W moim małym ogródeczku - Dorota
17:44, 16 lis 2017
Schowałam je w witrynie za szklanymi drzwiczkami, żeby nie przyciągały kurzu i wilgoci z powietrza. Zapach w pokoju telewizyjnym jest dość kuszący.
Dziewczyny to umowa stoi, ja do was a wy do mnie i gra gitara
Ale, żeby nie było że taka miastowa jestem, wczoraj np. upiekłam chleb wiejski na zakwasie żytnim, mniam.
![]()
![]()
Dziewczyny to umowa stoi, ja do was a wy do mnie i gra gitara
Ale, żeby nie było że taka miastowa jestem, wczoraj np. upiekłam chleb wiejski na zakwasie żytnim, mniam.
![]()
![]()
Już się bałam, że moja Macra to nie Macra, bo też taka przebarwiona.
Graciella na tle cisów pięknie kolory wyeksponowała!
Jakie to cisy sadziłaś, one są z siewek od dziewczyn?
Musze jeszcze nabyć tego strzępiasto korego , coraz większą mam na niego ochotę
Jeszcze brandywine chcę upolować