Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 13:33, 06 lis 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8057
Ma 70 cm, choć w jednej kępie pędy wystrzeliły do 90 cm. Sztywne, grube, słabo rozgałęzione pędy, duży, pachnący kwiat.

____________________
ogród pod lasem
kwartet 11:44, 08 lis 2017

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Na virgin to raczej nie wygląda,innych białych nie mam to nie pomogę w diagnostyce,możemy jej nadać własną nazwę
ja też zapisuję się do towarzystwa szlafrokowego,u mnie to wszyscy sąsiedzi wyprowadzający pieski o poranku i oczywiście wędkarze oglądają mnie w tej stylizacji
Iza tobie dobrze we wszelkich czapęcjach mi niestety nie, ale widzę że z tych włóczek wychodzi małżonkowi super sweter(z jednej strony milusi ale wygląda trochę jak kolczuga rycerska)i tu moje pytanie, jak z praniem bo ja z tych nie ręcznych
UrsaMaior 18:14, 08 lis 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8057
Szlafrok rządzi haha
Uwielbiam te piotrkowe rzeczy, czekam bardzo na ten sweter, zostały mu już tylko rękawy. Jak kolczuga to on nie będzie, tylko miękki i puchaty, ale z bardzo grubej wełny, więc faktycznie te oczka spore i mogą się tak kojarzyć
____________________
ogród pod lasem
mrokasia 18:26, 08 lis 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17810
Ja swego czasu w zimę regularnie odwoziłam swoje dziecko na autobus o 6.10 i robiłam to ubrana w piżamę ze spodniami 3/4 i narzuconą na nią kurtkę i w krótkich botkach - widzicie ten obraz???. I kiedyś policja mnie zatrzymała, bo za późno wyszliśmy z domu i wjechałam na pętlę autobusową a tam zakaz jest. Modliłam się, by policjant nie kazał mi wysiadać na tej pętli, przy tych wszystkich ludziach w autobusie - mój syn chyba by się ze wstydu spalił przy kolegach i ja oczywiście też .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
lojalna_ 18:29, 08 lis 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
UrsaMaior napisał(a)
Zana, Jola, hahaha co za wzrok, wręcz sokoli! Ja tradycyjnie po ogródku w szlafroku chadzam Stałe bywalczynie powinny pamiętać tę fotę - szlafrok ten sam



Mam ja w archiwum zapisana ....warto trendy ogrodowe zapisywać ....


Jeszcze kupujesz ? Nie do zdarcia jestes
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
UrsaMaior 18:41, 08 lis 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8057
Kaśka, hahaha

Jola, ciekawe, że nikt na kalesony uwagi nie zwrócił NIIIIC już nie kupuję, Confetti zadołowane, reszta wiosną. Chociaż jutro po serki jadę, a wiesz jak to się u mnie kończy
____________________
ogród pod lasem
Kasia_CS 18:44, 08 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
UrsaMaior napisał(a)
Chociaż jutro po serki jadę, a wiesz jak to się u mnie kończy

No tak, ten jeden moj na długo starczyć nie mógł
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
jolanka 19:00, 08 lis 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Iza, czy możesz mi dac namiar na mąkę do chleba? Zapomniałam skąd mówilaś, skleroza
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
tulucy 19:02, 08 lis 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Mąka to ze młyna ja biorę z młyna w B. a Iza skąd ?
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
inka74 19:06, 08 lis 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
mrokasia napisał(a)
Ja swego czasu w zimę regularnie odwoziłam swoje dziecko na autobus o 6.10 i robiłam to ubrana w piżamę ze spodniami 3/4 i narzuconą na nią kurtkę i w krótkich botkach - widzicie ten obraz???. I kiedyś policja mnie zatrzymała, bo za późno wyszliśmy z domu i wjechałam na pętlę autobusową a tam zakaz jest. Modliłam się, by policjant nie kazał mi wysiadać na tej pętli, przy tych wszystkich ludziach w autobusie - mój syn chyba by się ze wstydu spalił przy kolegach i ja oczywiście też .

Cudne!!! Uśmiałam się. W sumie szkoda, że cię nie poprosili o wyjście z auta. Mieliby ubaw.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies