Pokazując wrześniową świecznicę 'Brunette', chcę zapamiętać, że będę jej dosadzać więcej w kolejnym sezonie.
Kwitnie vernonia, ogrodowy olbrzym o pięknym kolorze:
I lubiany rdest himalajski:
Nie wszystkie wyszły okrągło ale zadowolenie jest nawet podobało mi się ha ha polecam ...Tylko teraz chyba bym do krochmalu wody nie dodawała jednak może kapkę tylko ...
Agatko, ja już mam wrzosowisko, oczywiście nie tak duże jak twoje, ale chodzi mi o efekt rozrośniętych wrzosów, tak żeby powstały kolorowe plamy. U ciebie właśnie tak jest, ja jeszcze czekam aż rośliny zrosną się ze sobą.
WitajAgatko- sąsiadko
Zdięcia mówią same za siebie jak wszystko ładnie się rozbujało w Twoim ogrodzie od czasu na Ogrodowisku u mnie dopiero zaczyna sie coś dziać i zmieniać- do chwili zanim tu trafilam 'byłam zielona i nic a nicsię nie znałam. Powiem Ci Agatko że na ile mi cas pozwala zaglądam tu i się doszkalam i przy okazji podgladam metamorfozy i zmiany w ogrodach forumowiczek\ów - to taki motywator do dalszych moich planów
Stroik adwentowy bardzo ładny uCiebie -- a obrus taki jak u mnie hihi
Pozdrawiam przedświątecznie