Aniu, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
Ehhhhh, że ja znów musze w domu być... Może kiedyś uda mi się z Wami spotkać, w końcu nawet w dowodzie obywatelstwo śląskie mam
Zaglądam, macham poświątecznie i też się cieszę PS Fajne świeczniki z kieliszków