Cięcie kantów typowym nożem to nie dla mnie, co chwile poszerza się rabaty, latanie ze sznurkiem, u mnie dodatkowo mieszkają turkucie i ładnie nigdy nie będzie. Docelowo wszędzie mają być obrzeża
Cudne. Podglądam po cichu twój ogród już jakiś czas. Ale ta rabata zachwyca, więc przemówiłam i witam się serdecznie. Zdradź proszę jakie wymiar ma ta rabata?
A przy okazji czy u Tego Pana od cisów (namiary od Andżeliki)są też takie kule na wyższych nóżkach tak ok 1m? Czytałam, że byłaś ja może wybiorę się na wiosnę tylko właśnie takich wyższych potrzebuję 2szt.
Joasiu,Haniu,Ewo,Aniu...
Miło Was u mnie widzieć i dziękuję za troskę.Jestem winna wyjaśnienie.
Miałam nocną hipoglikemię,spadłam z trzeciego stopnia drewnianych schodków.Zasiniaczyłam lewą stronę{powoli już schodzą} od nadgarstka do kolana...ale żeberka nie wytrzymały.Teraz tylko silne środki p/bólowe i pas.Mam wolne od prac ogrodowych...czasami też trzeba odpocząć...
Serdecznie pozdrawiam.