Mój 4 arowy azyl...
17:56, 29 sty 2013
Paskudna dzisiaj pogoda, nosa nie wyściubiłam ani odrobinę. Mokro, wietrzno, chlapa
Dla poprawy nastroju do 'szuflady' sięgam i takie oto kwiatki wiosenne wyciągam:
Dla poprawy nastroju do 'szuflady' sięgam i takie oto kwiatki wiosenne wyciągam:
