Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 17:53, 09 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5081
Do góry
Wow ranny ptaszek,super czekamy na nowinki
a co do lubczyka Izuniu specjalnie dla Ciebie dzis zrobilam foty mojego,zeszłego roku przesadzilam go winne miejsce i prosze jak rosnie ,porownaj ze swoim ,moj pachnie maggi jak tylko zgniote lekko lisc
Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 17:52, 09 kwi 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
Wczoraj w L. kupiłam kilka powojników- tylko niekoniecznie określone są odmiany- napisali górski czy alpejski ale jakie konkretnie to nie wiadomo


Ogród z uśmiechem 17:51, 09 kwi 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
A tak, po wszystkim:



Odsłonił się wreszcie widok na las i na posadzony jako pierwsze drzewo na naszej działce platan. A co się musiałam nagadać?!
Ogród z pergolą 17:49, 09 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
spoko Ania, nie musisz. pogoda okropna
maleństwo ale cena też mała, ciekawe jak ona szybko rośnie?

za radą jankosi liatry wystawiłam do hartowania

Do raju daleko - u Ewy 17:49, 09 kwi 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
lojalna_ napisał(a)
Fajnie masz mozesz szukac miejsca u mnie to dwa kroki i koniec ogrodu hihihi


Jolu, mój ogródek chyba mniejszy od Twojego
Tylko Ty zrobiłaś swój w rok i masz pięknie, a ja działam 10lat i ciągle są miejsca do poprawki

A tu białe kwiatki


Moja bajka 17:47, 09 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Jak trawa będzie skoszona, to i efekt będzie lepszy. Zdążyłam jeszcze kanciki zrobić z jednej strony, ale obfocić już nie . Emuś był w szoku, że zdążyłam całą kostkę ułożyć . Zabrakło mi dosłownie ze 20 sztuk.

Roślinki rosną w oczach. Jeszcze kilka dni temu ledwie było szałwię widać, a dziś już taka .

Uwielbiam te kwiateczki brunnery. Muszę sobie jeszcze tą złotą odmianę sprawić .
Ogród wśród pól i wiatrów 17:46, 09 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
jolka napisał(a)
Dziewczyny, ja też już popikowałam co miałam popikować. Dowód załączam

Mam 40szt w paletkach po truskawkach i 45 w jednej wielodoniczce.
Dziś do grona pikujących dołączy nasza Kamilcia. Co ma jej być lepiej niż nam!! Hehe
Jeszcze sobie trochę zostawiłam gdyby mnie coś naszło, i zostawiłam jeszcze dla Gabrysi.



Po ile pikowałas źdźbeł? Ja tam widzę więcej niż 5-6 i coś malutko Ci wyszło ja popikowałam już ok 200,a jeszcze hoho ile mi zostało
Ogród z uśmiechem 17:45, 09 kwi 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Zimno dzisiaj, ale coś zrobiliśmy. Krytykowana przez wszystkich jedna z sosen, cóż, zobaczcie sami:

Szkoda jej, niektórym

Do raju daleko - u Ewy 17:45, 09 kwi 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
Anusia napisał(a)
Na wiosnę na pomorzu długo musimy czekać. Krokusy w ogóle mi nie zakwitły. Ciocia Gosia napisała, że być może za głęboko je posadziłam dlatego nie miały siły aby wypuszczenie pąki. To może być ta przyczyna.
Zdjęcie poglądowe bardzo mi się podoba. Uważam, że od zeszłego roku dużo się u Ciebie zmieniło.


U mnie też część cebulowych nie wzejdzie, bo zapomniałam wsadzić jesienią Cała reklamówka została w garażu! Jestem zła na siebie
Co roku, coś zmieniamy w ogrodzie. Z jednych roślin rezygnujemy, inne dokupujemy. Mam też miejsca, które trzeba zagospodarować, bo jeszcze nie miałam na nie pomysłu.

Iryski jeszcze kwitną

Ogród tworzony z pasją 17:41, 09 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
Karol99 napisał(a)


Dobrze pamiętasz, już ładnie podrosły. Na dzień dzisiejszy tak wyglądają


Wow ale gigantyczna już!!! Wszystkie siewki czy przeżyły?? Ja dostałam od Joli i też pikuje i pikuje
Ogród wśród pól i wiatrów 17:41, 09 kwi 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
Dziewczyny, ja też już popikowałam co miałam popikować. Dowód załączam

Mam 40szt w paletkach po truskawkach i 45 w jednej wielodoniczce.
Dziś do grona pikujących dołączy nasza Kamilcia. Co ma jej być lepiej niż nam!! Hehe
Jeszcze sobie trochę zostawiłam gdyby mnie coś naszło, i zostawiłam jeszcze dla Gabrysi.

Moja bajka 17:40, 09 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
A ja dziś ułożyłam obwódkę z kostki i jestem z siebie dumna . Strasznie dużo pracy włożyłam w ogród przez ostatnie kilka lat. Wszystko robię sama, ogród się zmienia na lepsze, więc powody do dumy mam


Mój ogród pod górkę... 17:34, 09 kwi 2016


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
Kacha123 napisał(a)





Już tam rosną, tylko maluchy jeszcze i nie widać. Ale może warto dosadzić jeszcze kilka nieco bliżej schodów, bo zawciąg pod grujecznikiem padł.
Proszę o więcej takich porad i dziękuję


No nie widać ich w dalszej perspektywie.
Muszę kiedyś Cię odwiedzić , żeby zweryfikować moje wyobrażenie o Twoim ogrodzie. Wiadomo, że zdjęcia nieco zniekształcają rzeczywistość, z reguły w naturze jest znacznie ładniej

Myślę, że dobrze byłoby je dosadzić bliżej schodów, bo tam coś fachowcom nie wyszły poziomy i można to trochę zamaskować.

Sorki, że wśród tylu pochwał rzucam cień krytyki, pewnie niektórzy znów mi dowalą , że się wymądrzam




Pozdrawiam serdecznie
Do raju daleko - u Ewy 17:32, 09 kwi 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
makkasia napisał(a)
Ewuniu ja też skusiłam się na nawóz z L ale tylko ten do róż
Poproszę o zdjęcie Gienie


Kasiu, dla Ciebie Genie, ale jeszcze nie kwitnie. Zaczynają pękać pąki.

Małymi kroczkami do celu... 17:27, 09 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
Popikowałam koleją stipe ok 60 sadzonek się uzbieralo, kupiłam specjalnie do niej ziemię do siewek, mam nadzieję,że będzie w niej rosła zdrowo. Zostało mi jeszcze do pikowania ok 300 sadzonek muszę dokupić jeszcze wielodoniczki. Część stipy widziałam,że trochę opadła, część trzyma się ładnie na baczność także mam nadzieję,że chociac z 20 przeżyje



Co ile ja tak podlewać,żeby nie przelać?? Co 2 dni wystarczy?
Wszystkiego po trochu 17:22, 09 kwi 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
Do góry
makkasia napisał(a)
świetne meble tutaj podobny placyk dla inspiracji - bardzo podoba mi się powtórzenie koloru kwiatów w poduszkach, w oczkach posadziłabym fukie, paprocje, z jednorocznymi bordowymi kwiatami
https://www.ogrodowisko.pl/watek/5359-wizytowka-zielono-mi-czyli-zielone-pluca-czarnego-slaska
Masz tak wystrzyżone bukszpany, że chętnie przycięłabym swoje, normalnie żyleta.
Napisz jaki środek stosujesz profilaktycznie na mączniaka na różach, ja jeszcze miadzianu nie zdążyłam użyć.



Funkie już tam rosną od lat dosadziłam do nich bordowe bratki, poduch raczej nie będzie bo te krzesełka do dłuższego siedzenia nie są przeznaczone, no chyba że będą upały to tam będzie trochę cienia. Tło stanowią Rh w kolorach fioletu i różu więc jeśli poduchy to pod ich kolor.

To zdjęcie zeszłoroczne, widać na nim funkie



A czemu nie przycinasz swoich bukszpanów?
Profilaktycznie na róże stosuję miedzian, a potem substral dwa w jednym, czyli mszyce i grzyb, jak mam gnojówkę ze skrzypu to też .
Eksperymentarium 17:19, 09 kwi 2016


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Do góry
Eksperymentarium 17:16, 09 kwi 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Karabela napisał(a)
Cudne prezenty od Dziewczyn z Ogrodowiska i Urodzinowe zakupy ze zniżką co może być piękniejsze?



Sama radosc kobitko i zakupy i prezenty szalenstwo fest pozytywnie
Eksperymentarium 17:12, 09 kwi 2016


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Do góry
Kulka wylądowała
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies