Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród u stóp klasztoru cz. II 22:55, 03 kwi 2016


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
coś wam pokażę ,choć to nie mój ogród to warto pokazać. Kto odgadnie ?gdzie to ?














Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:53, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry


kolejne cebulice

serduszka też już w pączkach jakoś szybko mi ta wiosna umyka......za szybko
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 22:51, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
eda napisał(a)
Acha to super będą dwa kolorki A to ostatnie to piwonia ?


Tak, Edytko, piwonia drzewiasta. Oby udało się utrzymać przy życiu!

Ogród w szczerym polu 22:50, 03 kwi 2016


Dołączył: 30 sty 2016
Posty: 194
Do góry
Za nami cieplutki weekend więc i prace posunęły się do przodu. Na początek ku mojej uciesze staneły 2 skrzynie W tym roku będę sadzić tylko koperek, szypiorek, pietruszkę, szpinak i lubczyk, który wysadziłam obok skrzyń,bo wiekszy z niego krzaczorek Jako, że ze mnie początkująca ogrodniczka na wiecej się nie odważę Zobaczymy jak mi pójdzie w najpotrzebniejszych "pyszotkach" i jeśli zdam egzamin, to w przyszłym roku posadzę więcej



Wczorajszy dzień był także wyprawą do centrum ogrodniczego na "duże" łowy. Duże, bo kupiłam 2szt brzozy Doorenbos (ok 3m) i 4szt śliwy wiśniowej Pissardi (ok.1,8-2m)na szpaler. Dołki pod drzewa wykopane i czekają na jutrzejszą dostawę
Generalnie w tym roku niestety niewiele więcej nie będę sadzić, chciałabym jeszcze skończyć lewą ścianę tujową ale jeszcze kombinuję i szukam pomysłów. Czytam, przeglądam, szukam, podpytuję... Ehhhh... bardzo bym chciała mieć już to wszystko za sobą, to czekanie jest chyba najgorsze i świadomość ile jeszcze pracy nas czeka. Ale, drzewka będą już sobie rosły i to jest duże pocieszenie
Cały czas tylko sobie powtarzam, że na rabatki przyjdzie czas, choć w ogrodniczym to jak dziecko w sklepie z cukierkami się czuję hihi
Urodzinowe zyczenia dla Danusi 22:50, 03 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry
Dużo zdrówka, dalszych sukcesów i spełniania marzeń!
Ogród do kwadratu 22:48, 03 kwi 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Do góry
Karol - na magnolkę czekam z niecierpliwością... to jej pierwsze urodzinki

Marzenko- jaki ten moment wyczekany... rozkwitniety ogród śni mi się nocami

Nawigatorko - marker na pisance... to mi się podoba

Nicol... dzięki

Zieloniutka... tak jak pisałam, lipka rośnie, ale rośnie tak jakby się jej nie chciało. I chyba nie mam jej fotek..., ale nadrobię niedługo. Jak na razie w formie bezlistnej

...i dzisiejsze słoneczne




troszkę oszukane podpędzone w szklarni tulipany już cieszą

trzcinnik zieloniutki... już naturalnie


czosnki i liliowce ruszyły pełną parą

Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:48, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry



Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 22:45, 03 kwi 2016


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
Piwonie od Pana Bylinowego zakupione przez Małą-Mi dzięki wielkie już u mnie




I sezon grillowy rozpoczęto

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 22:44, 03 kwi 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
w blokach startowych czeka już sasanka



Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:43, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry

przycięłam ją po tej fotce bo ładnie od dołu odbija i ładnie przezimowała
maki już duże
wszystko w tym roku będzie szybciej tak jak rok temu

przed ogródek na tą chwilę tymczasowy po jednej i p[o drugiej stronie bramy

Urodzinowe zyczenia dla Danusi 22:40, 03 kwi 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20285
Do góry
Samych pogodnych dni, dużo radości i szczęścia niech Ci towarzyszy w Twoim życiu prywatnym i zawodowym. Stworzyłaś cudowne miejsce dla wszystkich zielono zakręconych i za to Ci dziękuję
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród 22:34, 03 kwi 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Do góry
ren133 napisał(a)
I obiecane zdjęcia bratków


Patrząc na to zdjęcie to sama nie wiem co mi się bardziej podoba, donice czy bratki
Jestem rozdarta
Ogród Loczka 22:33, 03 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Nowy smoking dobrze leży?
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 22:33, 03 kwi 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
kwitną też pierwiosnki




śnieżniki




kwitną jeszcze przylaszczki


Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:31, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
Nie wiedziałam , że runianka tak kwitnie



Podaruj nasiona 22:28, 03 kwi 2016


Dołączył: 30 sty 2016
Posty: 194
Do góry
Mam nasionka fioletowej wisterii, gdyby ktoś chciał chętnie oddam. W jednym strąku znalazłam po 2 więc mogę obdarować kilka duszyczek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies