Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)
07:26, 03 cze 2011
Hmmm, ja też mam taki dylemat... u mnie pod orzechami jest punkt, który widać z tarasu latem a z salonu zimą i chciałabym aby był... reprezentacyjny i cieszący oko. I mam dwie wersje, albo iglaki kolorowe w trzech wielkościach, poziomach nasadzeń, albo kwitnące śliczne jaśminowce, azalie japońskie i hortensje... 
Pamiętaj Ana, że hosty też Ci znikną na zimę... na tej rabacie, na której chcesz usunąć kuleczki - nie usuwaj ich, tylko połącz je żywopłotem z bukszpanu a w środku kontrastowe kolorowe żurawki, będzie kolor całą zimę...i te rh po dwóch stronach światełka.
Może daj na tej drugiej rabacie właśnie te tawuły żółciutkie półkolem w formie kulkowej bądź żywopłotu...ale ja bym ją chyba zrobiła symetrycznie do tej pierwszej, też bym dała bukszpanowy żywopłot....i jakieś rzeczywiście kolorowe drzewko
Pamiętaj Ana, że hosty też Ci znikną na zimę... na tej rabacie, na której chcesz usunąć kuleczki - nie usuwaj ich, tylko połącz je żywopłotem z bukszpanu a w środku kontrastowe kolorowe żurawki, będzie kolor całą zimę...i te rh po dwóch stronach światełka.
Może daj na tej drugiej rabacie właśnie te tawuły żółciutkie półkolem w formie kulkowej bądź żywopłotu...ale ja bym ją chyba zrobiła symetrycznie do tej pierwszej, też bym dała bukszpanowy żywopłot....i jakieś rzeczywiście kolorowe drzewko

]