Masz jakiś plan?
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
sylwik69 23:02, 08 lis 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Ach te mamy! zawsze chcą dobrze! trudno,będziesz mieć nieprzewidywalną wiosnę rabatki wcale nie wyglądają na listopadowe ,jeżówki pięknie Ci jeszcze kwitną! a trawy naprawdę dodają uroku...
Pomysł z donicami na skarpie fantastyczny! trzymam kciuki za motywację dla eMa i realizację
Anetko moje buki mało co przyrosły,stoją w miejscu,jak dbasz o swoje? masz takie dorodne!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 23:23, 08 lis 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Ach te mamy! zawsze chcą dobrze! trudno,będziesz mieć nieprzewidywalną wiosnę rabatki wcale nie wyglądają na listopadowe ,jeżówki pięknie Ci jeszcze kwitną! a trawy naprawdę dodają uroku...
Pomysł z donicami na skarpie fantastyczny! trzymam kciuki za motywację dla eMa i realizację
Anetko moje buki mało co przyrosły,stoją w miejscu,jak dbasz o swoje? masz takie dorodne!
DUBELEK
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
malgol 10:04, 09 lis 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Mam znowu internet więc przyszłam w odwiedziny
Usmiałam się z tych psiaków Moje koty aż tak nie współpracuja przy sadzeniu mimo ,że do każdego dołka musza wejść albo choć łapę wsadzić.
Po raz kolejny podziwiam Twój słoneczy ,jesienny ogród U mnie tak jest w środku lata
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies