Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Moje małe królestwo 17:12, 11 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
olga80 napisał(a)
W piątek i w sobotę miałam gości w tym 5 dzieci a to już wyzwanie,nie było czasu na O a bardzo tęskniłam za Waszymi ogrodami.Forum jednak uzależnia.
Kolejny liliowiec a muszę pochwalić się,że zamówiłam kolejne 2 do mojej mini kolekcji


Ascot ciągle w formie



hertiage




i moje lilie mają ok 1,60 i ponad 50 kwiatków



Tereniu, toż to drzewo liliowe, pewnie odmiana drzewiasta???
Znowu na wsi 17:11, 11 lip 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Joku napisał(a)


O, jaka dorodna jarzmianka!
Ja na razie cieszę się jedną sadzonką, może rozsieje się po przekwitnięciu?

Jolu, co robisz ze ściętą lawendą?
Borówcowy raj 17:09, 11 lip 2016


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Do góry
Daję fotki. Ło matko, jak gorąco jest. Woda ze źródełka nie leci dziś. Za duży wiatr, a nie mam folii wyłożonej. Zakupiłam w necie, zapłaciłam i czekam 10 dzień.





I cóż z tą ścieżką począć mam? Brak pomysłów, tylko chwasty wyrywam. Widzicie jak się przymierzam? A to kostka brukowa, a to deska .



Będę miała w tym roku busz hortensjowy. Trzeci rok u mnie.



Liście buka poobżerane przez coś.



Jurajski Ogród 17:08, 11 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)
Dziękuję za wszystkie odwiedzinki, dla Was kilka fotek z Jurajskiego:





Dużo nowych zmian dojrzałam, że pięknie, wiadomo
Moja bajka 17:08, 11 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
fotki nie są w stanie oddać tego uroku

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 17:05, 11 lip 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Gifty od zaprzyjaźnionej Ogrodniczki
Jeszcze raz dziękuję Elu ❤


Moja bajka 17:04, 11 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry


Moja bajka 17:00, 11 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



puk puk mogę wejść?

to ja Guliwer
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 16:55, 11 lip 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Milka napisał(a)
Oj to zrywanie darni...cięzka orka, jak już to z głowy, to łątwiej, fajne prostokąty
Ogrodowe hortensje mają inne liście, bardziej owalne i ciemnozielone, sprawdź, jeśli to one, je nie tniemy, wiosną wycinasz tylko sam kwiatostan na czubku i ewentualnie jakies suche badyle; nawozimy 2 razy, wiosną i w trakcie kwitnienia ot się wymądrzam

Bardzo dziękuję za wszystkie mądrości jam zielona jak trawnik i dlatego staram się zapamiętać jak najwięcej
Kurka, no nie mam zdjęcia z bliska. Te w kształcie są bardzo podobne ale są jaśniejsze i lekko błyszczące, jak od ogrodowej.
O tu je troszkę widać, na pierwszym planie. Nad nimi góruje hortensjowy potfooor
Liliowo i kolorowo:) 16:55, 11 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
No i lilie)


Śliczene
moje cynie z siewu, chyba w grudniu zakwitną
mam floksy, ale jakoś nie mam nadal przekonania, chyba muszę im miejsce inne znaleźć, zapach akurat jakoś też słaby mi się wydaje...hym, marudzę, powącham na nowo
Moja bajka 16:54, 11 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry


W zgodzie z naturą 16:52, 11 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
elka_ napisał(a)


Może herbatka z melisy, właśnie suszę, taką wyhodowaną w moim ogrodzie



A mnie on się bardzo podoba i gdyby nie wnuczka i to że wynosi ryby z oczka, to pozwoliłabym mu zostać.
Zaskroniec nie jest wężem jadowitym, jest głuchy i żeby go przestraszyć trzeba np. ciężko stąpać, wtedy on odczuwa wibracje i ucieka Oczywiście jak każde zwierzę w obliczu zagrożenia będzie się bronić i może próbować ugryźć.
Oczywiście w rękę nie chwycę, ale jest śliczny




Cieszę się, że mogłam być pomocna


Eluś i Ty masz takiego mieszkańca ogrodu? Brrrr, ja podobnie jak Marti reaguję na wszelkie obślizgłe.
Blaski i cienie nowego życia 16:51, 11 lip 2016


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
No i zawsze się czegos nauczy człowiek, octem no proszę: A trawka fajna. Wstawiam Ci zdjęcia a potem je usuń

Moja bajka 16:50, 11 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry


W zgodzie z naturą 16:48, 11 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
elka_ napisał(a)
Dzisiejsze zbiory z warzywniaka


oraz porzeczkobranie




Ja już fasolkę dwa razy zbierałam, teraz sezon ogórkowy u mnie również i czas na przetwory Porzeczkę czerwona bardzo lubię, ale jej nie mam.
W zgodzie z naturą 16:48, 11 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Do góry
MirellaB napisał(a)
A ja nie mogę spać


Może herbatka z melisy, właśnie suszę, taką wyhodowaną w moim ogrodzie

Makusia napisał(a)
Chyba bym umarła w konfrontacji z takim zaskrońcem...strasznie mnie napawają lękiem, żeby nie powiedzieć przerażeniem wszelkie "oślizgłe" zwierzątka. A u mnie co wiosna trasa przelotowa żab..normalnie mi do garażu bezczelne wskakują ;(


A mnie on się bardzo podoba i gdyby nie wnuczka i to że wynosi ryby z oczka, to pozwoliłabym mu zostać.
Zaskroniec nie jest wężem jadowitym, jest głuchy i żeby go przestraszyć trzeba np. ciężko stąpać, wtedy on odczuwa wibracje i ucieka Oczywiście jak każde zwierzę w obliczu zagrożenia będzie się bronić i może próbować ugryźć.
Oczywiście w rękę nie chwycę, ale jest śliczny


boguslaw_r_ napisał(a)
Witam pięknie dziękuję za odzew, skorzystam znalezione u Mai,już szukam gliny, zamówiłem również taki preparat sztuczną korę,
Pozdrawiam.


Cieszę się, że mogłam być pomocna
Moja bajka 16:47, 11 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Liliowo i kolorowo:) 16:45, 11 lip 2016


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
No i lilie)
Ogród z widokiem na jezioro 16:44, 11 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
yolka napisał(a)
Wczoraj byłam znowu w bylinkowym, z nałogiem bez leczenia nie wygram

zrobiłam foto jeziorka - jego północny kraniec, gdzie jest jedna z trzech tam, w oddali kolejka linowa, która wozi tłuczeń wapienny do produkcji soli





i na koniec - podstawa dzisiejszego obiadu - własna



i jeszcze deser




Jolu, Ty to masz widoki....a ziemniaki młode swoje, pewnie pyszne, może kiedyś posadzę, stale mam za duzo pracy, na warzywkowanie nie ma czasu
Moja glebo terapia 16:43, 11 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies