Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród własneniebo

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród własneniebo

siaaska 22:06, 14 sty 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
arcobaleno napisał(a)
Mam Cię Przyznajemy się, czy nie?? )

Świetna decyzja z założeniem tu wątku - ogrodowisko wciąga i poszerza ogrodowe horyzonty, że hej!
A grupa lokalna jest tu spora, więc szykuj się Kobito na wiosenne spotkanko


Ja wiem ja wiem wszystko Haha
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
KasiaWB 22:17, 14 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Witaj! piękną masz działkę i już tyle dobrej pracy wykonałaś będzie cudownie trzymam kciuki!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
wlasneniebo 17:55, 16 sty 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 99
Hogata- witaj mam nadziejęże będziesz zaglądać

Martekk- Witaj

Kasiek-Witam i zapraszam

Danusiu biorę sobie twe rady do serca i na pewno siędo nich zastosuję

Hej Marta- no tak posiedziałam,poczytałam i jest tu moc wiedzy ,dlatego postanowiłam pouczyć się od znających się Czy przyznajemy ?? No cóż siaaska Nas uprzedzi

monitka- Witaj i zaglądaj, coś przeczucie zawodzi bo na sąsiadki dość daleko od siebie mieszkamy

asc-cóż innego mogłam u Ciebie napisać,skoro masz cudownie piękny ogród

EPODLAS- witaj,miałam ogromne pragnienie czerpnia wiedzy z tegomiejsca i już od pierwszej strony wiedziałam że tak będzie, liczę na że ogród zrobi się jeszcze fajniejszy

Dla uciechy oka



____________________
Ogród własneniebo
wlasneniebo 18:00, 16 sty 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 99
siaaska

KasiaWB- musi być w końcu to mój azyl póki starczy mi sił będę go upiększać, już trwają twarde negocjacje z M co mi zrobi a co nie

____________________
Ogród własneniebo
KasiaWB 18:04, 16 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
zrobi, zrobi napewno co zechcesz jak efekty zobaczy kropla drąży skałę... oj będziemy wzdychać w Twoim ogrodzie super
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
wlasneniebo 18:26, 16 sty 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 99
KasiaWB- dziękuje,ale dlaczego ta wiosna nie chce przyjść W tym roku tak jak już pisałam natawiam się na przód, a w przyszłym roku boki, za to przód musi być wycyckany- mam nadzieję że mi się uda
____________________
Ogród własneniebo
agata19762 18:31, 16 sty 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
witaj Marto
kawał dobrej roboty za Tobą....
jestem pod ogromnym wrażeniem !!!!!!!!!!!
ja też zaczęłam swoją przygodę z ogrodem ....
zaglądam do Ciebie z wielką przyjemnością
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
wlasneniebo 19:51, 16 sty 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 99
agata19762- Witaj. Dziękuję za słowo uznania jest mi z tego powodu baaardzo miło
Zapraszam Cie do siebie na małe podglądanie Mam nadzieję że wiosną będzie na co popatrzeć!
____________________
Ogród własneniebo
Milka 11:17, 17 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marta witaj! potężna przestrzeń, dużo pracy, ale ile frajdy...psiaki cudowne
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gosiniak 12:00, 17 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
wlasneniebo napisał(a)
No dobrze, jako że jestem laikiem w projektowaniu a tym bardziej w przelewaniu na papier proszę o wyrozumiałość

Może macie pomysł na rośliny na moje przednie rabaty jestem otwarta na propozycję
Na rabacie przy płocie jest niezły misz masz: lawenda,tawuły,conica, dwie duże tuje, dwie budleje, marcinki, ciemirnik, ceblki kwiatowe - różniste, i inne rośliny.

Na rabacie przed samym domkiem marzą mi się Hortensje (3) pinky winky albo bukietowe (?), żurawki, i brak więcej pomysłów. Ogród jest skąpany w słońcu, jedyne gdzie jest trochę cienia to popołudniu na rabacie przy domku.

Może macie też pomysł na inne krzewy niż Magnolie na rabacie z boku co chcę zrobić??





Marta trochę tam zimozielonych trzeba dodać- może bukszpany i niskie odmiany iglaków- typu gauca globosa, nidiformis, hortensje jak najbardziej- najlepiej Limeligth, ale Pindy Winky też fajne, żurawki też, ale te o ciemnych liściach raczej- lepiej znoszą słońce, ładna jest Georgia Peach. Potrzebne są tez punkty wyższe- coś na pniu, żeby nie było tak jednopoziomowo To tak na szybko
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies