Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przyjazny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Przyjazny ogród

Bogdzia 23:03, 06 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Bolestraszyce pokazywali dzis w tvp 2, sporo było ale nie widziałam od początku.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
monteverde 20:00, 07 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Bogdzia napisał(a)
Bolestraszyce pokazywali dzis w tvp 2, sporo było ale nie widziałam od początku.

O której to było? ciekawa jestem czy będzie jakaś powtórka? pozdrówka Mariusz
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Mariusz 20:34, 07 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Też mi uciekło, nie oglądałem. Pozdrawiam wszystkich zaglądających
Bogdziu dziękuje za informację
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Mariusz 20:39, 07 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Agania napisał(a)
Już nie mogę się doczekać, tak bardzo tej wyprawy, jeszcze tak zachęcasz, zapraszasz, jeżu, jak będzie fajnie

U mnie ogród w szadzi, są foty

Zima długa to plany dogramy, dla mnie to zawsze radość, ostatnio była ewa_k z mężem, zapomnieliśmy o czasie
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Mariusz 20:41, 07 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
anka_ napisał(a)
No i przez tą dysputę o bolestraszyckich sadach złożyłam zamówienie na derenie. Niestety Szafera nie udało mi się upolować (ale będę jeszcze próbować w przyszłym roku) ale zamówiłam Podolskiego i Floriankę. No i pigwy do kompletu, bo ta moja za nic nie chce nawet kwitnąć nie mówiąc już o owocach.
A dziewczynom to zazdroszczę wycieczkowych planów.

A gdzie je upolowałaś, jeszcze chyba carya ma sadzonki, czy dobrze myślę?
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Bogdzia 21:49, 07 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
monteverde napisał(a)

O której to było? ciekawa jestem czy będzie jakaś powtórka? pozdrówka Mariusz


Aniu wczesnym popołudniem ale godziny nie wiem.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ewa_k 05:55, 08 gru 2014


Dołączył: 19 lip 2012
Posty: 321
Mariusz napisał(a)

Zima długa to plany dogramy, dla mnie to zawsze radość, ostatnio była ewa_k z mężem, zapomnieliśmy o czasie


...i nie mogę sobie cały czas podarować, że zapomniałam na końcu zajrzeć i zobaczyć i kupić derenie za kioskiem z biletami jak sprawdziłam mam w ogródku z metkami, ale same siewki a nie odmianowe
____________________
Ewa
Pszczelarnia 10:13, 08 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Byłam. Zawsze na bieżąco. To jeszcze poszukam Schafera. Bliżej wiosny zwapnuję glebę.

Byłam u Dzidki "na żywo" a tam u niej w warzywniku pięknie derenie zadołowane przygotowane do sadzenia wiosennego. Dereń to jest to!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Mariusz 07:06, 09 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
ewa_k napisał(a)


...i nie mogę sobie cały czas podarować, że zapomniałam na końcu zajrzeć i zobaczyć i kupić derenie za kioskiem z biletami jak sprawdziłam mam w ogródku z metkami, ale same siewki a nie odmianowe

Jeszcze będzie okazja, wierzę w to , a siewki tez potrafią okazac się dorodne.
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Mariusz 07:26, 09 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Pszczelarnia napisał(a)
Byłam. Zawsze na bieżąco. To jeszcze poszukam Schafera. Bliżej wiosny zwapnuję glebę.

Byłam u Dzidki "na żywo" a tam u niej w warzywniku pięknie derenie zadołowane przygotowane do sadzenia wiosennego. Dereń to jest to!

Ooo... znam z netu ogród Dzidki, zazdroszczę Ci, w czasie gdy tworzę swój, to wasze ogrody przyciągają oko jak magnez, dobra szkoła. U mnie jeszcze prace pod koparkę, na styczeń, od wiosny wracam do pracy jeśli dostane pozwolenie od lekarza, tak więc czasu nie będzie, albo będzie go bardzo mało, mam nadzieje, że pogoda pozwoli, aby tylko po pas śniegu nie dosypało bądź nie zamarzło na pól metra - pod żywopłot i tunel i zaplecze gospodarcze, przy starej stodole - pamiętasz - obecnie jest tam gruzowisko, a szkoda tak fajnego miejsca.
Zostawiam Ci moje warzywka prowadzone tradycyjnie.





____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies